Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vtip od autora článku nebo co? Není možné aby hra která vypadá totožně jako Darkness II, měla větší nároky než BF nebo zaklínač 2. To jako nejnáročnější hra současnosti vypadá takhle? Nic proti grafice mě se docela zamlouvá, ale nároky jsou naprosto vražedné. Taky jste se zapomněli zmínit že minimální grafika je NVIDIA GeForce GTX 460 nebo ATI Radeon HD 5850 (asi záměrně)
    • Na konzoli to pojede v pohode.
      • A v tom je ten vtip. A přitom v konzolích je železo 10 let staré:-))
        • kdyby chtěli tak na max detaily by to zvládla i ATi 4870, ale co by tomu řekli výrobci hardwaru, že?
        • zrejme to nebude konverzia na PC, ale prašivá xbox verzia prehnaná emulátorom
          http://ps3emulation.com
          http://xbox360emulator.org
          • Jazz
            Brej fake. :)
  • Wow, Dishonored má vyšší požadavky jak Arma 3
    • A přitom modely nic moc, opičí postavy s velkejma prackama, je to jak Fornite: Enhanced Edition. :) Barvy jsou hnusně vypraný a není to stylizací, drobný věci pak dost často "basic" spritový 2d zpracování. Ty nároky jsou vlastně ještě dost vysoký.

      Dark Messiah vypadal líp a nedal bych nic za to, že i fyzikou by si jeho Source podal ten Unreal na kterém uplácali tohle. Každopádně předobjednáno Arkane hry jsem si nikdy nekupoval kvůli grafice a doopravdy pěkně od nich vypadal jen Dark Messiah.
      • a vypraný barvy můžeš nabarvit pomocí ENB Series. Bez toho bych Stronghold 2, Reservoir Dogs a jiné DX9 hry ani nehrál. Můžeš si nastavit vlastní barvy, vlastní efekty. Mimochodem "Arx Fatalys" vypadala taky dobře a navíc viděl si svoje tělo *2*
        • Díky za tip blablo! *1*
      • Ty postavy jsou takove ale zamerne.Ne kazdemu se to musi libit,ale tohle prece nema nic spolecneho s HW naroky nebo kvalitou enginu.
      • tjn. taky nesnáším ten bioshock styl, respektive nechci to vidět jinde než tam. Postavy jsou groteskní a srážejí atmosféru. *9*
  • Skromné nároky? Jede to v DX9 a chcou na to Vistu nebo 7? Trapáci!
    • jindra.veliky
      jn..mozna kvuli tem 4gb ram (64 bit OS) jinak me nic nenapada
    • Trol.diskuzni
      Nevím, pro jaké lamery (pokud to nemá být provokace ze strany konzolistů) ty minimální požadavky vůbec vydávají... Mám čtyři roky starý komp a dávám to v pohodě, přestože mi nikdy o nějaký high-end herní výkon nešlo.

      Mimochodem, podobný komp se dá dnes sehnat klidně za naprostý pakatel (pár tisíc kč), takže by si ho mohlo pořídit v podstatě i dítě z šetřeného kapesného. Nechápu, tragédie. *11*
      • Z kapesného? *8* Já jako děcko nikdy nedostával nic (akorát po tlamě *1* ) a to jsem měl ve škole jedno vyznaménání za druhým. Dneska jako dávají rodiče děckám litr měsíčně či dokonce týdně na chlast a cigára, jo? *16*
      • Tak víš co, vzhledem k tomu, že poslední 4 roky hraješ jen Diablo II a Fifu, tak si myslím, že ti tvůj komp vydrží dalších 20 let.
        • A co Skyrim ? Ten hrál ne ? :) :)
          • Trol: V tom případě je to ještě horší, než jsem si myslel.
          • Trol.diskuzni
            Bohužel...
            • Trol.diskuzni
              To Teo - Opravdoví veteráni vědí, že jsem si ji založil na Deus Ex haterství. *5*
            • Jak jsem nakoupil, tak prodávám. Nebo jen mě přijde, že sis na anti-skyrimství udělal diskuzní kariéru?
            • to Teo : Vávra na hrad !!! *14* *14* *14*
            • Trol.diskuzni
              To Teo - Je tak sladké mít svoji pravdu a být s ní spokojen, že? *3*
            • Bohužel sis pak přečetl Vávrův legendární článek o Skyrimu. Takže asi tak.
        • Trol.diskuzni
          Hrál jsem toho podstatně víc za poslední čtyři roky, několikrát jsem tě odkazoval na příslušný seznam mnou několikrát sepisovaný ve zdejších diskuzích. *3*
  • Trol.diskuzni
    Ach bože, další konzolový port... Ultimate high-fidelity hyperdetailed experience!

    To beztak původně (s)tvořili na konzole, ale jelikož by měli máslo na hlavě s tím přijít v době launche nových topinek, tak to teď převádějí na PC <- hardwarové požadavky hovoří za vše. *2*
    • jestli to bude špatný konzolový port, uvidíme hned jak se podíváme do záložky Options
    • vlastik.plaminek
      Pořád lepší, než Ultimate Trol-debility hyperdemented experience.
    • misho8723
      Inak PC verzia ide podporovať veľa vecí a funkcií, ktoré aj veľa čisto PC hier nemá, čiže s tými vyjadreniami o konzolovom porte by som počkal minimálne do doby vydania hry: - Auto saving option (implying quick saving exists)
      - UI options (turn off everything or just some things)
      - "Shortcut bar" (traditional PC hotkey bar)
      - Gamepad support
      - FOV slider
      - Controller and mouse sensitivity options
      - Auto aim strength and aim assist options (youll want to turn these off)
      - Mouse smoothing and acceleration sliders and on/off options
      - Graphics options which include "full spectrum" of resolutions, AA, "various others" )
      a podľa článku v PC Gamerovi sa hra lepšie ovláda práve myškou a klávesnicou ako gamepadom
      • Gamepad support kua to je fičúra *1*
        • Miroo_7
          pro mě osobně jedna z nejdůležitějších..hraju už jedině s gamepadem.
        • misho8723
          Pre mňa to je dôležitá vec, lebo niekedy hrám radšej hry s gamepadom - aj keď Dishonored som vždy chcel hrať s M+K, ale napríklad taký Mass Effect 1 + 2 alebo BioShock 2 ma dosť nepríjemne prekvapili tým, že nepodporovali gamepady
      • jindra.veliky
        az na nastaveni uzivatelskyho rozhrani ma vsechno kazdej druhej port *7* *6*
        • misho8723
          - UI options (turn off everything or just some things)
          - "Shortcut bar" (traditional PC hotkey bar)
          - FOV slider

          toto má každý druhý port? zaujímavé, ja som napríklad tento rok toto videl len u najlepšieho portu za posledných rokov - spolu s Deus Ex HR - Alana Wake.. zober si, že Darksiders II podľa toho čo som čítal, tak nemá možnosť ani zmeniť grafické nastavenia a takisto žiadna možnosť zapnúť AA.. čiže u portov nemáš niekedy možnosť grafických zmien.. a to už nehovorím o tom, že ktorý port sa hrá lepšie s M+K, ako s gamepadom? práve preto PC verzia Dishonored vyzerá byť na poctivý kus dobre odvedenej roboty
      • jj podle mně tam jsou naroky hlavně na procesor protože tam je v podstatě vždycky aspon 8,9 možnosti jak zabít cíl nebo ho vyřadit z veřejného života jako je to s pendletonovimy že je jde poslat do dolu které vlastní aby tam pracovali atd to musí hodně věcí spracovávat
  • What the fuck? Autor je trochu mimo, tohle je prvni hra, ktera ma GTX460/5850 jako minimum. Docela do nebe volajici diletantismus, psat o naprosto nejnarocnejsi hre, ze ma pohodove naroky.
  • Jestli sou tohle skromne pozadavky tak at se dou vycpat.
    • No, to by mě zajímalo, co máte doma za krám, když vám dvoujádro a 4Giga ram přijdou neskromné? *15*
    • Trol.diskuzni
      Ty voe...
    • Pokud vezmeš v potaz dostupnou technologii ( 8-jádra, 16GB Ram, 4GB grafárny ), tak jsou požadavky vskutku průměrné až podprůměrné. *6*
      • Děkuji za mínusy. *14* Pravdu tím ale nezměníte. *6*
        • Myslím, že se nehodnotí ani tak obsah příspěvku, jako tvoje osoba. *4*
          • ÓÓÓ *14* A co by mi takový zkušený právník poradil ? *6*
            • Mr.Lolendo
              Bež si tahat kačera a neotravuj
            • Ale mě to nevadí. *14* Naopak, já mám rád mínusy. *14*

              Oh, jsem celý ztrápený a zmučený od těch mínusů.... *6*
            • Jako zkušený právník ti neporadím nic; nejsi můj klient a nedá se ti nic vyúčtovat. Jako uživatel ti poradím, abys nekomentoval hodnocení vlastních příspěvků, protože čím víc dáváš najevo, že ti to vadí, tím víc tě ostatní budou trápit. *4*
  • No shit, grafika z roku raz dva a poďme. *15*
  • Jak všichni řeší jen grafiku. Hahaha.
    • jindra.veliky
      zajimavy no....v diskuzi u HW naroku ktery jsou s grafikou spojeny *8*
      • A co úroveň umělé inteligence? Tu nikdo z hardwarovejch nároků nevyčte?
        • proto to čtyřjádro *2*
          • Nepochybně *15*
        • lol... ty si vazne tak naivny?
          • Jo, jsem tak naivní, že jediný, co mě zajímá, je úroveň grafiky.
    • Trol.diskuzni
      I hardcore ps3 believer jejdásek furt řeší jen grafiku *2*
      • *6*
        • Trol.diskuzni
          Veskoslave? Amaroune? *3*
          • ja amarouny nezeru ja zeru rizek
  • Co jako poznm z informace "DX9 kompatibilní se 768MB RAM"??? Proč tam nepíšou řadu grafik např nv.2.., 4.., 5.., 6..
  • jindra.veliky
    to bude zase zprasena optimalizace....co na tom je tak narocnyho? Grafika kreslena a jeste k tomu koridor a je to narocnejsi nez BF3 a saints row the 3rd *15*
    • "OS: Vista, Win 7
      Procesor: 3.0 Ghz dvoujádro
      Paměť: 4 GB RAM
      Grafika: DX9 kompatibilní s 512MB RAM
      HDD: 9 GB"

      neviem ci by si si na tom zahral BF3, 2 roky do zadu som mal 2-jadro a Bad Company 2 nestihalo...
      • jindra.veliky
        tak sis asi nenainstaloval ovladace *2*
        • alebo mozno len pises hluposti *1*
          • Jo mele nesmysli..BF na dvoujadru NEHRATELNY
            • Mr.Lolendo
              Podle toho na jakým. Mám vyzkoušený že Pentium Dual-Core E5200 2.5GHz přetaktovaný na 3.5GHz to zvládá na max. detaily s HBOA a 4xAA na rozlišením 1920x1200 při 50FPS průměrně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit