Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co jako poznm z informace "DX9 kompatibilní se 768MB RAM"??? Proč tam nepíšou řadu grafik např nv.2.., 4.., 5.., 6..
  • Sedmičky jsou asi nejstabilnější a nejmíň se zasírajcí windows co kdy byly. Moderní hardware (správa paměti, SSD, Dx11). Já dal za licenci ccca 2,5k a nijak nelituju. Je to lepší systém než XP. BSOD jsem ještě neviděl. Po dvou letech nepozoruju žádné zpomalení systému. Reinstal byl jen kvůli SSD.
  • GlaDOS
    Bohužel GoG má nevýhodu, že když se najde nedosová hra, co na novém systému nejede, tak se velmi těžko zprovozňuje na nové systémy. Většinou to GoG řeší, že si sežene dosovou verzi té hry a hodí k ní DosBox. Problém je, když hra nemá dosovou verzi a nových systémech nejede. Taková hra tam většinou není.
  • Ale mě to nevadí. *14* Naopak, já mám rád mínusy. *14*

    Oh, jsem celý ztrápený a zmučený od těch mínusů.... *6*
  • Jasně, sem zakopaná úřednice v čase.. Se prober.. Nevím, proč bych měl utrácet nějaký 4.000,- za nový Windows, když mi XP šlapou bez reinstalace už 2 roky v kuse bez nějakého zádrhelu a jede mi vše. Až bude čas na nový PC budou i nové Windows. A ještě si taky uvědom, ža tam mám nainstalovaných tolik programů a her, že instalovat vše znovu je taky na týden "zábavy" a z toho už sem vyrostl, abych se tím bavil, zvlášť když prosedím 8 hodin denně u PC v práci..
  • Jako zkušený právník ti neporadím nic; nejsi můj klient a nedá se ti nic vyúčtovat. Jako uživatel ti poradím, abys nekomentoval hodnocení vlastních příspěvků, protože čím víc dáváš najevo, že ti to vadí, tím víc tě ostatní budou trápit. *4*
  • a vypraný barvy můžeš nabarvit pomocí ENB Series. Bez toho bych Stronghold 2, Reservoir Dogs a jiné DX9 hry ani nehrál. Můžeš si nastavit vlastní barvy, vlastní efekty. Mimochodem "Arx Fatalys" vypadala taky dobře a navíc viděl si svoje tělo *2*
  • DangerousDave
    na gogu je možno tak väčšina z toho najlepšieho ale iba maličky zlomok zo starších kvalitných hier.
  • proc bych mel? prace mi konci :) zas zitra...
  • Trapné... *6* Budeš se muset víc snažit... *6*
  • To nevim. Ja to rikal obecne, ze jde, aby hry vyuzivaly vsechny jadra CPU a nepotrebovaly tak vysoke takty. Codemasters jsou v tomto ohledu skutecne mastri kodovani, takze da se ocekavat, ze pujde spise o vyjimku no.
  • No nic zahraju si to kdyžtak za 1-3 let, stejně budu upgradovat comp až s novou generací konzolí *5*
  • aneb z ho*na bic neupletes a kdyz upletes, tak nezapraskas :D
  • Mel bych se trochu opravit - jsou to nejvyssi minialni naroky, ktere jsem videl. Dnes uz ale vsici koukaji automaticky na doporucene a ty zase tak vysoke nejsou, to je pravda.
  • omfg wyndous? ses pokak ne? jedine lynux v dnesni dobe omg imho lol
  • ÓÓÓ *14* A co by mi takový zkušený právník poradil ? *6*
  • Myslím, že se nehodnotí ani tak obsah příspěvku, jako tvoje osoba. *4*
  • To jo, no. I když se toho většina dá sehnat třeba na GoG a tam by měla být jakás takás záruka, že to pojede.
  • OMG ! Kdo ještě v roce 2012 používá OS z roku 2003, tak by se měl ihned zastřelit... *6*

    Jedině Windows 7 Ultimate x64. *14*
  • No, to by mě zajímalo, co máte doma za krám, když vám dvoujádro a 4Giga ram přijdou neskromné? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit