Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Navíc se hra skvěle ovládá. Dost to eliminuje nasranost navíc.
  • aj Trier natočil film nakreslený kriedou na zemi a všetci "kritici" sa išli po*rať. Podľa mňa nepozerateľná s*ačka, ale budiš....Jediná vec ako si to overiť, treba to najprv zahrať a potom ísť pindať na fóra...také Hotline Miami strčí hocakú AAA hru do vačku a tiež to vyzeralo nehrateľne.
    • To by me zajímalo jaky by dostalo hodnoceni GTA 5 kdyby vyslo v grafice Hotline Miami..taky 10/10? Pritom se jedna o dost podobny hry
      • GlaDOS
        Dost podobný hry možná z alternativního vesmíru.
        • behas/jezdis po emste a strilis jiny pajduláky..ok GTA toho anbizi vic..ale tohle maj spolecny
          • kostejnesmrtelny
            Mě na HM oslovila hlavně (seřazeno podle priority sestupně)
            - ta horečnatá / psychedelická / psychopatická / totálně zkurvená atmosféra
            - psycho, brutální (GTA?? Hahahahahhahahahahaha *1* *1* *1*) příběh podmalovanej neuvěřitelným soundtrackem
            - hutná, neodpouštějící a zároveň férová obtížnost

            Nic z toho jsem v novodobým GTA (od trojky dál) nenašel...
            • Black_Hand
              jses si jisty Martine, ze si opravdu hral hotline miami? to pribeh opravdu melo.
              a gta rozhodne neni tak brutalni jak si ho udelas. HM z toho nikdy udelat neslo.

              uprimne, porovnavas jabka s hruskama. to je jako kdybych chtel porovnavat moderni GTA s God of War.
            • Gta je tak brutální jaký si ho uděláš= jakým stylem paříš, hotline miami je sice fajn, ale absolutní hodnocení si fakt nezaslouží, kdybych měl volit mezi vice city a hotline miami tak vice city u mě vítězí na plné čáře, má lepší příběh - ne to je špatně má příběh a zajímavé mise a San Andreas má ještě zajímavější mise, jen mi příjde že létající prostředky se ovládají 10x hůř než ve Vice City. Jinak pokud jde o psycho atmosféru přišel mi Kiss Psycho Circus daleko lepší
      • Black_Hand
        to neni trolling? to myslis vazne? :O
  • aha dalsi vyblita indie co vypada jako kdyby to krelil postizenej desetiletej kluk a v 90 letech by dostala tak mozna 4 z 10 ale dnes je to INDIE!!! kdyz je to indie minimalne 9 tomu musime dat jinak by sme nebyli coool protoze indie je desne cool! a ted vazne uz tohle nadhodnocovani indie her zacina byt trapne!!!!!
    • A teď vážně - tohle navážení do indie her kvůli vzhledu začíná být trapné!!!!!
      Upřímně řečeno - stokrát raději si zahraju hru, která má horší grafiku ale špičkovou hratelnost, než naopak. Právě kvůli honbě za co nejlepším grafickým pozlátkem šel herní průmysl tak do kytek.
      • Vidno i mysl některých jedinců *15*
  • *kreslil
  • JustinBieber
    lol dalsi indii ptakovina
  • Trisska
    Vypadá to zajímavě a asi si to koupím. Ještě bi mě ale zajímaly dvě věci:
    1) jakej je vlastně cíl hry?
    2) má hra nějakej konec nebo se ty levely generujou pořád do nekonečna?
    Děkuji.
    • 1) měl by tam bejt nějakej konec, tzn. mega boss... boží na týhle hře je, že i když pořád umíráš, tak z peněz, co postupně sbíráš, si upgraduješ další generace, takže tvoji potomci mají víc života, silnější zbroj, lepší zbraně, takže nikdy nezačínáš úplně od nuly jako v jinejch roguelike
      2) levely se po každý smrti generujou znova, ALE je tam možnost uzamknout před vstupem do levelu tu úroveň a jít s potomkem do stejný úrovně, jako jsi probíhala s rodičem - akorát že ti ze všeho padá jen 70 % peněz myslím
      • no a cíl hry - prostě ten pocit, že se v další generaci dostaneš zase o kus dál, než kam se ti povedlo dostat dřív, když už začneš bejt tak dobrá a máš dostatečnou výbavu, že se ti podaří sejmout prvního bosse... atd :)
        • To není pravda, nechci spoilerovat, ale hra má jasný a epický konec a ano, je to boss, který se otevře po poražení prvních tří... Ale koncem to vlastně jenom začíná, protože pak následuje nová hra+, ve které hrdinové pokračují, kde skončili, ale všechna monstra mají o 50 lvlů víc... A pak je ještě nová hra++... a tu jsem doteď nedal.
        • Trisska
          Jo, to zní dobře. Jde se nakupovat... *4*
      • Trisska
        Bezva, děkuji za rychlou a užitečnou odpověď. *4*
  • Jack1947
    Mam ( respkt mnel jsem v planu) zkusit diky recenzi v Levelu, jenze to platilo pred vydanim ( BUreau,SC:BL,SR4) ted jedine kdybych je doparil ( tahle hra neni asi jako jednohubka na chvily pred vydanim ) *15*
    • Překlad: Mám, tedy měl jsem, v plánu zkusit tuto hru, díky recenzi v Levelu, jenže to platilo před vydáním her Bureau,SC:BL,SR4, teď bych si tuto hru zahrál jedině kdybych dohrál Bureau,SC:BL,SR4, jelikož tahle hra asi není jen jednohubka ke zkrácení nudy před vydáním další mnou očekávané hry. *Dusím se smíchem, takže mám fialový obličej*
      • zabils :D
        • Překlad: Zabil jsi.
          • Jack1947
            Jeste kdyby jsi byl (staly) prispevatel, tzn registrovany a mnel by jsi nas respekt.
  • Agonyforme
    Pane Grygar. Tvém, obyčejného, nízký. Prosím, alespoň ve psaném projevu se toho zkuste vyvarovat. Bolí mne z toho oči.
    • Nechci nějak rýpat nebo tak, ale ve svém psaném projevu bys mohl vědět, že oslovujeme pátým pádem tedy "pane Grygare". To se učí už někde na základní škole.
    • co blbneš, to je normální hovorová čeština, žádný hrubky :)

      ale dobrá:

      Milý pane Agonyforme (nebo Agonyformo, nejsem si jist skloňováním), zatímco například v recenzích bych Vaši připomínku bral jako oprávněnou, zde, v diskusních fórech, kde se takříkajíc baví lidé se „svými“, bych panu Grygarovi použití hovorového jazyka odpustil. Vás žádám o totéž.

      už cajk? :)
      • Agonyforme
        Neblbnu čéče. :D

        Ale dobrá:

        Nejsem z Prahy, tudíž mi tento psaný dialekt opravdu trhá oči. O nic nejde. Pouze mě osobně to strašně vadí. Nejsem zastáncem toho, že by všichni lidé měli psát v diskuzích spisovně - přesně. (i když nebylo by to na škodu. Postupně se z lidí stávají robůtci bez mozku. Začne to ignorací a nepotřebou psát pěkně spisovně, obrušováním hran.)

        Ale i tak je to psaný veřejný projev. Já osobně si na soukromých klientech také s kamarády píšu dost šíleným způsobem. Tam na pravopis nedbám a také si dovolím komfort nedodržování pravopisu, interpunkce atd. Jen nechápu, jak může člověk dialekt promítnout i do psaného slova? To snad není MožnÝÝÝ hele. Podle mne je to úmysl pana Grygara. Myslím to zcela vážne pane Grygar. Zamyslete se nad tím alespoň trochu. Zkuste si uvědomit, že svým způsobem něco prezentujete. Tak nebuďte blbej a zkuste se sebou něco dělat hele, nebo to bude pěkný voser.
        • nizk-y je nakej moravskej dialekt, ze z toho kdysi naky obrozenci udelali spisovnou formu (nizk-ej se jim asi nezdalo dost cool), je vec jina *6*
        • Tak bacha, máš tam malé i v závorce, upal se. Ne, toto mi připadá už vážně jako zbytečná buzerace; dokud člověk píše jako člověk, nedělá otřesné hrubky a nepoužívá extrémní prvky nářečí (jako říkajó, že králiky só tátoj), tak je to pro mě v pohodě, a to su Moravák.
          Mnohem více mi trhají oči tečky před smajly, vykání na netu, nebo oficiální tvary typu Brňan, které jsem v životě neslyšel :D
          (Samozřejmě mluvím o diskuzi na netu, což je taková analogie hospodského kecání :D)
          • Agonyforme
            Petře jsi úplně mimo mísu. Já netvrdím, že je potřeba psát spisovně. Ani já nepíšu přesně a v podstatě se o to ani nesnažím, ani to nevyžaduji. Znova si přečti vlákno a pak se upal.
            • Jej, mě vůbec nenapadlo, že bys to upálení bral vážně, omlouvám se, jestli tě to nějakým způsobem nakrklo; jen se mi to "i" zdálo úsměvné vzhedem ke zbytku komentářů :)
              Upřímně netuším, v čem jsem tak strašně mimo mísu, když Janchora žádáš, ať se zamyslí nad svým veřejným projevem, a já na to reaguji, že podle mě nejsou tebou zmíněné hovorové prvky nic, co by se mělo řešit, a přidávám, co naopak vadí v rámci diskuzí mně. Ale tak to nemusíme už dále rozvádět; tuplem, když už to více vzdálené od hry být snad už nemohlo :)
        • já osobně teda píšu spisovně, jen když dělám nějakej byznys nebo píšu někomu, komu bych jinak vykal - ve všech ostatních případech mi přijde přirozený psát hovorově (což neznamená nespisovně!)

          navíc tohle není žádnej dialekt, normální hovorová čeština... samozřejmě chápu, že když se člověk blíží Moravě a Slovensku, tam hovorová čeština vůbec není běžná (pak ostatním třeba přijde zvláštní, že takovej člověk i ve skupině kamarádů mluví spisovně) - takže bych opravdu tohle neřešil, právo jest rozhodně na straně pana Grygara
        • Blue.Shark
          Já bych to nedotahoval do takových extrémů - spisovně to je. Moje zkušenost mi napovídá, že většina lidí, kteří píšou dialektem, je schopna psát i bez něho. Pokud někde vidím problém, je to hlavně v tom, že spousta lidí nečte knihy, ze kterých by se naučili správnou větnou stavbu atd. Číst pak od dvacetiletého člověka větu o devíti slovech, ve které je sedm chyb, tomu říkám utrpení.
          • Agonyforme
            Přesně. Nechtěl jsem to tady rozvádět. Velká část je o čtení. Takže to spěje víte kam. :D
  • zda sa mi to alebo tiscali musi kazdu retro hlupost nadhodnotit?
    • ...nie nezdá...je to krutá realita
      • netvrdim ze to musi byt zla hra nehral som to ale hotline miami som hral fajn zabavilo to ale nerozumiem za co to dostalo plny pocet...redakcia je fakt asi uchilna na takyto typ hier neviem si to inak vysvetlit...
    • Též na to hodnocení koukám s podezřením. Už jsem se spálil s 10/10 u Hotline Miami (průměr) a Starseed Pilgrim (totální krávovina). Rogue Legacy má však demo a lze před zakoupením vyzkoušet, což také udělám. A jelikož se s Drdou shodnu na více věcech, tak RL určitě nebude výjimka. *1*
    • To se ti jen zda.
      • tak tak, je to jen zlý sen, za chvíli se probudíš *1*
  • Berte to jako reakci na komentare o vysokem hodnoceni, ale prijde mi, ze kdyz byl rozsah
    0 - 100, tak se tolik nad ciselnym ohodnocenim nepindalo.
    • Robotron3
      Já si pamatuju plamenný diskuse, že hra měla dostat minimálně 90% a jak je to možné, když dostala jen 87%. Čim větší škála hodnocení, tím větší možnost pindání.
      • jsem tedy pro binární hodnocení: hodno zahrání/nehodno zahrání
        • ucho
          jestli je to hodno zahrání si snad posoudí každej sám, ne? přeci nechceš, aby tě někdo vodil pořád za ručičku. stejně jako recenze nejsou od toho, aby se trefily všem hráčům do jejich vkusu a názoru (každému inteligentnímu člověku je snad jasné, že to není možné). ano, pokud hra dostane 4 body a méně, většinou je ztráta času ji hrát. pak už je to ale většinou věc vkusu a nálady.
          • Black_Hand
            jako dobry kompromis se mi jevi kraticky seznam plusu a minusu dle autorovych priorit. ale to uz tak nejak poskytuje verdikt. to by bylo jen ulehceni prace pro opravdu, opravdu line ctenare.
            • Black_Hand
              jo, ja ho taky jeste nekoupil. moc her na sklade. ale demo jsem zkusil. jak jsem podotkl nize, je na desure, pripadne na jejich webu, ne na steamu.

              a wow, ted jsem zjistil, ze je i na onlive :P. ale tam to hrat bude uplne na hlavu s tim lagem.
            • ucho
              já hodnocení u recenze beru jen jako koeficient, jak moc bych se o hru měl zajímat. tedy ne, jak je dobrá, ale jak moc si o ní mám zjišťovat informace. Rogue Legacy dostal 9, to znamená, že to někoho baví. Rogue Legacy dostal 9, takže ho časem určitě omrknu. zatím jsem si ho přidal do wishlistu na GOGu.
        • GlaDOS
          Tohle už mají na Kotaku a o ničem to nevypovídá. Ostatně jako celé Kotaku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit