Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji za mínusy. *14* Pravdu tím ale nezměníte. *6*
  • DangerousDave
    no ja som si radšej XP odložil a podľa potreby prepínam disky. S win7 som už dlhú dobu spokojný ale niektoré staré hry na nich jednoducho nespustíš ani keby si sa rozkrájal.
  • Připomínáš mi úřednici, kterou někdo naučil ťukat do dosovýho programu údaje a teď jí řekli, že dos je přežitej a holt se budou vyvíjet účetní programy pro novější systém... takový EMO *1*
  • Na Rome 2 taky chystám upgrade PC. *3*
  • To je ale jiný druh hry. Hádám, že u téhle hry budou nároky na CPU přeci jen jiné. Nebo ne?
  • takovej zpátečnickej názor.. to, že maj sedmičky o něco vyšší hw nároky je holt daň za tu pěknou řádku výhod co sebou přinášej.. si tam rovnou hoď win 3.11 viděl jsi jaký hw nároky maj? pro tebe jasná volba.. *1*
  • Taky jsem se bál přechodu XP->Win 7, resp. měl jsem za to, že XP mají všechno, co potřebuju k životu, ale pak jsem sehnal poměrně levně licenci na sedmičky a jedu na nich doteď - spokojeně. Jde je dokonce překopat tak, že se chovají velice podobně jako XP, ale to jsem nejprv odkládal a teď už bych to ani neudělal. A nedá se svítit, musíme jít s dobou. *4*
  • ještě mě napadá že u sedmiček odpadá nutnost defragmentace disku
  • Ver tomu ze vyuzivaji. Velmi dobrym prikladem skalovani procesoru jsou hry od Codemasters, kde ve vsech jejich hrach (rekneme od vydani Dirt 2) dosahnes lepsiho vykonu se ctyrmi jadry na nizsi frekvenci nez se dvemi jadry taktovanemi na 4Ghz.
  • Pocitac vetsiny hracu skutecne nestrha, ale to dnes zadna hra. Faktem ale zustava, ze jsou to nejvyssi HW naroky za posledni roky, ktere jsem videl. Ja si to tedy pred upgradem PC rozhodne nezahraji.
  • Požadavky v normě, dokonce sem na tom líp než je doporučená a to mám PC staré přes 3 roky. Jediné co mě opravdu vytočí bude, že to OPRAVDU NEPOJEDE NA XP! Doufám, že se ukáže, že je tam jen zapomněli napsat.
  • Ty postavy jsou takove ale zamerne.Ne kazdemu se to musi libit,ale tohle prece nema nic spolecneho s HW naroky nebo kvalitou enginu.
  • Z kapesného? *8* Já jako děcko nikdy nedostával nic (akorát po tlamě *1* ) a to jsem měl ve škole jedno vyznaménání za druhým. Dneska jako dávají rodiče děckám litr měsíčně či dokonce týdně na chlast a cigára, jo? *16*
  • tjn. taky nesnáším ten bioshock styl, respektive nechci to vidět jinde než tam. Postavy jsou groteskní a srážejí atmosféru. *9*
  • Nevyužijí.

    Ale dvě ano. A pokud máš jen dvě jádra, tak ti pro ně musí vystačit i Windows a další tuna blbostí, co většina lidí má v PC spuštěných a ani o nich neví. Když máš čtyřjádro, tak si hra může vzít volně, co potřebuje.
  • A přitom modely nic moc, opičí postavy s velkejma prackama, je to jak Fornite: Enhanced Edition. :) Barvy jsou hnusně vypraný a není to stylizací, drobný věci pak dost často "basic" spritový 2d zpracování. Ty nároky jsou vlastně ještě dost vysoký.

    Dark Messiah vypadal líp a nedal bych nic za to, že i fyzikou by si jeho Source podal ten Unreal na kterém uplácali tohle. Každopádně předobjednáno Arkane hry jsem si nikdy nekupoval kvůli grafice a doopravdy pěkně od nich vypadal jen Dark Messiah.
  • Postavy v Dishonored vypadají jak OPICE a maj pracky jak lopaty (jak ve Fable, Risen, fujtajbl) a k čemu mě je že dostanu hezky nasvícený exkrement? Pořád to bude exkrement. Děkuji nechci, ty se s tím hovnem klidně maž dál a obahuj si to. *3*
  • Nepochybně *15*
  • jindra.veliky
    jn..mozna kvuli tem 4gb ram (64 bit OS) jinak me nic nenapada
  • Wow, Dishonored má vyšší požadavky jak Arma 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit