Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja na tehle hre nic objevného a zásadního nevidim, aby to ospravedlnilo hodnoceni 9/10.
    Kdysi takových her byli mraky, v dobach amigy, segy a nintenda. Souboje s bossy a celkova obtiznost mi asi nejvic pripomina amigackou klasiku Turrican. Tyhle hry byli zabavne, tezke a vzhledove to tenkrat byla spicka. Mam je nekde všechny, na nejakych emulátorech a podobne, ale ze bych je ještě nekdy hral? Asi ne. Vzdycky když zkusim nejakou tuhle objevnou a originalni indie hru, která vykrada hry co frcely před lety, tak me velmi rychle prestane bavit, pocit navratu do praveku a dejavu je dost silny. Ale chápu ze mladsi hraci muzou tyhle hry zbožňovat, ja uz holt ne.
    • Alespon ti mladší, kteří SEGU nezažili, mají možnost alternativ teď. Osobně bych byl taky raději, kdyby na mě Indie scéna vrhala hry jako byl KingPin, Blood II, Max_Payne, Deus_Ex. Třeba se časem dočkáme.

      Jinak k tomu hernímu času. Pěkně namíchlo, když jsem celý dopoledne proseděl s Ježkem Sonicem a zdechnul jsem v předposlednim levelu, nebo vůbec u posledního bosse. Prsty s puchejřema a mapu jsme běhávali po paměti. Byly to skvělý časy.
    • GlaDOS
      V tom případě si ale žádná hra neospravedlní vysoká hodnocení, pokud je podmínkou originialita. Protože ve hrách se nic revolučního vymyslet nedá. Každý žánr se inspiruje předešlými tituly. S tím vykrádáním bych byl opatrný. Vykrádat != nechat se inspirovat. Nevšiml jsem si, že by Rogue Legacy z jiného titulu vykradla hudbu nebo grafické assety.
      • Levoluce (ne jen mrakodrap napr zatopeni pri protrhnuti prehrady, vyrazeni generatoru a tim vypadek proudu - tma), propracovany Spectrator mode s kopou ficur. Neni to moc ale stale vice nez zbytek her.
    • Vidim to stejne. Mam jeste nekde CD Sega Collection, tam je takovahle hra kazda druha a aspon 10 z nich neuklada pozice - mate 3 zivoty a nazdar. Z prvniho levelu k final bossovi to trva 12+hodin na zatah kdyz uz to mate nacvicene. Nechapu cim si neoriginalni kopie zasluhuje 9/10. Asi neci potreba to "natrit" tem inovativnejsim AAA titulum od EA.
      • Keyz
        K tomu hodnocení asi přispělo to, že podobné hry dnes moc nejsou. Kdybys byly běžné to je pravda.
  • New Game +6, level 507. Vylepšovat už není co a obtížnost je na hraně únosnosti.
    *5*
    Společně s The Binding of Isaac je to největší žrout času!
    *3*
  • Tak sem se tedy nechal zmamit recenzi a poridil si to... a nemuzu nez souhlasit s textem pane recenzentovym, tedy krom toho, ze jsem prvni asi pulhodinu mel chut to smazat, parkrat do neceho prastit a napsat na games nezdvorily mail - jakmile to clovek trosku dostane do ruky, zacne to bavit opravdu nehorazne. I kdyz jsem na to porad strasne levej, jeste sem nezabil ani lesniho bosse =/.
  • hm ring runner, rogue legacy...pomalu prestavam recenzentum games.cz rozumet. Spise bych cekal, ze se budete snazit devalvaci hodnoceni zpomalit nez ji takhle rozjizdet.

    znamka punku fakt neni davat indie hram devitky...
    • GlaDOS
      Odkdy se nesmí dávat dobrým hrám vysoká hodnocení?
      • to je prave ten problem, ze se davaji vysoka hodnoceni hram, ktere jsou pouze dobre...abych neslovickaril, jak chces potom hodnotit hry jako BG2, Fallout ? Planescape T. System shock a spostu dalsich.....Uznavam, ze kazdy ma jiny zebricek hodnot, ale i pri minimalni snaze o objektivni pohled jsou to hry jine kategorie. Potom takove hodnoceni ztraci vyznam.
        • Pethulla
          kdyby byl internet v době, kdy vyšel dejme tomu F2 nebo BG2 tak rozšířený jako dneska, tak počítej s tím, že by se taky našlo spousta lidí, kteří s vysokým hodnocením budou nesouhlasit. Ono totiž ani tehdy nebyly graficky na vrcholu, což někomu zkrátka stačí...
        • to s tebou souhlasim. V minulosti ani legendy nedosáhly plného hodnocení a dneska má 9 každá "dobrá" hra. Pokud je hra hodnocena průměrně (50%) díváme se na ni, jako na plebs...
        • no kdyby opravdu recenzenti byli zastydli v minulosti, tak cody dostavaj 2/10 (za grafiku), creedy 3/10 (drobet zabavnejsi nez cody) a tohle by dostalo 6/10 (dobra, ale malo inovativni hra), ale holt se prizpusobili onem "modernim" trendum
        • GlaDOS
          Proč ne stejné hodnocení? U Planescape Torment jsem se bavil stejně dobře jako u Rogue Legacy. U obou her jsem nelitoval strávený čas. PT má navíc i filozofický přesah, což klidně ospravedlní absolutní hodnocení a 9 u RL. Stejně jde ale jen o blbé číslo. Je to jen velmi všeobecná informace o tom, jestli má cenu s titulem ztrácet čas nebo ne.
          • nektere z tech her co jsem vyjmenoval se hraji i po 13 letech, nektere ne jen z toho duvodu, ze jsou technologicky zastarale. Jak dlouho potrva nez se na RL zapomene a hraci si pusti dalsi takovou zabavnou hru ? OK redaktori se mozna chytli do sve vlastni pasti neustaleho nadhodnocovani soucasnych her. Jenze ta pyramida uz moc moznosti nema kam by rostla....uz jsme u 9tek a verim, ze prijdou ve vsech smerech lepsi hry nez treba RL a zacneme tapetovat desitkama.
            • sleepless
              Hry se ale hodnoti v dane chvili, ne na navzdycky, ne na dalsích 20 let dopredu. Nikdo z nas jaksi neni Libuse, aby ze sklenene gule vyvestil univerzalne platne hodnoceni. Ja vim, je to az k neuvereni, ale Planescape Torment byla ve sve dobe take normalni hra. Jestli se o Rogue Legacy bude hovorit za 20 let, to nikdo z nas nevi, stejne jako to nevedel v dobe vydani PLT. Ale tak to asi kazdemu dojde :)
  • Fajn, dalsi clovek ktery procitnul a pochopil, ze u her jde v prvni rade o hratelnost. Pak se jevi vsechny reci o vykonu platformy jako nesmyslne.
  • 9/10 *7*
    • tak koho zajimá u her nějkaká grafika žejo.. oh wait *1*
  • s takovouhle ty konzole neporazíme *7*
    • pb_historic
      Je nějaká soutěž, která mi unikla?
    • A kdo chce konzole porazet? Mame vlastni hry, ktere jsou alespon originalni s nekonecnou zabavnou hratelnosti, ne jen ctyrhodinova kampan ve filmovem stylu a vymakane grafice. Ostatne i PC hraci maji moznost cucet na filmy. Takoveto PC hry jsou hrami vic jak ty konzolove.
  • Rhulad
    780 GTX a prostě nestíhá. FPS dropy, freezy.. Jde vidět, že nextgen dorazil dřív než samotné konzole.
    • musíš si k te graficke karte dokoupit ješte pc
    • To bude mezi klávesnicí a židlí.
    • GlaDOS
      Promiň, ale vtipný nejsi.
    • Tak to máš blbý *7*
  • up_er
    Krasna recenze, Karel to proste umi a me to od nej bavi :)
  • Horst_Fuchs
    9/10, zajímavý. Zkoušel jsem to hrát asi půl hodiny, narozdíl od takovýho Binding of Issac mě to ale vůbec nazaujalo a šlo to z disku.
    • vojtaruzek
      Ne, to není možný, to je neuvěřitelný!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit