Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheLordoftheNonsense
    A kde je RDR 1 pro PC? *16* Jedno z mála, co konzolistům závidím.
  • "Uvědom si taky, že jedno zařízení, na kterém je všechno je to nejpohodlnější,"
    To je naprostá pravda. Ale takové zařízení neexistuje, takže nějak nevím co jsi tím chtěl říct? Když by na PC bylo všechno, nebude tam petice za RDR2, ne?
  • Mobil s Windowsem, ultra levný "netbook", ani předražený laptop od Applu (vzhledem k tomu co umí) ale nejsou PCčky s přílišným herním potenciálem. Konzolistů, kteří mají takovýhle druh "PC" je většina, protože proč investovat do kvalitní sestavy od 25 000 nahoru, když chtějí hrát hry na konzolích, pročež jsou primárně konzolisty a zmíněná zařízení jim na net, Officy a nějakou tu indie hru/starou klasiku stačí. Budeš na ně taky levně útočit, aby si koupili něco lepšího, když třeba chtějí hrát ve skutečném 4K, když chtějí hezčí multiplaty bez škubání a s onlinem zdarma nebo PC only tituly typu Total Warů, Warhammerů, Arem či Star Citizena? Asi ne, viď?

    Uvědom si taky, že jedno zařízení, na kterém je všechno je to nejpohodlnější, co může být + když pro hraní dotyčný nedýchá a má i jiné záliby či povinnosti, nebude si plnit barák dalšíma a dalšíma zařízeními na hry.
  • Morraw
    To je jako by někdo chtěl považovat AC Brotherhood a Revelations za třetí a čtvrtý díl. Když to nemá v pokračování číslovku, tak logicky nepředpokládám, že to x-tý díl.
  • Skate a Forzu. Zkousel jsem i jiny, ale strilecka na packovaci je peklo, strategie neexistuji a MMO taky ne. RPG si snad radeji zahraju na PC. O horsi grafice, 30 FPS, placeni za multiplayer, premrstenych cenach her, absenci modu atd ani nemluvim. PC > konzole. Jediny co tise zavidim je Forza, a i ta se koneckoncu uz ted objevi na kompech.
  • no jestli běžně mimo dovolenou hrát nemůžeš, tak to chápu, já na dovolenou nejezdím autem, takže čím menší mám zavazadlo, tím lepší, ale kdybych si chtěl zapařit bez kopromisů a měl na dovolené slušný net, tak si vezmu shielda a hry si streamuju z PC, pokud tam net není, tak vezmu 3DSko, ale zapnu ho jen občas ale mám ho pořád u sebe jako krokoměr
  • up_er
    WTF??????? *7*
  • Tak on už byl online v minulém RDR a nikomu nevadil. Takže u nového dílu bych nepanikařil, jak někteří.
  • Čéče, to bych neřek, teprve středa a ty už vyhráváš "Blábol týdne" ... *4*
  • Jelikož GTA Online na PC sype dost peněz a je to nejaktivnější platforma u nich, tak bych flintu do žita neházel, pokud tam chtějí mít stejný online mód možná to vyjde ale po delší době, nicméně osobně je mi to jedno kde to budu hrát...
  • Tak vzhledem k tomu, že jsem ještě neviděl konzolistu bez PC, tak ono se není do čeho navážet. Konzolista o PC hry nepřichází. Zatímco PCčkářů bez konzole je spousta. A ti pak chodí brečet, že si nemůžou zahrát hry které chtějí (Red Dead, Uncharted, Bloodborne,...). A místo toho aby šli do obchodu a koupili konzoli (čímž o PC nepřijdou!!!!, tak se snaží marně hledat důvody, proč když mají jen PC, tak jsou na tom líp než lidi s konzolí a PC :-D
  • Rdr si klidne nechame. Jinak hodne z her co jsi vyjmenoval jsou super a bavily me. Ale nejak nevidim duvod proc bych si kvuli nim nemel zahrat konzolove hry? Jeste jsem nevidel konzolistu bez pc. Ale pcckare bez konzole bezne. Schvalne zkus uhadnout ktera skupina prichazi o super hry? Ja s konzoli se nejak ochuzen necitim :-) Minimalne polovinu z toho co jsi vyjmenoval jsem hral. Kolik z konzolovych exkluzivit jsi si zahral ty? :-)
  • Ne, PC hraci do lidi hrajicich na konzolich zasadne nerypou, jsou to vesmes hodni lide...
  • Groovy!!!
  • Sranda, jak vzdy konzolisti jedou pecky do PC hracu *15* Jeste jsem nevidel PC hrace vysmivat se konzolistum, ze neco na jejich platforme nebude.

    A napadlo vas vubec, ze obrovska cast PC hracu ma doma i konzoli? Asi ne, jak vidno *15* *15*
  • Exkluzivity nejsou problém PC. To je záměr výrobců konzolí.
  • Ve Stredni
  • Kozy
    Samozřejmě že jak pro koho, to dá přece rozum.
  • https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PC_games

    Z mych oblibenych bych uvedl EVE Online, Dwarf Fortress, World of Warcraft, Stronghold, Sim City 4, StarCraft, RollerCoaster Tycoon, Mount & Blade: Warband, Jets'n'Guns, Space Engineers...

    Kdyz nad tim premyslim, Red Dead Redemption si klidne nechte, uz tak mam kvalitnich her tolik, ze je nestihnu dosmrti dohrat =D
  • jak pro koho, podle mně to byla jedna z nejlepších her

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit