Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    "Asi by som tie ciselne hodnotenia zrusil uplne."

    Bi-la kaifa.
  • No ano mal som na mysli tvoj prispevok a neustale omielanie hodnotenia indie hier :) Hadanie sa tu o cisla, nenavist AAA fanusikov voci hodnoteniu indie hier a nenavist indie fanusikov voci hodnoteniu AAA hier, jedna strana jak druha. Asi by som tie ciselne hodnotenia zrusil uplne.
  • A víš, že v originale je to tam docela dost jinak? Takže chytrý je pan překladatel. Ale tře takovy robetr rosenberg nevahal na zakladě tohoto preklad pojmenovat sveho syna...
  • Robotron3
    ...že je Forrest Gump chytrej člověk *3*
  • Počkej, tím říkaš, že je hlupák? To ale znamena, že...
  • Robotron3
    Pro hlupáka každý hloupý. Pane!

    ps: Něco konkrétního? Přelétl jsem hlavní stránku a ve vybraných nenašel nic závádného? Nebo spíš osobní problém?
  • Luke
    Houby jo, ale nedaj se sezrat (???), hadi ne.
  • Blbost! Je to jasny hnědojed, co doma hnědojedá...
  • Neda sa nejakym sposobom vypnut zobrazovanie najoblubenejsieho komentara pod clankom? Komentare ludi na games.cz mi zacinaju liezt pekne na nervy, dokaze ma vytocit uz len to, ked ocami prebehnem po top prispevku. Nechapem odkial sa tu bere to mnozstvo primitivov a samozvanych kvazy expertov.
  • v tom videu to není jezevec, ale medojed
  • Hral to recenzent vôbec?
  • Super a pak, ze jsou mistni diskuze jen zumpa. Kdo asi pissalkum otevrel oci? neunavni diskutujici upozornujici na jejich zaslepeni nalepkou indie. Diky vsem
  • smejki
    Badger, badger, badger, badger...
    Jsou tam houby a hadi?
  • janchor: širší estetický spektrum ... vieš len či ten širokospektrálny aparát vyvolených nie je občas natoľko citlivý že v hre zachytí hlavne interferencie so svojou bujnou fantáziou. Ak mám byť vulgárny, občas je to také hľadanie zmyslu života v záchodovej mise. Herná doba, konkrétne keď sme u Shelter - cca jedna hodina za 9 euro. Nie, skutočne si nemyslím, že je adekvátna. Tá posledná veta bola trochu zbytočná ale ja s tebou vpodstate súhlasím.
  • victor
    Chtěl jsem Tokio Jungle a předhodili mi ..... Shelter *10*
  • victor
    Hehe úvod skoro jako do Heavy rain ..."Ňaf"
  • Doporučuji podívat na tenhle gameplay
    http://www.youtube.com/watch?v=RN_rwy4g4Po
  • janchor
    "Bol by som iba vďačný za to aby sa na dve rôzne hry pozeralo rovnako kriticky bezohľadu na ich pozadie."

    Však to je naprosto samozřejmej předpoklad jakýkoli kritiky. Proti tomu ani popel. Akorát mám pocit, že tu představu o smířlivosti k nezávislejm hrám si lidi fabulujou, protože prostě nepobíraj, co je na těch konkrétních vysoce hodnocenejch titulech tak dobrý. Nebo mají dokonce pocit, že lo-fi zpracování by mělo bejt automaticky hodnocený jako zápor. Což je ale pouze neschopnost vnímat širší estetický spektrum.

    "A delká hry - mnohé indie hry sa predávaju za 1/2 ceny AAA ale so štvrtinovou hernou dobou, myslím, že nechcem moc aby k tomu recenzent zaujal kritickejší postoj."

    Plná cena AAA her se točí kolem 40 eur, stručný indie záležitosti málokdy přelezou 10 (viz znovu ten povyk kolem Gone Home, která stojí kolem dvacky). A vedle toho herní doba přece není jedinej určující faktor - záleží i na kvalitě / intenzitě zážitku, což jsou měřítka z principu velice pohyblivý.
  • janchor: tušil som, že spustím inteleguálnu debatu okolo slovíčka "objektivní", takže to radšej hneď zarazím. Nemal som to slovo vôbec použiť. Bol by som iba vďačný za to aby sa na dve rôzne hry pozeralo rovnako kriticky bezohľadu na ich pozadie.

    K druhému a tretiemu odstavcu : u teba by som zase bol opatrný so slovíčkami ako přebíjet alebo dohánět, to že pozítivny faktor zastrie negatívny neznamená, že problém zmizol, iba bol potlačený do úzadia a namiesto toho aby hru podporil jej minimálne nijak nepomôže. A delká hry - mnohé indie hry sa predávaju za 1/2 ceny AAA ale so štvrtinovou hernou dobou, myslím, že nechcem moc aby k tomu recenzent zaujal kritickejší postoj.
  • Já nepadám do žádné pasti, nemůžu přece padat do pasti vlastním názorem, to je nesmysl. jak jsem řekl, nepoznal jsem ještě indie hru, která by měla tak hnusný zpracování, že by mě odpudila. A to jak říkám, žádnou. A to nemyslím, že je to jen tím. že bych se přes to dokázal povznést. Ale snažím se nějakou vymyslet, třeba taková byla, ale jen jsem ji nehrál..možná..možná Braid. Ale tam si teď nejsem jistej, jestli si to jen špatně nepamatuju, ale nelíbilo se mi moc zpracování ani to..pseudo-intelektuální něco. Ale hrál jsem to chvílu, možná kdybych se do toho trochu ponořil, změnil bych názor.
    O Watch Dogs v podstatě nic nevím, jen to, co jsi vyjmenoval, že tam hackuješ, ale nemyslím, že by mohla nějak..extra zklamat, nepředstavuju si, že od toho někdo čeká nějaký komplexní hackování, spíš jen takový hraní s prostředím na efekt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit