Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sirWallace
    Tak jsem vyzkousel.. Nikdy jsem moc na karetni hry nebyl, parkrat jsem hral s kamosema BANG.. Ale je to zajimavy.. to se musi nechat.. chvili vyzkousim a uvidim.. Zatim mi na tom vadi jedina vec a to hudba.. ta je proste hrozna :D Jinak cenim napad a drzim palce, at to lidi hrajou a at na tom neco vydelaji .)
    • Nech si jenom zvuky a pust si svou :) Hudba to co clovek to nazor. Ale jinak dalo by se. Napred v nabidce rozdeleni do skatulek- ambient, psycho, universal, energicka nakopavaci a zasmyckujes si z nabidky co chces nebo shuffle. S tim se da dost pohrat. A hlavne hudba nic nestoji. Je spoustu lidi co to udela jen za jmeno v titulkach, protoze uz ma v supliku a dá nebo ma napad nebo ten svet je inspirativni nebo chce byt soucasti toho a tak. Nemusite platit na drevo nic, treba az se osvedci. A kvalitni kucí. Ono se rekne hudba, jenze to souvisi s tim flow jak o tom mluvil. Proste musi padnout jak hrnec na pr.el+ vymakany uzivatelsky prostredi, kdy si clovek navoli co chce. No a soundtrack ke stahnuti zdarma. Stejne jak jste shaneli obrazky, tak jste mohli projizdet hobby skladatele. To tema zadani je nahodou pro muzikanta uplne super. To je skoro jak delat do blade runner :) No ne? Ja vidim blade runner a ponure se strida s veselym, konci neutralne do smycky s zacatkem neutralne. :))) Hele reknete fuxoftovi at slozi jeden song- on bude rad, pak to napise na blog a mate tu jeho oddanou smecku, ktera ho skoro uctiva v kapse :) Nic konec kafrani, zpatky ke strojum.
  • Štěstí narazit na člověka na pvp, X trilion botů.. *13*
    • Toto nyní platí pro nové hráče. Třičtvrtě roku se kvůli předělávání hry nedělala žádná reklama, takže nových hráčů moc nepřibývalo. Máme matchmaking podle lvl., takže začátečníci se opravdu setkávají hlavně s boty.
  • spatne jsi poslouchal rozhovor.Ty zminovane ukoly maji prijit v Corabii 2.0.
    Ty jsi hral 1.0 :-)
    • Ok, beru na vědomí. Tím pádem jsem zvědavý s čím přijdou. V tomto ohledu je určitě potřeba zapracovat na zlepšení.
  • Ten kluk ma skvelou komunikaci. Vybornej prezentér. Coraabii jsem hral ta 10 dni v kuse a musel jsem prestat, protoze jsem si rekl, ze takto travit volny hodiny nechci- je to navykovy a 5 hodin ubehne jak nic, coz je znamka dobre zabavy. Takze jsem s tim proste sekl, protoze na drruhou stranu mam spatne pocit z toho, ze jsem mohl sam neco vytvorit. Pokud chcete min hrat a mit karty, tak kupovat a neni to zrovna levna zalezitost- ceny zapadni. Ten, kdo chce free to play, tak se pekne nadrete od urcite urovne, ale jak rikam ubiha to a nekolikrat za tech 10 dni jsem probdel do rana ani jsem nemrknul. Jinak v bete se mi platit nechtelo, ale taky jsem byl na vazkach, zda si nerozmenit petikilo.
    Mimochodem mam neco s firefoxem a obcas mi nejdou spustit videa. Zapnul jsem teda chrome, kde nemam adblock a to je peklo. Neprehanite to trochu? Min je nekdy vic. Pak se nikdo nesmi divit, ze jenom lama ten adblock nepouziva. Vsude to blika, vlevo vpravo, obrazek do textu- nejaky dve tlamy v saku. Ceho moc to ho moc
  • Jo a je potreba jeste vyzdvihnout jejich forum. Je tam spousta informaci a HC uzivatele udelali spoustu tabulek a soupisek co a jak. Na druhou stranu jsou to taky spoilery. Proste strategie co na koho plati a tak. To by si ale mel kazdej vyzkouset sam. Ale jako fakt je tam toho neurekom a ze zacatku pro nektery trochu chaos- forum no.
  • Nej je situace, kdy borec proti vam se "silnyma" kartama vyhrava, ale dostava minus body. To je proste genialni. Vsechny mače vyhraje ale minus 10 bodu proti vasemu jednomu. To jsou paradni nervy, kdyz se to stane vam. Tahle strategie, kdyz se vam to deje, tak kam se hrabe Clovece nezlob se. Maji to pekne vymysleny, fakt. A az zmiznou boti a bude se hrat jen s lidma, tak to teprv bude.... Hernajs ja vedel, ze se k te hre vratim, musim opatrne, ne jak minule :)
  • tonnymontana
    skoda toho placeni ktere me bezpecne odradilo . jo je hezke rict ze hodne karet ziskate i hranim ale melo by se cist i to drobne pismo pod obrazkem tzn kolik hodin hrani u pc zkejsnete aby jste mohli rict super ted mam balik a muzu normalne hrat. U dobre hry si to podle me muzete rict na zacatku kde se merite s lidma (boti patri do prazudne hry) a jediny rozdil je ve stavbe baliku diky ruzne strategii. krasne je to ukazane na magik kartach a turnajich nahodnych balicku atd.. proste to ze muzu mit zakladni balicek pomerne dobre hratelej za penize nebo az prosedim pul roku pred grind nudou pro me neni dobrej koncept maleho projektu ktery podle rozhovoru moc lidi nehraje + jsou vetsinou vsichni z cz/sk a rec o japonskem trhu nebo filmu chce opravdu hodne optimismu v dusi a mir na srdci..:D v rukavu asi bude rozsireni do JAR..kdyz je tam toho tuna:) kdyz bude free verze s kartama co jsou hratelne rad se mrknu na system s obrazky ale do te doby je zajimavejsi magic nebo cokoliv jineho. HS radsi prirovnavat nebudu, hra kde je v reklame jako prednost jednoduchost je spise pro jednodusi vrstvu popripade deti a do toho ja nevidim:)
    • tak vem to tak, ze ted tam prijdou teprve lidi (jinak by to fakt bylo marny) a tak budes casteji hrat se sobe rovnym ao to jde. Taky by me nebavilo furt prohravat. Na druhou stranu chce to taky vedet co clovek potrebuje. Kdyz nekdo vybira blbe... Chce to hned od startu to mit promysleny a pak se da. Pro mne by u teto hry bylo idealni, abych byl konkurenceschopnej a dobre si zaparit pri nakupovani za 200kc mesicne. Proste takova pohodicka. Jinak je jasny, ze jsou plni ocekavani, takze optimismus potreba- nevi se ani ty ani oni. On to rikal, ze cekaji cokoli. Nahodou kdyz blizzard a ti si to 1000x spocitali udelali karetni hru, tak to nemusi byt vubec marny odvetvi. Jestli jim uskodi, ze to jsou sileni psych cyber intelektualove, umelci a dle toho postavili svet, se uvidi. No ale byt nima, tak mne blizzard pekne trapi, protoze proste musi jim byt jasny, ze o spoustu zakazniku uz ted prisli- zamrzi. Oni nejsou v pozici, ze by kvuli nim prichazel blizard o hrace. Cili tu reklamu- to si lidi reknou nevim nevim. Muzou mit nadhernou zivnost, ktera je na leta zaopatri i s vnoucatama a naopak. sam jsem zvedavej. Kazdopadne by si to chtelo koupit aspon v jedne zemi, ktera je tomuto naklonena, poradnou masirku za vydelany prachy. Jak rikal starej nacek Ford: Posledni penny do reklamy (pak ten nas svet podle toho vypada :)
  • Z podobnych karetnich paskvilu jsem vyrostl uz davno, dikybohu.
  • Zdar, nevíte někdo, na co jsou mi teď triny, když se za ně v obchodě nedá nic koupit?
    • Můžeš koupit karty za triny na bazaru, ale tam jsou hrozně drahé. Pro nováčka je tudíž nemožné sestavit si na začátku nějaký rozumný balík.
      Pokud už hraješ déle a máš dostatek trinu, pak se dá sehnat karta rozumná karta do balíku, ale nováčkem musí jen grindit a grindit, aby měl dostatek trinu alespoň na základní balíček.
      Sice nějaké karty dostaneš po dokončení univerzity, ale z toho bohužel moc nepostavíš.
    • jo na bazar koukám
  • Keyz
    Dík za rozhovor.

    I když osobně nemám rád F2P hry a souhlasím s názorem M. Rybky v aktuálním Levelu.
    • Veskoslav
      Akorát že Rybička to v posledním Levelu splácal všechny tituly na jednu hromadu, což je blbost. Už jenom to, že postavil na stejnou úroveň Farmville, PlanetSide 2, Dotu 2 či Hawken je nesmysl. F2P model má své místo. S jeho rozdělením souhlasím, ale musí se to rozlišovat. Takto to vyznělo, že všechny F2P tituly jsou blbost, co tahá akorát peníze.
      • Keyz
        Právě, že když počítáš i čas tak stejně bude F2P nespravedlivý.
        Jestliže v nějaké hře lze koupit pouze vizuální věci, které jsou napořád. Tak je potřeba přísun hráčů aby byla větší šance pro plátce, kteří si tu koupí. Je věc napořád, tedy to koupí jednou.

        Jestliže časem, hráčů ubude anebo již většina bude dané věci mít, pak je potřeba změnit další věci za peníze a to je problém. Nestačí přidat obsah. Potřebuješ pravidelné platby. A rychlejší expení a další věci jsou již výhody.

        U paušálních plateb tohle není. Přidáš obsah a i když přileze pouze malá skupina, tak platí pravidelně.

        Podle mě je nejvíce spravedlivé revidovat paušální platby. Používal trial verze, bonusy pro platící a pod. Jako to mají velké firmy.
        • Proto taky pořád dělají tvůrci nové a nové kosmetické itemy.
          Takže sice věc koupíš jen jednou, ale za chvíli tu máš zase jiné lákadlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit