Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • presne ako povedal Jakub: mozes si kupit karty hned za realne peniaze, alebo hrat, kumulovat hernu menu a kupit si karty neskor. ja som dlhy cas odolaval, ale neskor som prispel, kupil som si niekolko kariet. planujem aj nadalej prispievat, samozrejme v ramci moznosti...
  • Keyz
    Dík za rozhovor.

    I když osobně nemám rád F2P hry a souhlasím s názorem M. Rybky v aktuálním Levelu.
  • Štěstí narazit na člověka na pvp, X trilion botů.. *13*
  • Určitě vyzkouším. Je to už dávno co jsem poprvé slyšel o Coraabii, dost jsem se o ni zajímal, zvlášť když jde o český projekt, ale z nějakého mě neznámého důvodu mě to pak po vydání obešlo a ještě jsem ji ani nehrál. Určitě tu chybu musím napravit a hru alespoň vyzkoušet.
  • Já už dlouho hraju Coraabiu a když vyšel Hearthstone tak jsem si ho samozřejmě také zkusil a pár týdnů hrál.
    Samozřejmě jde říct že je to zkreslený názor ale myslím si že v delším časovém období Coraabie dokáže nabídnou o hodně víc zábavy. V Hearthstone akorát hraješ není tam žádná interakce s ostatními. Není tam žádný příběh nebo kampaň. Prostě jen přijdeš zmáčkneš tlačítko play a jedeš. Akorát ta verze jak rozbaluješ karty a stavíš deck je celkem zábavná ale je to také dost o náhodě co ti to nabídne a je to drahý že to nemůžeš hrat často.
    Prostě jediná věc a to každý den jeden quest mě u hry nedokáže udržet. A navíc opravdu je to magic systém jako tucet jiných her a nepřišli s žádnou inovací.

    Rozhodně všem doporučuji až ted vyjdou nové změny v coraabii o kterých Kublai mluvil ve videu tak ozkoušete ji a uvidíte sami ;)
  • Každá karta jde na Bazaaru koupit za herní měnu, popř. se dá domluvit s hráči na lepší ceně atd..
  • A ten build nejde vytunit i bez placeni?
  • Z podobnych karetnich paskvilu jsem vyrostl uz davno, dikybohu.
  • Po umelecky strance je to vazne hezky, ale koncept je podle me spatnej. Ja davam prednost Scrolls nebo Hearthstone, ktery po delsi dobe nenudi a neni to jenom o nahode.
  • ne,sorry, ale jste p2w :) kdyz po 10hrach narazite na cloveka s vytunenym buildem pres shop.. sorry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit