Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Místo toho jde o izometrickou akci, kde vaším největším spojencem budou rychlé reakce a mačkání několika málo tlačítek.

    A Diablo 3 je co? *6*
    • Diablo 3 aspon nabizi rozvoj postavy a zabavnejsi prostredi a interface. Tohle mu bohuzel nesaha ani po paty a to bohuzel i pri srovnani s prvnim vydanim Diabla 3. Navic s ovladanim si blizzard pohral a je rozdilne zda to hrajes na konzoli pres ovladac a nebo na klavesnici. Nekdy nechapu nenavist okolo blizzardu. Vzdyt prave blizzard se zamysli nad ruznymi detaily, diky nimz ty hry zustavaji hratelne po radu let.
  • Lotr
    S recenzí víceméně souhlasím ale přiznejme si jedno. Co se týká RPG prvků je na tom stejně jako Diablo 3.
    • nighters
      Asi jsi nehrál Diablo 3 nebo Sacred 3 a nebo máš malé IQ na to aby jsi poznal rozdíly.
      • Lotr
        Aha takže když vám dá hra na vybranou z několika skillů je v tom rozdíl když si je můžete za herní měnu rovnou koupit.
        D3 je co se týká RPG prvků osekaný jak se dá.
        • RoS prece jenom ten rozvoj postavy trochu rozsiril...
          • Lotr
            Nesoudím nehrál jsem.
            Ono to je v zásadě irelevantní. Porovnávám D3 při vydání se Sacred 3 při vydání.
    • Ronox
      Diablo 3 má oproti tomuhle deep rpg systém jako svin*. Tohle je vyloženě vtip, kterej možná zabaví fakt v coopu, když si s kámošema uděláš slezinu, ale i tak bych šáhl spíš po tom diablu nebo gears of war atd.
  • BoB.2
    Trochu přísná recenze ale tohle prostě Sacred není ,ale zas tak špatná hra taky ne za mě 6/10.
    • Diablo 3 taky nebylo ani Diablo ani dobra hra a lidi to zrali a hypovali. *5*
      • Ale Diablo 3 melo aspon prvky, ktere hru porad drzeli v urcitych mezich a zustalo to Diablem. Navic po patchi 2.0 se z Diabla stala dobra hra.
    • tomocz
      o to právě asi jde - že to Sacred je, i když není. Kdyby se to jmenovalo nějak jinak, tak by k tomu lidi třeba tak kritický nebyli, páč by neočekávali to, co očekávali od pokračování Sacredu...
  • Nazdárek lidičky, z akční RPG prakticky udělali akční Arkádu. Bohužel pro danou změnu zvolili mojí jednu z oblíbených her jménem Sacred, u obou dvou dílů jsem strávil prakticky nespočet hodin, ale tímto směrem hru rozhodně měnit neměli. Jediného čeho docílí, že si hru koupí pravděpodobně špatná skupina hráč a naopak hráče, která by hra bavila si jí nekoupí.
    Pokud hra již nese zavedené jména, měla by se držet i daného herního žánru a ne přecházet z jednoho do druhého. Bohužel jsou nikdy hry i špatně žánrově zařazené, tohle již nelze považovat za RPG, tudíž vám padá pouze zlata a ne již předměty, které jsou u PRG pro mě dosti podstatné.
    S pozdravem
  • tak mne opravte ale kolik abilit jste používali v diablu 2? pokud se nepletu tak jen jednu nebo možná dve. build byl skopirovan z netu a hry se maji hrat pro zabavu, ne pro honbu za gearem.
    • Ristoro
      Jenže to je ta zábava, ta "honba za gearem" a zlepšování postavy, o tom RPGčka prostě jsou. A pokud kopíruješ buildy z netu, je to tvoje věc, nechápu každého, kdo to dělá, jaký to má pak smysl hrát, když si člověk sám nezakombinuje a nevyzkouší?
    • Ja teda nevim jak ty, ale ja si v D2 nabindoval skilly a v prubehu boje jsem si je prepinal na klavesnici a podle toho jel. Nahazel napriklad moby, neco jsem freeznul nebo vyuzival skilly podle toho zda se jednalo o single target nebo vice mobu a pripadne podle elementu, na ktery byli odolny.. Sacred 3 je neskutecne nudna hra, ktera ani D2 nesaha ani po kotniky.
      Sacred 3
      1) Uzavreny svet - tunel boje, ktere vas nepusti dal dokud nezabijete vsechny moby
      2) Zadny poradny skill tree (kdyz to porovnam s D2)
      3) Zadnej equip, na kterem by se dalo stavet
      4) Zadne staty, na kterych by se dalo stavet

      Ve vysledku je to jen cista rubanice bez nejakeho zasadniho cile. Takze osobne si myslim, ze hodnoceni games.cz 4/10 je max kolik bych teto hre dal.
    • To zalezelo na buildu...
    • A prave zabava ve hre nebyla, protoze system statu byl primitivni a wow like, dropy staly za chuja a dominovala tomu nutnost nakupovat z aukce nebo mit naprd gear, talenty zadny nebyly, buildy byly primitivni a kazdej mohl respecnout na fsecko.
      Fakt Funny.
      (a jako bonus nerfy 24/7)
  • XorxoxTalarius
    Nemuzu si pomoct, ale az na to ze mi nepadaji predmety, mi to cele pripadlo uplne jako recenze na Diablo 3 *15* *15* *15*
    • Skutečně tohle musíš napsat ? Let the flame begin...
      • fakuju naky flamy, ale Diablo 3 je neskonale nudna klikačka, nevim o cem se chces dohadovat, tam neni o cem, diablo 3 je jen o klikani nebo drzeni tlacitka mysi, vyvoj postavy je taky nulovej, predmety padaj ve velkym a sou k nicemu, protoze penize sou k nicemu, celou hru dohrajes bez toho abys chcipnul, a pak teprve zacne bitka kdy sou nepratele obtiznejsi, vo cem to je? ja chci hru dohrat jednou a ne trikrat aby to stalo za to, pritom hrat nektery postavy je uplna tragedie, hru sem koupil a lituju toho, 1čka byla nejlepsi, dvojka horsi ale aspon zabavna a trojka je nejvetsi zklamani roku 2013 pro me:((((( ale to je muj nazor a nikdo mi ho neveme
        • Bohužel to, že si to prošel jednou a neumřel ani jednou bylo už v prvním Diablu. To že tě nebaví hack and slash žánr je už jiná, měl si kouknout na videa a pak kupovat..
  • XXDarthVaderXX
    Se snad někdo diví? Když na velké hře dělá studio, které má spíše zkušenosti s menšími projekty... Ani tak na vývojáře bych nenadával, jako spíš na vydavatele a management. http://www.keengames.com
    • Johnny
      Absolutně nechápu jak se tvurci her pro dětičky okolo 6ti let mohli vubec dostat k něčemu takovýmu jako Sacred....
      • Tak jako ke všem konzolovým hrám...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit