Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ze zacatku je lepsi hrat s boty,hraci jsou mnohem tezsi souperi :)

    Hraci s vytunenym buildem nemuseji automaticky platit,mnoho hracu hraje Coraabii rok i mnohem vice ;-)

    Coraabia nabizi mnohem vice nez jen karetni souboje,je to zijici organizmus :-)
    Pripojte se k nemu a urcete jakym cilem se vyda ;-)
  • presne ako povedal Jakub: mozes si kupit karty hned za realne peniaze, alebo hrat, kumulovat hernu menu a kupit si karty neskor. ja som dlhy cas odolaval, ale neskor som prispel, kupil som si niekolko kariet. planujem aj nadalej prispievat, samozrejme v ramci moznosti...
  • Keyz
    Dík za rozhovor.

    I když osobně nemám rád F2P hry a souhlasím s názorem M. Rybky v aktuálním Levelu.
    • Veskoslav
      Akorát že Rybička to v posledním Levelu splácal všechny tituly na jednu hromadu, což je blbost. Už jenom to, že postavil na stejnou úroveň Farmville, PlanetSide 2, Dotu 2 či Hawken je nesmysl. F2P model má své místo. S jeho rozdělením souhlasím, ale musí se to rozlišovat. Takto to vyznělo, že všechny F2P tituly jsou blbost, co tahá akorát peníze.
      • Keyz
        Právě, že když počítáš i čas tak stejně bude F2P nespravedlivý.
        Jestliže v nějaké hře lze koupit pouze vizuální věci, které jsou napořád. Tak je potřeba přísun hráčů aby byla větší šance pro plátce, kteří si tu koupí. Je věc napořád, tedy to koupí jednou.

        Jestliže časem, hráčů ubude anebo již většina bude dané věci mít, pak je potřeba změnit další věci za peníze a to je problém. Nestačí přidat obsah. Potřebuješ pravidelné platby. A rychlejší expení a další věci jsou již výhody.

        U paušálních plateb tohle není. Přidáš obsah a i když přileze pouze malá skupina, tak platí pravidelně.

        Podle mě je nejvíce spravedlivé revidovat paušální platby. Používal trial verze, bonusy pro platící a pod. Jako to mají velké firmy.
        • Proto taky pořád dělají tvůrci nové a nové kosmetické itemy.
          Takže sice věc koupíš jen jednou, ale za chvíli tu máš zase jiné lákadlo.
  • Štěstí narazit na člověka na pvp, X trilion botů.. *13*
    • Toto nyní platí pro nové hráče. Třičtvrtě roku se kvůli předělávání hry nedělala žádná reklama, takže nových hráčů moc nepřibývalo. Máme matchmaking podle lvl., takže začátečníci se opravdu setkávají hlavně s boty.
  • Určitě vyzkouším. Je to už dávno co jsem poprvé slyšel o Coraabii, dost jsem se o ni zajímal, zvlášť když jde o český projekt, ale z nějakého mě neznámého důvodu mě to pak po vydání obešlo a ještě jsem ji ani nehrál. Určitě tu chybu musím napravit a hru alespoň vyzkoušet.
  • Z podobnych karetnich paskvilu jsem vyrostl uz davno, dikybohu.
  • Po umelecky strance je to vazne hezky, ale koncept je podle me spatnej. Ja davam prednost Scrolls nebo Hearthstone, ktery po delsi dobe nenudi a neni to jenom o nahode.
    • Já už dlouho hraju Coraabiu a když vyšel Hearthstone tak jsem si ho samozřejmě také zkusil a pár týdnů hrál.
      Samozřejmě jde říct že je to zkreslený názor ale myslím si že v delším časovém období Coraabie dokáže nabídnou o hodně víc zábavy. V Hearthstone akorát hraješ není tam žádná interakce s ostatními. Není tam žádný příběh nebo kampaň. Prostě jen přijdeš zmáčkneš tlačítko play a jedeš. Akorát ta verze jak rozbaluješ karty a stavíš deck je celkem zábavná ale je to také dost o náhodě co ti to nabídne a je to drahý že to nemůžeš hrat často.
      Prostě jediná věc a to každý den jeden quest mě u hry nedokáže udržet. A navíc opravdu je to magic systém jako tucet jiných her a nepřišli s žádnou inovací.

      Rozhodně všem doporučuji až ted vyjdou nové změny v coraabii o kterých Kublai mluvil ve videu tak ozkoušete ji a uvidíte sami ;)
      • Heartstone je drahej, že ho nemůžeš hrát často?
        Naopak. Pokud budeš splníš každý den daily quest, tak máš za cca každé dva dny jeden pack na rozbalení zdarma. Čili do toho nemusíš vrazit ani korunu.....
        HS má velmi kvalitní FTP model !
  • ne,sorry, ale jste p2w :) kdyz po 10hrach narazite na cloveka s vytunenym buildem pres shop.. sorry
    • A ten build nejde vytunit i bez placeni?
      • Každá karta jde na Bazaaru koupit za herní měnu, popř. se dá domluvit s hráči na lepší ceně atd..
        • jo? "premium" karty uz nejsou?
          • I bývalé donate karty jsou dnes k získání z boosteru nebo bazaru - takže nic navíc není :)
            • aha tak to mozna jeste zapnu.. jsem to zkousel v pocatcich (hipster) a prestal prave z techto duvodu co jsem uvedl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit