Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Steam recenzie hovoria za vsetko. Hraci chcu s5 svoje peniaze... Toto ja ale nikdy nepochopim, ze preco musia niektore dobre znacky znicit pokracovanim. Pokracovanm, ktore ani netreba.
    • Keď ti ho netreba, tak to nehraj, nezaujmaj sa o to a tvoj vesmír ostane v rovnováhe *3*
  • to jsou samy internety, herni krabice, tablety, mobily a takhle to konci. Fujtajbl ta dnesni herni doba. Lituju vsech co jim to jeste kupuje a podporuje v niceni dalsich znacek. Drive se reklo o pokracovani, clovek se nemohl dockat. Dnes uz dopredu vi, ze to podelaj
    • velmi trefné *3*
  • Čudujem sa že vám to nenapadlo, ale toto je rovnaký prípad ako Dungeon Siege 3. Jednoducho totálne zničenie značky konzolami.
    • přesně tak..ale pozor ona ti ta konzolová svoloč ještě s hrdostí oznámí že ZA TO PŘECE PLATÍ a proto jim tyhle naprosto nepovedené hry stále a dokola vydávají.... To já na PC platím za hry taky ale právě díky PC platformě a velkému portfoliu her nemusím kupovat každou blbost co výjde abych měl vůbec co hrát....
    • Ono už i Sacred 2 bylo lehce postižené konzolema...
  • Odulin
    Tohle je prostě špatný....a i jako fór to není dobrý. Hanba. RIP Sacred.
  • Opäť jedna "hra", ktorá potvrdzuje pravidlo nekupuj nič dopredu. Ale nepochopím prečo sa tvorcovia hry rozhodli ísť touto cestou? Prečo nevytvorili dôstojné akčné RPG? Veď aj Maďari s Van Helsingom dokázali, že sa dá vyrobiť dôstojné, zábavné aRPG. Žeby nedostatok peňazí, času, nechuť?
    • Johnny
      protože je to studio o kterym sem nikdy neslyšel, a asi viděli jejci děti jak hrajou nějaky hry na ajfounu tak si řekli že udělat jen bezduchou konzoloidní rubačku bude asi dobrej nápad...
    • Tomu sa hovorí obchodné termíny. čas sú peniaze. Takže na kvalitu mnohých hier zabudni.
      • kickasl
        To je blbost. Z obchodního hlediska se ti nevyplatí udělat špatnou hru, pokud to neni poslední hra co se chystáš vydat. "Blablabla CoD...." CoD JE kvalitní (taky už v tom maj praxi :)) v tom smyslu, že je to dělaný jako akce bez hlubšího přemýšlení. To je účel. To neznačí blbou hru.
        • v cod mas nejaky skily a inventar? oh wait...
    • protože chteli byt inovativni a akčnich rpg je na trhu habadej
  • Krescz
    to uz cloveka ani nenastve a spis mu to prijde líto....toto co se dneska deje je smutne....z legend se stavaji bullsh*ty...clovek by rekl, ze to u tak slavne znacky ani nejde *7*
    • Tak ono se to děje zejména u těch značek, kde původní studia zanikly a značky koupily studia jiná (tam je to nejmarkantnější), která na nich chtějí ještě něco vyrejžovat. Přitom nemají na to udělat hru která by dosahovala kvalit alespoň starších předchůdců. Čekám, jestli podobný osud potká i Darksiders ...
    • ale jde...dnes nastala doba kdy vsechny slavne znacky (alespon drtiva vetsina) budou sprzneny ve jmenu sveho predchoziho uspechu. Tedy znacka je opravdu stale nejdulezitejsi, ale bohuzel v tom negativnim slova smyslu. Staci se podivat co se toci za filmy: rambo 50, robocop 12, superman 60, spiderman 18.. mam pokracovat ? Invence proste neni treba... Dnes je vse o hypu kterej vymeje i ty zbytky rozumu potencialnich zajemcu v tomhle pripade hracu kteri v lepsim pripade ihned predobednaji a ukol splnen. Co se deje po vydani titulu jakoby ani vydavatele dnes nezajimalo :D sorry for that.
  • No, sem rad, ze sem se ovladl a nekoupil to v predprodeji na steamu.
  • "rpg"? bez otevřenýho světa? achjo a první sacred jsem jako malej špunt hrál do zblbnutí.. měli z toho rovnou udělat adventuru.. možná, že by to dopadlo líp :)
  • Takže po prečítani ohlasov na streame viem aspoň jedno. Ani jeden pozitívny ohlas. VŠetko veľmi rozčarovaný hráči.
    • wenceslaus
      Podle toho bych se zrovna moc neorientoval. Kludně to může být jen hlasitá menšina.
      Málokdo se hrne, aby pěl chválu po pouhé víkendové betě - zato zanadávat si chce každý :-D
      • Tak hra by mela hlavne oslovit na zacatku, aby lidi meli chut pokracovat a ne aby je to otravilo. A pokud te hra vytoci uz po par minutach nebo hodine, tak to rozhodne nehodnotim nijak pozitivne.
        Z hlediska recenze, ale souhlasim, ze by mela byt delana tak, aby recenzent prosel znacnou cast obsahu a mohl tak zhodnotit dany produkt.
  • Je to škoda, jak tahle série dopadla a přitom jednička nebyla vůbec špatná hra. Mám takový tušení, že třetí Risen dopadne podobně.
    Jak to vidím já, tak jestli hrát nějakou klikací rubačku tak sáhnout po Diablu 3: RoS a nebo jestli je libo něco víc RPG tak určitě Divinity - Original Sin.
    • Ristoro
      ARPG určitě Diablo. Divinity mám teď rozehrané cca hodinu, zatím paráda, ale ty dialogy mě vůbec nebaví :/. Příběh vypadá na klišé. Zlepší se to pak? Tahový systém je klasika, takže bomba, vzpomněl jsem si na starý dobrý Fallout.
      • Divinity pribeh je taky divny. Aj klise aj napinavy a zaroven aj kopa humoru. Mna to zatial drzi ako kliest uz mam odohranych vyse 100 hodin a nemozem sa od toho skoro dostat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit