Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Šest hodin budovatelem - jak nás okouzlila preview verze SimCity" ... po přečtení recenze si musim myslet, že autor je asi schizofrenik.... preview je chvála na simcity a recenze kidání špíny za něco, co muselo být z šesti hodin hraní patrno.
    "Nedostatky? Není jich mnoho, nicméně už během prvních pár minut nás zarmoutil jeden podstatný detail: ve městech nelze stavět metro". Opravdu to tady má úroveň. V TV nakonec hra dostane 8/10 ...
  • Vrook
    rofl.. a ty si angry protoze tomu nerozumis, co? *15*
  • Njn vsak ja vim ze jsem byl vull kdyz jsem jim veril :(
  • Hmmm američan z Vysočan....si myslíš že si něco víc, když meleš ty svý engliš ho*na?!
  • Doufám, že se tam někde setkáme muj nick je czechboss. *1*
  • Velmi dopuručuji http://www.kamremake.com/
    knights and merchants remake neni s novou grafikou, ale je vylepšený fanouškama na max.
    je tam nová budova a nový rozlišení, spousta map, novy a jednoduchý hraní online
    ďabelsky zábavná a návyková záležitost *14*
  • Lhani od vydavatelu/vyvojaru je dneska uplne bezne. Neni to dobre,neni to v poradku,ale je to tak. Dostala snad kvuli tomu nekdy nejaka hra mene bodu?
  • Anno naopak velmi doporucuji(nekonecnou hru). Schvalne si precti recenzi na Tiscali. Pokud mas rad moderni dobu tak Anno 2070,pokud mas rad historii tak Anno 1404. Herne se od sebe prilis nelisi.
    Pro me je to stale nejlepsi budovatelska strategie na trhu.
  • bomba, dal bych tomu mesic v rukacha modderu a bude z toho docela slusna hra :)
  • Hmm, ja reklamoval hru jen jednou a to pres Steam. Take maji non-refund politiku, ale nakonec uznali, ze Legends of Pegasus byl totalne nedodelany a nehratelny zmetek a vratili mi celou castku na Steam penezenku a ja si hned koupil neco jineho. Takze podle mne zalezi na spolecnosti, jak moc je ochotna vyjit vstric svym zakaznikum.
  • SimCity fakt ne. Radši bych se držel toho středověku/renesance, prostě něco historickýho.
  • Black_Hand
    ocividne chce budovatelskou strategii ve vetsim meritku.
  • anno bych nedoporučoval, duvody jsou tady niže. jinak proč nezkusis rovnou nove simcity? a taky simcity 4 dil ma prekvapive dobrou grafiku prave to hraju
  • Black_Hand
    tropico?
  • K SimCity bohužel nic nemám, za to se omlouvám. Chtěl bych si zahrát nějakou budovatelskou strategii, něco jako Knights & Merchants, ale v novějším kabátu. Civilizace už je na mě moc velký. Můžete poradit? Zatím jsem koukal po Anno sérii nebo Settlers...Díky všem za případné reakce.
  • Treba se povede Citivas
    http://goo.gl/knxtP
  • smejki
    "na serverech běží velká část simulace ergo always online je nutností"
    seems legit indeed
  • idealne kdyby s tim prisli sami vyvojari
  • diky tobe a dalsim
    http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ
    tu muze fungovat tadle dlc akce a podobne ptakoviny.Chapes ze nas zkousi zda to sezerem?
    Simcity 6 bude jeste vic serezana a nachystana na dlc balicky.
    Proste cekat pul roku koupit za 200
  • walltar
    Ještě by to chtělo aby někdo našel způsob jak odstranit hranice města a fakt máme nejlepší sim city všech dob ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit