Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no takže jsem to hrál a moje první dojmy jsou
    - pripomína to spíš the sims, není to jako ekonomicky simulator jako simcity 4, tim nerikam ze je to spatne
    - hraje se to prakticky samo, není moc težke to mesto stavet a udrzet, neni pri tom treba ani moc premyslet
    - kamera nalepena primo na zemi i pri maximalnim odzoomovani to mi vadi, ale ta hra o tom je kochat se baračky a ne ridit ekonomiku
    - bugy v AI hlavne pathfinding
    -a nakonec vtipna prihoda na zaver, nechal jsem to bežet a odešel od kompu, mesto pomerne maly 10k obyvatel, skoro všechny cesty high density nebo medium, 2 pozarne stanice asi 4 pozarne auta, zadne zacpy no a když jsem se vratil ke hre pul mesta vyhorene kvuli blbymu pathfindigu pozarniku lol stejne to bylo jen cvicny mesto
  • zajimalo by me, jakou verzi jste recenzovali, kdyz jsou screenshoty v ENG a prodava se komplet lokalizovana verze?
  • tak jsem to koupil a jdu starostovat *4*
  • ...a nezrovnám *2* Recenzia je odborný rozbor diela, súčasťou každej recenzie sú aj faktické údaje o recenzovanom diele a odôvodnené hodnotenie! ...A Basta *1*
  • Uprimne me to taky nastvalo. Nejde o jiny nazor. Jde o to jak maji na Tiscali nastavene hodnoceni her. Pokracovani kdejake hlouposti bez napadu dostava 8-9 bodu,5 bodu tu dostavaji braky. I simCity je brak?
    Sakra,uz se taky opakuji. Radeji mizim *2*
  • Tak tak. I tramvaje jsou ve vetsine mest, co stavi hraci ,uplne zbytecne *2*
  • OK...s týmto, čo si napísal, sa dá súhlasiť. Ja nie som sklamaný hodnotením SimCity...ale vadí mi, keď sa v recenzii dozviem málo faktov o hre samotnej. A hlavne si myslím, že recenziu nemôže robiť len tak hocikto. Mal by to byť človek, ktorý má tej oblasti bohaté skúsenosti. A taký človek nedá napr. zlej hre dobré hodnotenie. A naopak. To je vec, na ktorú sa chcem na hernom webe, vždy na recenzenta spoľahnúť. Chápeš :) PS: Nenapísal som, že web ide do sr..ek, ale že im recenzie akosi utekajú *3*
  • x_ander
    bla bla bla.. kolega Aris zase třepe ty své poblouzněné názory... recenze je, vždycky byla a vždycky bude subjektivní. Už se s tím konečně srovnej...
  • Vrook
    Témy? Myslíš nadávání si v internetový diskuzi jak nějaký dva idioti? Ne, díky..
    TonyB: Bys, kdyby coby kecy v klecy tyvole. Internet hero. Já ti šanci dávám. Jinak jsi pro mě jen 30ti kilovej uhrovitej nerdík za monitorem. Takže nazdar.
  • Badass motherfucker :D drzte sa temy radsej
  • Hahaha, už mi z tebe vibrujou šunky. Bych ti zaplácal uši do hlavy blázne
  • Vrook
    Kdyby sis to přečetl pořádně, tak jsem napsal, že je to subjektivní v části s dojmama. Ty části který obsahujou fakta jsou samozřejmě objetkivní. Ale většina lidí tady nadává v podstatě na to, že se recenzentovi hra nelíbila.
    A psát recenze tak, aby s ní souhlasilo co nejvíc lidí, je podle mě nesmysl. Samozřejmě tam musíš všechny svoje tvrzení odůvodnit, ale když píšeš dojmy, tak prostě nemůžeš lhát a musíš bejt subjektivní. Když budu psát recenzi na hru, na film, na cokoliv, co na mě prostě neudělalo dojem, tak nebudu přece lhát, ale napíšu to tak, jak to vidim.
    A to že čtenáři recenze berou, jakože by to měla bejt nějaká univerzální pravda, je jejich chyba. Proto je těch recenzí tolik a většinou se v různejch popisech produktu (né komerčních nebo reklamních) uváděj odkazy na vícero recenzí, protože to stojí na tom, že co člověk, to názor.
    A práce recenzenta neni zjišťovat si a dělat průzkumy, jak moc se hra líbí veřejnosti, ale jak zapůsobila na něj. Pokud s jeho názorem někdo nesouhlasí, tak ať se slušně vyjádří a řekne s čim konkrétně. Né že začnu vztekle pořvávat na všechny strany, že jde danej web do sr*ček.
  • Eda.Frtan
    A ty každý den hulíš fotrovi péro, nebo jsi jen čurákosaj od přírody?
  • Chalani, vy ste čo, pobláznení fanúšikovia Games? Recenzia nie je subjektívny útvar!!! Recenzia je kritický rozbor diela, ktorý obsahuje jeho odôvodnené hodnotenie. Vygoogli si to, ak chceš!
    Skôr ty si nasraný, keď tu niekto tvrdí, že kvalita recenzií na Games ide dole vodou. Ja stým tvrdením súhlasím. Chalani na Games sú šikovní, ale posledné roky im už tie recenzie ako si utekajú. Pribúda čím ďalej viac ľudí, ktorí si to myslia. Ak chceš, pokojne si pred týmto faktom zakrývaj oči. Tak to robí aj Games. Či chcete alebo nie, recenzent hier ma byť človek, ktorý je schopný hru pochopiť, utvoriť si o nej vlastný názor a zrozumiteľne, jasne, adresne a prístupne ho zveriť.
    Recenzia je kritická, ale je dôležité aby rozbor robil človek, ktorí je odborník na oblasť recenzie, a na záver napísal vždy odôvodnené hodnotenie. Tým, že je recenzia kritická, je čiastočne subjektívna. Ale to neznamená, že je to len subjektívny útvar. V prípade nedostatočného vedomostného či skúsenostného pozadia môže dôjsť k nepochopeniu obsahu hry a následne k skreslenému niekedy až nesprávnemu výkladu. Základom dobrej recenzie je aj fakt, že samotná recenzia musí obstáť v očiach čitateľov! A ešte je tu jeden fakt, na ktorý hlavne Games pozabúda, a to že súčasťou každej recenzie sú aj faktické údaje o recenzovanom diele! ...
  • Vrook
    Nepřesvědčíš ho. Je to očividně člověk, kterej místo aby nechal jinej názor na hru, než má on sám, ležet ladem a respektoval ho, nebo alespoň neřešil, bude se radši vztekat a hledat něco, co by mohl na autora recenze ještě kidnout, protože udělení pěti bodů z deseti si bůhvíproč bere jako osobní křivdu.. Nejspíš je nasr*nej, že vyhodil prachy, za něco, co začala po sléze spousta lidí hanit, ale takovej přístup je naprosto mimo, pokud ho ta hra baví.
  • Zjevne ze blyska na lepsi casy. A osobne nevim o zadnem jinem pripade, kdy by ty lzi zasly tak daleko.
  • Obavam se, ze nejen u EA plati, ze co si hrac neudela to nema. Osobne spis ocekavam zalobu na autora tech videi vejs.
  • Nac potrebujes metro? Stavet metro mezi tema 5ti barakama co mas na mape? ;D
  • Tak kdyz delas preview, furt muze dojit k celkem zasadnim znemam a vetsinou nedostanes kompletni hru - trebas prave oriznuti velikosti mapy by byl celke logickej krok.

    A musis si uvedomit, ze tady se (a zcela spravne) projevila do hodnoceni nefunkcnost online hrani (a stale to nefunguje - rebricky ...) a jako bonus arogantni chovani vuci uzivatelum, kterym EA jeste vyhrozovali. Takze za me hodnoceni zcela odpovidajici - narozdil od jinych (k nalezni tu), kde pres podobny a i horsi stavy hry recenzent klido daval devitky (s tim, ze "ono to casem mozna bude i fungovat").
  • 100% metro bude v placeném DLC *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit