Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hry v krabici jsou mrtvé, daleko není doba, kdy nepůjdou koupit vůbec. Krabice jsou vhodné pouze na chytání prachu a nebo nad nimi třít úd.
  • A ted jsme si jeste ke vsemu vzali Vujtka zpatky. Cerne casy pro sk, jen co je pravda.
  • chudáci slováčci, zase oběť zlých čechů...
  • *14*
  • U nás začali s velkou pompou a po čase se přestěhovali o kus dál do prostor po "trafice". Dle toho usuzuji že žádný kauf se nekonal. Teď sem tam pokukoval po jednou starším kousku ale fakt že na prodejně stojí víc než při nákupu po internetu mě odradil. *6*
  • He7he
    Nějak nervózní, máš málo gelu na hlavě nebo co? Tak na nenucený doporučovaný subjektivní zlatý originálky.cz
  • v Brlohu sa to už pokazilo odkedy ich kúpili češi..zamestnanci zarabaju o dost menej. A dobrí odchádzajú...
  • Vojta_Ilavsky
    Nauč se aspoň moje jméno, když se mě snažíš ponížit pod každým mým příspěvkem nehledě na obsah a děláš dohady o mém životě.
    Originalky.cz jsou moje subjektivní volba a nikomu je nenutím, pouze doporučuji.
  • Vojta_Ilavsky
    Trošku to tam už znám, pracujou tam hráči, a o zásilku se starají. Navíc tam mají i hodně starších her a vždycky dobré ceny.
    Navíc se snima da vždycky pokecat, doporučí tadyto tamhleto atd., navíc to není žádnej obchodní moloch.
    EDIT: Nadužívání slova navíc je hřích.
  • Mě od nákupu v JRC odradily ceny. Na internetu lacinější jak v obchodě a jinde lacinější jak v JRC :-) . Jinak se mi v nich docela líbí, personál většinou taky zapálenej do her. Doufám že vydrží, protože jsou spousty jiných co tam chodí.
  • mami, ty chodíš na games? *1*
  • Za par dni je z toho stejne jenom dalsi chytac prachu...
  • tomocz
    Hráč... to je takový to, jak tam prodávaj hlavně hry v polštině a němčině v pochybných futrálech a tak?
  • Protože puberťák Ilavsky řekl. To je snad jasný.
  • Radkaa
    Fantasy nehraji.
  • Lukyz
    A v čem je lepší než ostatní?
  • Wicther 3 měl už v základu moc pěknou krabici, s manuálem, mapou, bonusy
  • Radkaa
    Už si ani nepamatuji kdy jsem naposledy koupila hru v krabičce. *15*
  • před 10 lety spíš PS3, ten měl release 2006.. letí to co
  • Pokud bydlíš někde v řiti u tří studánek, tak lze pochopit. A ano vyřizování v e-shopu nebo dnes standardně rovnou zablbnout přes Steam je tisíckrát pohodlnější. Ale tak deset let zpátky to byla doba, kdy se tyhle pobočky zvlášť ve městě stávaly docela vděčným návštěvným místem nejednoho hráče. Takový ty nájezdy lidí z hecu, co obhlíželi regály a slintali nad novinkama a slevama a nad tím, co by si jednou chtěli koupit a občas taky něco koupili. Navíc sis mohl ochytat plejstejšn 2 a to bylo něco, kámo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit