Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • boti zustanou i nadale... melo by byt nq vyber zda chceme hrat pouze proti botum ( pro hrace jez nemaji radi pvp ) nebo absolutne bez botu ( pro ty kteri si radeji pockaji na spojeni s hracem )
    • jo jasne no. Ti lidi . Kdyz prijde nekdo novej, tak aby nehral s botama, tak idealne v +- tu dobu by melo prijit dalsich 6 hracu, at se mlati mezi sebou. Dokud toto nebude tak boti to je jasny. Svet je velkej, proc ne. Ja se o te hre dozvedel tady, jinde jsem nezaregistroval, nikdo se mi nezminil, zadnej obrazek, fakt nic tak na to si myslim, ze tam nebylo tak malo lidi. Amerika je meka sci-fi fantasy- proc ne. Ja furt s tim kickS. Tam by meli vsechno na taliri kam se maji cpat.
  • Nej je situace, kdy borec proti vam se "silnyma" kartama vyhrava, ale dostava minus body. To je proste genialni. Vsechny mače vyhraje ale minus 10 bodu proti vasemu jednomu. To jsou paradni nervy, kdyz se to stane vam. Tahle strategie, kdyz se vam to deje, tak kam se hrabe Clovece nezlob se. Maji to pekne vymysleny, fakt. A az zmiznou boti a bude se hrat jen s lidma, tak to teprv bude.... Hernajs ja vedel, ze se k te hre vratim, musim opatrne, ne jak minule :)
  • Jo a je potreba jeste vyzdvihnout jejich forum. Je tam spousta informaci a HC uzivatele udelali spoustu tabulek a soupisek co a jak. Na druhou stranu jsou to taky spoilery. Proste strategie co na koho plati a tak. To by si ale mel kazdej vyzkouset sam. Ale jako fakt je tam toho neurekom a ze zacatku pro nektery trochu chaos- forum no.
  • Ad 1 ukoly: Nezajem. Dulezita je hra. Ta omacka kolem v jednicce typu. Sedni na raketu do alkgrrrmddrr bla bla bla a sestrel iblorta. Dostanes 250 zkusenosti. Proste jedete strom rewardu a hotovo. Proste mne to nebavilo. Pokud ve dvojce to bude tak, ze to bude vlastne poutavy pribeh opravdu seznamujici s "vesmirem" Coraabie tak ano, ale ne poutavost typu vedlejsich ukolu v nudnem RPG. Ten vesmir mate dokonalej, tak snad toho vyuzijete. Mimochodem- to maji zas radi Japonci ne? A amici zase to odsejpani, zadna slozita univerzita
    • Nová univerzita je záležitost řádově na minuty. Bude to informativní, ale svižné.
  • Kluci ja se vic jak ty 2 mesice neprihlasil. Porad je to tak, ze muj ucet je vynulovanej???? Jako fakt to zacinat od znovu a navic jsem k tem par kartam mel vztah a dalsi vec samozrejme by uz nemeli jit koupit. Ja jsem si rikal, ze tam nepujdu schvalne, abych nehral :) ale pokud to uz mate vymakany, tak bych si karty kupoval a tak nemusel tolik farmit a hrat normalne. Ale rad bych zacal tam, kde jsem skoncil. Vymazano ze?
    • Ahoj, Poslední nulování účtů proběhlo v closed bětě loni v únoru. Takže jestli jsi hrál před pár měsicí tak jsi v pohodě. Jediné co ted se řeší je že se nabídlo hráčům dobrovolně si vynulovat level na 1 až přijdou nové aktivity 2.0. Ale kdo se nepřihlásí formou splnění aktivity ve hře tomu zůstane i ten level co má teď.
      • Aha, diky. Ale karty zustanou ne? Po vynulovani
        • Samozrejme. Karty ti zostanú.
  • Ten kluk ma skvelou komunikaci. Vybornej prezentér. Coraabii jsem hral ta 10 dni v kuse a musel jsem prestat, protoze jsem si rekl, ze takto travit volny hodiny nechci- je to navykovy a 5 hodin ubehne jak nic, coz je znamka dobre zabavy. Takze jsem s tim proste sekl, protoze na drruhou stranu mam spatne pocit z toho, ze jsem mohl sam neco vytvorit. Pokud chcete min hrat a mit karty, tak kupovat a neni to zrovna levna zalezitost- ceny zapadni. Ten, kdo chce free to play, tak se pekne nadrete od urcite urovne, ale jak rikam ubiha to a nekolikrat za tech 10 dni jsem probdel do rana ani jsem nemrknul. Jinak v bete se mi platit nechtelo, ale taky jsem byl na vazkach, zda si nerozmenit petikilo.
    Mimochodem mam neco s firefoxem a obcas mi nejdou spustit videa. Zapnul jsem teda chrome, kde nemam adblock a to je peklo. Neprehanite to trochu? Min je nekdy vic. Pak se nikdo nesmi divit, ze jenom lama ten adblock nepouziva. Vsude to blika, vlevo vpravo, obrazek do textu- nejaky dve tlamy v saku. Ceho moc to ho moc
  • Xoty jako platidlo se davaji i za zminene ukoly.Mimochodem karty na bazaru stoji od 50 trinu - coz se da vydelat i za jednu hru.
    • dobre, ale to je karta, z ktera radost neudela. I kdyz jak se to vezme. V te hre si proste rozmyslite strategii a v te jsou dulezity lavny karty. Proste neni to jenom o tom koupit si za milion nej karty, ale poskladat z nich nej strategii a v te muze byt dulezita i karta za tech 50 xotu. asi drivi do lesa, ale kdyby nekdo karty nehral jako ja pred tim. Pro mne coraabia byla karetni premiera.
  • Chvilinku pockej,sem tam mrkni na forum a tam se dozvis,jestli uz nastal ten okamzik zahrat si :-)

    Predelavat se bude i Tutorial a Univerzita.To jen tak na okraj,abych te navnadil a nenechal ses odradit soucasnym stavem.Tesim se,ze te potkam casem ve hre :-)
  • spatne jsi poslouchal rozhovor.Ty zminovane ukoly maji prijit v Corabii 2.0.
    Ty jsi hral 1.0 :-)
    • Ok, beru na vědomí. Tím pádem jsem zvědavý s čím přijdou. V tomto ohledu je určitě potřeba zapracovat na zlepšení.
  • Tak jsem to vyzkoušel, celkem mě to baví, ale nevím jestli motivace hrát vydrží. Protože člověk hraje v 99% případů jen proti botům (což ze začátku není na sice na škodu), ale ty úkoly o kterých ve videu autor hry mluvil, které mají být zajímavé a lepší než v Heartsthone?? To teda nevím - všechny ukoly jsou typu "vyhraj 10 zapasu", "vyhraj 20 zapasu" a co je úplně směšné, že jako třetí ukol, který musím splnit jsem dostal "odehrej 100 zápasů" :D:D:D To má být zábavný motivující úkol?
    Neřeknu, kdyby byl takový ukol mnohem mnohem později, ale ty prvotní ukoly přece musí plynout, být rychlejší a motivovat hráče. Jsme si celkem jistý, že tímto ukolem pro mě tu hru zabili a končím.
    • A hlavně, nevím jestli se dívám správně, ale vypadá to, že balíčky s kartami se dají koupit jen za reálné peníze (respektive za XOTY, které si člověk musí koupit za peníze), za herní měnu ne. Vůči Hearthstonu mám výtky, ale alespon si člověk může sem tam koupit balíček karet za herní měnu.
      PS:Teď vidím, že jsem dostal za navýšení levelu 1 xot. Ale vzhledem k tomu, že základní balíček stojí 30 xotů, vydělat na něj bude chtít asi hraní 24 hodin denně :D
      Ale hra jako taková je fajn, celkem zábavná a chytlavá. Krásný art karet a ten svět je promakaný.
      • Jo a ktěm botům - teď je velice málo lidí na malém lvl - nemáš proti komu hrát. Ale i v tom zanedlouho bude změna ;)
      • Ahoj,

        Veškeré úkoly jak jsou teď se předělávají a brzy to bude vypadat jinak. celej ten systém úkolů se předělává rozhodně vyčkej chvilku a uvidíš. Takovíto tupý grindy se tam určitě omezí a přibudou lepší výzvy ;). A budou tam o dost lepší odměny :)

        Ano balíčky jsou jen za xoty. S tím že za nedlouho bude místo 1xotu za level jedna kusovka - baliček s kartou. Ale určtiě se neboj na bazaaru bude karet dost za herní měnu. Ted je nas dost málo a i tak je mezi hráči hromada karet na prodej.
      • takhle proti botum si nafarmis na zakladni balik- hratelnej proti lidem. Si predstav, ze bys porad hral proti tem, co to hraji dobre. Taky mne to stvalo, nez mne typek porazel 5:1 a ja nemohl nic delat, protoze proste malo karet na upravu baliku. Ber to jako farmeni. Ale jak rikas, hra proti botum je na 5ti procentech zabavnosti- radost nebo rozbita klavesnice, kdyz hrajes s clovekem. Jako je to brutalni EGO hra- trosku clovece nezlob se, kdyz ma nekdo proti tobe karty. Ale pak prijde druhej a zas mas na nej karty ty a oddechnes si, ze ted trpel zase nekdo jinej a ze ten tvuj balik neni zas tak hroznej. Ja karty nehral, takze mi to trvalo, nez jsem pochopil, ze kdyz te 10x porazi jeden, neznamena to, ze te porazi 10x druhej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit