Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Allah akhbar! *7*
    Mimochodem, nezakazuje nahodou koran zobrazovani zivych bytosti? To si dovolili hodne, navic v SA kde vladne dost ortodoxni sunnitsky islam. Ale je pravda ze modely tech postav nevypadaji nijak uzasne, tak to asi Allah prizhmouri jedno oko. *2*
    • Meow
      No za tohle tvůrce by měl určitě stihnout trest, však to byl zrovna i saudskej duchovní, kdo vydal fatvu zakazující stavbu sněhuláků. :-D Kdo nevěří, tak http://www.reuters.com/article/us-odd-saudi-snow-idUSKBN0KL15N20150112
  • Jak uz vidim, vsichni diskutujici se tesi na simulator islamskeho statu :) (slunickari - vsimnete si maleho uvodniho pismene).
  • TheGGG
    kolik žen/otroků si tam budu moci koupit.... budou tam svatby s dětmi... budu se tam moc účastnit veřejné popravy někoho, kdo se odklonil od té jejich ideologie.... bude tam kamenování za městem, náboženská policie či nějaká ta povolná ovce nebo koza...?
    ale vážně... podobnou blbost budou asi zdarma rozdávat pod záštitou BrainFree, jinak nevím, kdo by si to zahrál...
    • Nebuď hysterka. Nenávidět muslimy si můžeš v soukromí nebo kdekoli jinde, ale nemusíš to ventilovat na games. *3*
      • TheGGG
        hned jak přestane se svou agitkou Grygar...
  • Jo, proč ne, v The Long Dark umí bejt docela kosa, tak proč se pro změnu nejít opálit do Badiya :). Čte se to všechno moc hezky, tak držim palce, ať nezůstane jen u sandboxu.
  • Zajimavy by byl Warhammer 40 000, kde imperium by bylo ne inspirovano katolictvim, ale islamem a zbytky svobodneho lidstva by vzdorovaly teroru chalifatu v anomalii zvane oko hruzy.
  • Další survival hra *6*
  • trochu na me z toho dejchly vzpominky na film day of the falcon (black gold) s banderasem

    kdo nevidel, tak je to neco jako duna, jen misto scifi v mezivalecnym obdobi na strednim vychode a misto koreni je tam ropa *5*

    celkem bych si to diky nezprofanovany tematice s chuti strihnul
  • jindra.veliky
    pujde tam hrat za zenu? *4*
    • TheGGG
      ano a bude to hodně krátká hra...
  • Mart9
    Mně prostě vadí, když ráno narazím na hrej na článek od Honzy Konfršta a odpoledne od něj narazím na článek na games. Já se omlouvám, ale je tak trochu d *** a
  • TheGGG
    když už se tu sešlo tolik multikulti sluníček, může mě někdo říct, jak se jmenovala ta sci-fi FPS hra, na které taky dělalo nějaké studio z arabské země... ta hra mě přišla docela zajímavá a byla z nějaké míň diktátorské země než SA. No a já chci samo podpořit ty ogary pouštní a něco si od nich kopit....
    • Nevím du si pustit GTA V.......Začnu tím že naberu Negerskou tlustou šlapku.....zajedu do lese ona mi to udělá já jí zaplatím .....a nechávám 20 vteřin náskok pak je tam honím motorovkou.....a jak jsou černý tak v tom lese vté tmě nejdou vidět :-D :-D Negři se mě tam bojí......Lovec bubáků :-D EL PASO schodíš babku na zem a tyčí na páteř :-D Nebo ta mise jak si tam mučil toho Arabáka či co to bylo...jak si mu trhal zuby....propojil plus a mínus...topil si ho.....Francouzákem si mu zlomil nohu a pak si ho vyhodil na letišti.........:-D :-D :-D :-D
      • TheGGG
        jsi idi*t... já proti černochům nic nemám a černoch ateista nebo křesťan je pro mě důvěryhodnější jak běloch co přešel k islámu. Ale snaha být vtipný se ti musí nechat.
        • Já nepsal že deš hrát ty ale že du hrát já.......Já du lovit negry o tobě sem nic nepsal...... :-D Hele ty tu o muslimech psát hnusně mužeš a já o negrech psát hnusně nemůžu???? Bohužel nevím jestli ten negr byl katolík nebo muslím či žid.......Náboženství je každého věc at věři tomu čemu chce a když nechce muže se odstěhovat.....
          • Cernochem se clovek narodi a nemuze si vybrat. Muslimem (=teroristou) se stava budto dobrovolne, nebo se v tom narodi a pak je sice tezsi opustit teror, ale i to jde.
          • TheGGG
            pleteš se... černoši jsou rasa, následovníci islámu netvoří nějakou novou rasu tzn. porovnáváš neporovnatelné. Mě sice obecně nijak propagace černochů netankuje, ale vedle hrozby islámu je to úplné nic. No a náboženství je každého věc, tak dlouho dokud svým náboženstvím nezačne ohrožovat lidi či celé národy. No a právě to se tu děje...
            • To se pleteš ty. Černoch a muslim v jednom je nejhorší možná kombinace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit