Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je samozřejmě plně věcí Rockstaru, pokud chce přicházet o zisky, nicméně velice pravděpodobný PC release RDR 2 bude - podobně jako PC oznámení Destiny 2 nebo vysoce kvalitní PC port Dragon's Dogma - uznáním dosavadně chybného přístupu ke značce. Už se moc těším, na konzole byly oba předchozí RDR moc fajn, třetí na PC bude ještě lepší, GTA V na PC byla po všech stránkách definitivní verze. Btw. před nedávnem vyšel na Store Revolver i s trofejema a není to drahý.
  • sunlessaint
    Ono toho bude daleko, daleko víc. Dneska už si hry vybírám neuvěřitelně pečlivě a i přesto se zdaleka nedostanu ke všemu, co bych si rád zahrál.
  • Tím blbým handheldem jsem nemyslel nic zlého, nejspíše jsem zvolil špatná slova. Chtěl jsem tím říci že taková konzole může být také alternativa když se nechceš omezit na menší hry, já s konzolí tedy problém nemám, dám jí do zavazadelníku auta a dovezu jí všude kde je třeba. Většinou toho sebou moc netahám, vezmu jednu, dvě hry a víc nepotřebuji, když je nálada tak to zapnu.

    Jinak souhlasím že na dovolené si člověk může odpočinout také od hraní, ale co dělat, když běžně mimo dovolenou moc hrát nemůže. :)
  • Oprava, nejméně 8: Divinity: Original Sin 2, For Honor, Mount and Blade II: Bannerlord, Warhammer 40,000: Dawn of War III a Halo Wars 2 s remakem jedničky na PC. Máme se prostě na co těšit. *4*
  • Ona fakt vyjde ta PS3 na trojku na tom aukru... *1* ...tak zrovna na PS3 par exkluzivnich kousku vyslo ktery by stali za rec.... placka z druhy ruky bude za pakatel tak by to za to mohlo i stat *4*
  • Mně to vadilo asi jako, když někdo Skyrimu řikal Oblivion 2.
  • Pro pc to neni vhodna hra, neprej si videt ten hate na klasicky RDR autoaim ovladani, pc rasisti by od toho ocekavali a chteli strilecku, kterou RDR neni.
  • Tak to pristi rok vyjdou dve megabomby, Horizon Zero Dawn a RDR2.
  • Tak jak jsem předpokládal, pokud by šlo o remaster pro novou generaci konzolí, tak bude i na PC. Takhle zachovají exkluzivitu vydání pro konzole. Je to pro ně prostě jednoduší s velkým ziskem. Kvalitních her je na PC tuny i bez konzolí. :)
  • "dobrých" lol
  • Pred dvomi rokmi bola zrejme drahsia. Ale to je jedno. Co je dobra hra je ciste vecou nazoru. Pointou bolo, ze ak chce len jednu hru, tak je pochopitelne, ze pre neho nema vyznam vyhadzovat peniaze za dalsi hardver.
  • spoock
    na konzolích je tolik dobrých her, že kvůli jedné hře by si konzoli za 3 tisíce moh koupit každý, kdo brečí, že nesnáší konzole, tak je nikdy ani neměl pořádně doma
  • spoock
    To bych si to koupil klidně dvakrát.
  • Petition Race :DDD
  • mx0r
    By ma zaujimalo, z coho si to usudil? Praveze vacsina pracujucich ludi nema cas babrat sa po veceroch s pocitacom, zapne si konzolu, zahra hodinu - dve a ide spat.

    A pracujuci clovek predsalen vacsinou nema problem investovat tych par tisic do konzoly popri PC, ked uz ma na neustale upgrady.
  • Krasna by byla akce jak u South Parku nebo Tomb Raidera. K preorderu remaster zdarma.
  • spoock
    Já jsem hlavně zvědav, jestli výjde i ten remaster anebo to byla jen fáma, strašně rád bych si první díl na PS4 dal znova. Bral bych i RDR remaster pro PC, páč hodně hráčů co maj jen PC neví, o co přicházejí.
  • Ale vysel tam prece Crysis (s predstihem)
  • Master Race :DDD
  • keby robil niekde v ubi za 5-nasobok a viac, tak by to malo logiku. Takto kvoli jednej hre......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit