Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VortexCZ
    Tahle zakaždoucenuvtipná reakce nemá nic společného s problémem, na který upozorňuju. U vás v ghettu, je možná běžné, že se předškolní děti poflakují do tmy venku, ale všude jinde to běžné být nemusí.
  • JRC je předražený. Nakupuji jinde ;)
  • TheLordoftheNonsense
    Antikrist! Upálit!
  • Stat se to muze, ale porad mam jeste hry z devadesatych let. Digitalni ucet ti muzou hacknout, ukrast, zabanovat a nebo muze byt ukoncen jeho provoz. Coz u sluzeb s online drm jako Steam je prusvih maximalni. GOG je mnohem lepsi, ale tam si pc hrac zase skoro nic nekoupi.
  • Stat se to muze, ale porad mam jeste hry z devadesatych let. Digitalni ucet ti muzou hacknout, ukrast, zabanovat a nebo muze byt ukoncen jeho provoz.
  • A kde se to dá v krabici sehnat ten Pillars ??
  • Too late... Brloh je uz len obchod kde zhanas tovar, vsetko podstatne je uz pod nazvom Funtastic
  • Chim
    Možná už je na čase si začít hry kupovat sám, bez maminky.
  • VortexCZ
    Ať tam nejdřív dosadí prodavače, který budou mít všeobecný přehled a ne jen o PC scéně, případně jen PS3/Xbox. Když tam přijde máma, co chce koupit synovi hru. Většinou jí je nabídnutá buď fifa, nebo nhl. Nikdy se prodavač nezeptá na zájmy, koníčky, věk...
  • To je sice pravda, ale když je tam ta možnost hru jim prodat a na protiúčet si koupit jinou...občas toho využiju, i když mám nejbližší jéercéčko 50 km (kolikrát se mi nechce čekat a hru musím mít "hned" :)) ačkoliv je pravda, že teď mě celkem nakrkli se snížením slev pro věrný zákazníky, dřív bylo 5%, 10% a 15%, kdežto nedávno to zkrouhli na 3%, 5% a 10%. Těch patnáct bylo docela dobrejch, i když je taky počítali až po započítání protiúčtu.
  • Dobrý, připomnělo mi tu jednu knihovnici, co nějaké ženské tvrdila, že to Stmívání je nějaký horor, takže by to své náctileté dcerce určitě brát neměla *15*
  • Tak to potom jo :) Nezbývá než konzolistům popřát, aby se jim tahle praktika vyhýbala i do budoucna.
  • taky sem kupoval uz pred nakejma rokama kdiz visel duke nuke 3d xD to byli casi ale proboha lidi je rok 2015 dneska kupuju jen limit edice kdiz tam neco je dobreho a to si obednavam prez internet a hesky mito dovezou az domu a vite proc protoze je rok 2015 a ne rok 1995 kdiz ste si museli dojit do obchodu pro hru sorry za cz
  • Pojem krabicovka je stejně, až na pár výjimek ve formě sběratelek, anachronizmus z dob kdy hry byly opravdu v papírové krabici a ne jen ve standardním obalu na DVD s pár papírkama uvnitř s kódem pro Steam.
    Pro někoho to možná bude jen nostalgické blábolení, ale absenci tištěných manuálů, které by dnes v samostatném prodeji stály víc než samotná hra (viz. třeba: http://g-ecx.images-amazon.com/images/G/01/ciu/4f/0a/294451c88da02912e0563210.L._SX385_.jpg) se mi podařilo vyřešit až díky tabletu. Do té doby jsem byl nucen zničit několik stromů, tři vlastní tiskárny a několik zaměstnavatelových, abych si mohl v manuálech listovat i během hraní...
  • del0
    A určitě pak někomu jinému, kdo měl v ruce Dark Souls řekl, že je to RPG. *15*
  • To bohuzel o vetsine krabic davno neplati. Realita je spis ta, ze dostanes placku s (pri stesti) 1/2 roku starou verzi hry, ktera se nejspis uz ani nebude chtit opatchovat, a stejne budes muset klic regnout na steamu/nekde jinde.

    Jop, levnejsi to bejva skorem vzdy.
  • Na steamu mám necelé dvě stovky her, veškerá CD co jsem měl jsem nechal při stěhování u rodiny. Krabice jsem povyhazoval ještě dlouho před tím. Na tyhle věci nemám místo a ani je nechcu nikde u sebe vidět povalovat.
  • a už sis ten pokus o vraždu odseděl jo? *1*
  • Mě se zase stalo v nejmenovaném městě... :

    Měl jsem v ruce Pillars of Eternity a človíček zamnou se zeptal, co je to za hru? Než jsem stihl cokoliv říct tak prodavač na to zareagoval, že je to diablovka..

    Jó holt někteří nejmenovaní prodavači by si zasloužili pohlavek :) ...nemálo mě to rozčílilo! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit