Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle hra je jeden velky spatny vtip..:-(
  • Chvilinku pockej,sem tam mrkni na forum a tam se dozvis,jestli uz nastal ten okamzik zahrat si :-)

    Predelavat se bude i Tutorial a Univerzita.To jen tak na okraj,abych te navnadil a nenechal ses odradit soucasnym stavem.Tesim se,ze te potkam casem ve hre :-)
  • Xoty jako platidlo se davaji i za zminene ukoly.Mimochodem karty na bazaru stoji od 50 trinu - coz se da vydelat i za jednu hru.
    • dobre, ale to je karta, z ktera radost neudela. I kdyz jak se to vezme. V te hre si proste rozmyslite strategii a v te jsou dulezity lavny karty. Proste neni to jenom o tom koupit si za milion nej karty, ale poskladat z nich nej strategii a v te muze byt dulezita i karta za tech 50 xotu. asi drivi do lesa, ale kdyby nekdo karty nehral jako ja pred tim. Pro mne coraabia byla karetni premiera.
  • ne,sorry, ale jste p2w :) kdyz po 10hrach narazite na cloveka s vytunenym buildem pres shop.. sorry
    • A ten build nejde vytunit i bez placeni?
      • Každá karta jde na Bazaaru koupit za herní měnu, popř. se dá domluvit s hráči na lepší ceně atd..
        • jo? "premium" karty uz nejsou?
          • I bývalé donate karty jsou dnes k získání z boosteru nebo bazaru - takže nic navíc není :)
            • aha tak to mozna jeste zapnu.. jsem to zkousel v pocatcich (hipster) a prestal prave z techto duvodu co jsem uvedl...
  • Kluci ja se vic jak ty 2 mesice neprihlasil. Porad je to tak, ze muj ucet je vynulovanej???? Jako fakt to zacinat od znovu a navic jsem k tem par kartam mel vztah a dalsi vec samozrejme by uz nemeli jit koupit. Ja jsem si rikal, ze tam nepujdu schvalne, abych nehral :) ale pokud to uz mate vymakany, tak bych si karty kupoval a tak nemusel tolik farmit a hrat normalne. Ale rad bych zacal tam, kde jsem skoncil. Vymazano ze?
    • Ahoj, Poslední nulování účtů proběhlo v closed bětě loni v únoru. Takže jestli jsi hrál před pár měsicí tak jsi v pohodě. Jediné co ted se řeší je že se nabídlo hráčům dobrovolně si vynulovat level na 1 až přijdou nové aktivity 2.0. Ale kdo se nepřihlásí formou splnění aktivity ve hře tomu zůstane i ten level co má teď.
      • Aha, diky. Ale karty zustanou ne? Po vynulovani
        • Samozrejme. Karty ti zostanú.
  • Ad 1 ukoly: Nezajem. Dulezita je hra. Ta omacka kolem v jednicce typu. Sedni na raketu do alkgrrrmddrr bla bla bla a sestrel iblorta. Dostanes 250 zkusenosti. Proste jedete strom rewardu a hotovo. Proste mne to nebavilo. Pokud ve dvojce to bude tak, ze to bude vlastne poutavy pribeh opravdu seznamujici s "vesmirem" Coraabie tak ano, ale ne poutavost typu vedlejsich ukolu v nudnem RPG. Ten vesmir mate dokonalej, tak snad toho vyuzijete. Mimochodem- to maji zas radi Japonci ne? A amici zase to odsejpani, zadna slozita univerzita
    • Nová univerzita je záležitost řádově na minuty. Bude to informativní, ale svižné.
  • boti zustanou i nadale... melo by byt nq vyber zda chceme hrat pouze proti botum ( pro hrace jez nemaji radi pvp ) nebo absolutne bez botu ( pro ty kteri si radeji pockaji na spojeni s hracem )
    • jo jasne no. Ti lidi . Kdyz prijde nekdo novej, tak aby nehral s botama, tak idealne v +- tu dobu by melo prijit dalsich 6 hracu, at se mlati mezi sebou. Dokud toto nebude tak boti to je jasny. Svet je velkej, proc ne. Ja se o te hre dozvedel tady, jinde jsem nezaregistroval, nikdo se mi nezminil, zadnej obrazek, fakt nic tak na to si myslim, ze tam nebylo tak malo lidi. Amerika je meka sci-fi fantasy- proc ne. Ja furt s tim kickS. Tam by meli vsechno na taliri kam se maji cpat.
  • Po umelecky strance je to vazne hezky, ale koncept je podle me spatnej. Ja davam prednost Scrolls nebo Hearthstone, ktery po delsi dobe nenudi a neni to jenom o nahode.
    • Já už dlouho hraju Coraabiu a když vyšel Hearthstone tak jsem si ho samozřejmě také zkusil a pár týdnů hrál.
      Samozřejmě jde říct že je to zkreslený názor ale myslím si že v delším časovém období Coraabie dokáže nabídnou o hodně víc zábavy. V Hearthstone akorát hraješ není tam žádná interakce s ostatními. Není tam žádný příběh nebo kampaň. Prostě jen přijdeš zmáčkneš tlačítko play a jedeš. Akorát ta verze jak rozbaluješ karty a stavíš deck je celkem zábavná ale je to také dost o náhodě co ti to nabídne a je to drahý že to nemůžeš hrat často.
      Prostě jediná věc a to každý den jeden quest mě u hry nedokáže udržet. A navíc opravdu je to magic systém jako tucet jiných her a nepřišli s žádnou inovací.

      Rozhodně všem doporučuji až ted vyjdou nové změny v coraabii o kterých Kublai mluvil ve videu tak ozkoušete ji a uvidíte sami ;)
      • Heartstone je drahej, že ho nemůžeš hrát často?
        Naopak. Pokud budeš splníš každý den daily quest, tak máš za cca každé dva dny jeden pack na rozbalení zdarma. Čili do toho nemusíš vrazit ani korunu.....
        HS má velmi kvalitní FTP model !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit