Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nekupujte! Bojkotujte! Nepodporujte Saudskou Arabii !!!
  • "Pro islam je zivot posvatny" *1* *1* *1*
    A Bagdadimu to uz nekdo rekl? *16*
    Bagdadi - vudce Islamskeho statu - vykonneho vyboru islamu = teroru.
  • Cernochem se clovek narodi a nemuze si vybrat. Muslimem (=teroristou) se stava budto dobrovolne, nebo se v tom narodi a pak je sice tezsi opustit teror, ale i to jde.
  • Jo, proč ne, v The Long Dark umí bejt docela kosa, tak proč se pro změnu nejít opálit do Badiya :). Čte se to všechno moc hezky, tak držim palce, ať nezůstane jen u sandboxu.
  • Vůbec nevíš...
  • Ty hňupě vylízaná, nejde přeci o samotný trest, ale za co je. Je mi naprosto fuk, že vrahovi useknou hlavu. Ale že useknou hlavu člověku, který odstoupil od islámu nebo pomluvil jejich proroka a zjistí se to, ti asi přijde ok, že...

    Palestina je naštěstí pasé a je to jedině dobře... A srovnávat židy, přesto že ty jako nežid jsi pro ně póvl, s náckama a mohamedánama, to je hodně pomatené. Snad tam Israel ještě chvíli vydrží a bude dávat okolním mohamedánským státum sem tam řádně po papuli.
  • To se pleteš ty. Černoch a muslim v jednom je nejhorší možná kombinace.
  • Inak mimochodom, som muž ale ženy si ctím. Beriem ich ako seberovné a moju manželku najviac. Doprial by som všetkým zástancom islamu a islamských krajín aby sa dostali do kože ženy. Aj v tej užasnej Saudskej Arabii, aby si vyskušali dosah mravnostnej policie na vlastnej koži. Sympatizanti islamu su len obycajny zbabelci, trpiaci tuzbov nadradenosti nad ženami, zakomplexovanostou k samym sebe. A ked mi ktokolvek povie ze moslim si cti ženu, spytam sa ho. Kolko krokov musi žena kračať za mužom ? Prečo žena nemože byť odhalena rovnako ako muž ? Prečo je brat nadradeny sestre ? Ak mi zmysluplne odpovie, potom sa s nim budem bavit.
  • to muže byt ješte zajimave, jestli nebudou mit problem i se zobrazovaním vražd (ve videu je to videt, že ve hre pujde zabijet), nebo kradeží (obvykle v rpg se vždycky da neco ukradnout). Pro islam je život posvatny a taky ochrana majetku. Talže hru, ve ktere tyto nemoralni činnosti mužete vykonavat, by mohli brát jako urážku koranu.
    Nebo to bude tak že hra bude vyložene černobílá a vy budete hrát jen za tu dobrou stranu a vše bude v souladu s Koranem. Z hlediska hratelnosti by to ale pak byla nuda.
  • Ty si to vobec nepochopil, svet aspon ten co pozname sa meni a meni sa neskutocnym sposobom. Taketo hry, aj ked si to nepripustas istym sposobom formuju ludi. Davaju istym ideologiam a tento krat moslimskej ludsku tvar, Tvar ktorou sa istym sposobom chcu priblizit vnimaniu europanov. Chcu, aby hraci istym sposobom chapali pohnutky moslimov, aby sa s nimi stotoznili, A bohuzial im to v mnohych pripadoch vychadza. Ludia, ktorí podporuju taketo myslienky bohuzial zenu Europu do uplne ineho zriadenia. Je to vidiet napr v Belgicku a inych Eu krajunach, kde komunita moslimov narasta. Vznikaju politicke strany napr. na podporu vzniku Sarie v tychto krajunach. My Europania sme svojou ludskou tvarou stratili jeden velmi vyznamny instinkt, a to instinkt ochrany samych seba. Hry, filmy a media su najefektivnejsi sposob a ko ovplyvnovat vnimanie a nazor cloveka. Arabi to v tomto momente pochopili. Skutocne aj vo svojom okloli vidim slusnych, mierumilovnych ludi, ktori zastavaju trent integracie islamu do statov EU. Nakoniec vsak budu bohuzial len smutit a dozadovat sa ochrany ludi, ktorymi pohrdali a povazovali ich za blaznov. Nevycitam ten tvoj postoj ani tebe, si prilis ustretovy, mozno este mlady, mas pocit ze svojim laskavym srdcom zmenis svet k lepsiemu, ale tak to bohuzial neni. Svet nieje ruzovy, boh tu nieje aby ochranil slabych. Ja som si uz zazil svoje a viem ak to v skutocnosti chodi. Snad ti raz neostanu oci pre plac.
  • TheGGG
    pleteš se... černoši jsou rasa, následovníci islámu netvoří nějakou novou rasu tzn. porovnáváš neporovnatelné. Mě sice obecně nijak propagace černochů netankuje, ale vedle hrozby islámu je to úplné nic. No a náboženství je každého věc, tak dlouho dokud svým náboženstvím nezačne ohrožovat lidi či celé národy. No a právě to se tu děje...
  • TheGGG
    a toto má konkrétně dokazovat co? Popravy v SA nebo emirátech za odklon od islámu, "čarodějnictví" nebo homosexualitu jsou dost bežné... že tam mají středověk a vládnou si tam diktátoři a vraždí se kvůli tomu, že se nedohodnou na nějaké drobnosti v koránu je jejich problém... jen další důkaz o tom, že jsou mentalitou ve středověku a nesnesou se ani mezi sebou. Nevěřící evropani jsou pak pro ně uplný odpad.
  • jak je ospravedlnitelný to prznění školaček v Hentai hrách prosimtě ? *2*
  • Já nepsal že deš hrát ty ale že du hrát já.......Já du lovit negry o tobě sem nic nepsal...... :-D Hele ty tu o muslimech psát hnusně mužeš a já o negrech psát hnusně nemůžu???? Bohužel nevím jestli ten negr byl katolík nebo muslím či žid.......Náboženství je každého věc at věři tomu čemu chce a když nechce muže se odstěhovat.....
  • TheGGG
    jsi idi*t... já proti černochům nic nemám a černoch ateista nebo křesťan je pro mě důvěryhodnější jak běloch co přešel k islámu. Ale snaha být vtipný se ti musí nechat.
  • https://cs.wikipedia.org/wiki/Arabsk%C3%A9_jaro
    Tady to je ty vaše tresty.......prý na dením pořádku.......jenže to že tam chtějí udělat revoluci vý málo kdo jediný Sýrii se to povedlo občanskou válkou :-D
  • Nevím du si pustit GTA V.......Začnu tím že naberu Negerskou tlustou šlapku.....zajedu do lese ona mi to udělá já jí zaplatím .....a nechávám 20 vteřin náskok pak je tam honím motorovkou.....a jak jsou černý tak v tom lese vté tmě nejdou vidět :-D :-D Negři se mě tam bojí......Lovec bubáků :-D EL PASO schodíš babku na zem a tyčí na páteř :-D Nebo ta mise jak si tam mučil toho Arabáka či co to bylo...jak si mu trhal zuby....propojil plus a mínus...topil si ho.....Francouzákem si mu zlomil nohu a pak si ho vyhodil na letišti.........:-D :-D :-D :-D
  • Půlměsíčku jeden hloupoučký.........Já nic nesrovnával já jen psal co tu většina píše jen sem k tomu přidal aby to mělo koule...ty vaše povídání co měli nahnat hrůzu jako nějaké ukamenování,otroci,9 žen,jebačky atd...je trapný stejně jako zákon v USA kde mužeš zabít člověka když ti vleze na zahradu :-D Nebo že v KLDR málo brečel tak 10 let v gulagu :-D to moje více zaujalo...jako každá lež,v SA sem nebyl ale moch sem zamachrovat :-D Tady to je podobné....Tady staví Kanceláře za peníze od EU dotací staví nám to tady zedníci z Ukrajiny,Bulharska a Slovenska :-D Architekt není potřeba klasická kancelářská budova :-D..........No a Češi zase dělají otroky v Německu či Anglii :-D to je všude stejné........

    Islám je jako Nacismus :-D :-D :-D Hele Izrael znáš co? Jeruzalém taky co?? Palestina je už pasé....Sýrii a Damašek....Irán a Pakistán jako velmoc taky.....To vše jsou Muslimové a Islamisti.....všichni do jednoho pytle
  • To neni pravda. Např v Japonsku hrajou hry, kde se znásilňujou školačky.Chodí se tam do podniků, kde tě obskakujou lolitky. A víš ty co ? Japonsko má jednu nejmenší míru znásilnění na světě. Lidi se prostě takhle vyblbnou, přeleštěj bambuláka a nikoho neznásilňujou. Všechno legálně. To je to samý, jako když některý lidi říkaj, že hry vyvolávaj násilí a že by se měli zakázat. To asi němci před 2. sv válkou hráli hodně her, že všicni takhle zblbli.Nebo takovej středověk, takm panečku pařili hry od rána do večera, že byly všude války a boje.
  • Já nejsem žádnej "sluníčkář", nevim kdo tenhle de*ilní pojem vymyslel. Já sjem proti imigrantum, ale zároveň rozlišuju. Ty se přesně řadíš do zfanatizovanýho davu, kterej vůbec nerozlišuje, kdo je hodnej a kdo je zlej.Všechny naházej do jednoho pytle, stejně jako ty nacisti viď.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit