Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On hovoří o konzolích, kde to vázání her na účet neexistuje a celkem pochybuju, že i u příští generace konzolí tohle bude vyžadováno (MS to za tento krok u XO dost schytal, díky čemuž má PS4 celkem náskok).
    Na PC samozřejmě tohle vázání bohužel je, což je škoda...
  • Jack1947
    Síť herních obchodů ,Wuut??? *8* *13* *12* *7*
  • Blbý pak je, když si člověk koupí krabici a hra se mu stejně nainstaluje přes Steam, takže si o bodu 1) může nechat jen zdát :o)
  • No já jen že například u prvního Brothers in Arms mi rupl disk jen díky vyndávání a zandávání do krabičky. Dokonce mi jednou z manuálu zmizel CD klíč, ale to už je hodně dávno.
  • Toš to si mu to mozgovo natrel, len čo je pravda :D.
  • JRC je cool, dobrá barva obchodu a u nás vždy takovej vlasatej hypík, ze kterým kecám o CoDu.
  • Klobasor
    Se divim ze to porad jede, v dnesnim svete rychleho stahovani a smesnych cen klicu na netu. Skonci to jak hudebni cd, dvd. Pokud neprinesou nejakou pridanou hodnotu tak zaniknou driv jak do tri let..
  • Opravdu důvody, které nemůže napsat člověk při smyslech. Pokud jsi alespoň trochu normální člověk s mozkem, ani jedna věc se ti stát nemůže, takže jsi očividně bez mozku...
  • Jenže také mají 3 velké nevýhody.
    1)Můžou se ztratit
    2)Můžou se poškrábat/zlomit apod.
    3)Zabírají spoustu místa.
  • Drakersss
    Ano jsem stejného názoru ale když se prodávající nepodívá ani do databáze ? To je asi něco špatně
  • To tezko, hry dnes bezne maji 50GB a i v mnohem civilizovanejsich zemich nez jsme my ma mnoho lidi chaby net, se kterym by to stahovali nekolik dni. Je to sice na ustupu, ale u soucasne generace konzoli to zcela jiste nevymizi.
  • ...na druhej strane - dostali ste Babisa... ;)
  • Krabicovky maji radu vyhod.

    1) Jde si je pujcovat mezi kamarady a sdilet s nimi naklady na hry.
    2) Jde koupit/prodat v bazaru, JRC muze rozjet ve velkem odkup a opetovny prodej her, je to levne a clovek se muze zbavit her, ktere se mu nelibi.
    3) Dnes jsou hry obrovske a disky na konzolich male. Z BluRay disku jde hrat prakticky okamzite (zadna zdlouhava instalace) a to ani nemluvim o tom, jak dlouho trva stahnout treba 50 GB.
    4) Casto je retail levnejsi nez digitalni distribuce.

    Na Vite a PS3 preferuji digitalni distribuci, ale u PS4 z duvodu 3) uvazuji, ze zase prejdu k retailu.
  • No vidíš, já o té hře taky v životě neslyšel a to čtu o hrách každý den. Všichni nemůžou zná všechno, prodavače nevyjímaje.
  • Drakersss
    Tak pokud konečně trošku zlevní a protřídí obsluhu tak dobrý. Hrozné ceny a špatné zkušenosti s prodávajícím (město nebudu zmiňovat), sháněl jsem The Art of Naughty Dog když jsem se zeptal tak na mě prodávající čuměl/a jako na debila a pořádně ani netušil/a co chci a zeptal/a se "to je nějaká hra ?" už po tomhle jsem byl v šoku. Neříkám že by prodávající měli vědět úplně vše ale aspoň do databáze se měl/a podívat což ani neudělal/a. Takže za mě s tímhle obchodem naprostá nespokojenost.
  • No není - pořád tu máš konzole a na těch tvoří dobrých 50% z celku krabicovky...
  • Alex81
    Kdyz jdu okolo, vzdy rad zajdu. Mam rad to koukani na krabicky, chozeni mezi regaly takova ta nostalgie. Ale malokdy neco koupim, uz jsem si moc zvykl na klice z internetu a tem cenam nemohou konkurovat. I pokud bych byl zapalenej krabickar, zak si radeji koupim levne klic + obal a vytisknu cover...
  • JRC? Ti ať zkrachují a vyklidí pole, chybět mi nebudou..
  • Si bude hlavu triskat o zed jak byl blbej :D To je neco podobneho jak nas soused, investoval do DVD a blu-ray pujcovny filmu, do roka zkrachoval :D to je vsechno uz mrtve.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit