Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    ze které platformy mají největší zisky v GTA Online? řekli to někde?
  • Zir074
    Škoda, docela bych si to zahrál, ale Xbox/PS, kvůli těm exkluzivkám kupovat nehodlám. Tak snad příště :)

    Vlastně, když už je ta příležitost rád bych se zeptal, proč si tu konzoli kupovat?
    (Prosím ty co se účastní těch žabomyších válek na internetu ohledně konzolí, ať se nevyjadřují.)
    • jedna z výhod je, že z amazonu čorujou placky a prodávají nový hry za 400-500 :D
    • Zir074
      Mno rozvíjet můj pohled na konzole, zde v diskuzích je zbytečně a vedlo by to spíše k popuzení.

      Tak tedy, akorát děkuji těm co přispěli svými názory a trochu mi to tím i vysvětlili.

      (Nevím, proč to vyhodilo ten příspěvek 2x, ale prosil bych o případné smazání.)
    • Zir074
      Mno rozvíjet můj pohled na konzole, zde v diskuzích je zbytečně a vedlo by to spíše k popuzení.

      Tak tedy, akorát děkuji těm co přispěli svými názory a trochu mi to tím i vysvětlili.
    • Protože třeba budeš chtít a bude ti to lépe vyhovovat....
    • Kromě "exkluzivitám" (to je hlavní důvod) v případě, že máš na hraní i PC.

      Je další důvod za určitých okolností nízká cena konzole a her. To ale platí pro lidi kteří nemají PC na hraní nebo mají horší PC jak konzole a když řeší zda koupit nové PC nebo konzoli, tak pak řeší cenu. To ale nebude tvůj případ a případ lidí kteří mají i PC na hry. Ty opravdu řešíš jen hry které jsou na konzoli a jinde nejsou.

      Konzole je sice levná ale hry a placené služby stojí dost. Když na tom budeš hrát mp a více her, takto je ve výsledku drahé jako nedotovaný počítač který je univerzální. To si každý spočítá sám. Proto jsem psal za určitých okolností. Ono to v reklamě prezentují minimální cenou ale vydělává se jinde...

      Navíc jestli máš nějaký dobrý počítač, tak je pak ten přechod na nějakou hru na konzoli velký :( Jestliže jsi zvyknutý na plynulost a grafiku. Osobně to neřeším a když to na PC nebude tak to nebude. Když to bude, tak jako dobrý port GTA V. Klidně na novou řadu konzolí a PC.
    • cely zivot jsem jel PC a az loni si koupil PS4 a nelituju..Hrani je pohodlnejsi, neresim hw naroky,neresim nic zapnu a hraju. Samozrejme je to i o tom jake hry preferujes - na sporty,zavodni,akcni hry je jasna konzole,trochu jsem mel srach z ovladace pri FPS ale je to taky jen otazka cviku..zamrzi absence klasickych strategii (ale ty moc nevychazi ani na PC) a RPGecek..kdyz u si chci neco takoveho zahrat mam furt stary PC a na konzole treba ted vysel XCOM2 nebo vyjde release Skyrim. Hry se daji uplne vpohode kupovat/prodavat v bazaru za 500,- -1000,-
    • smysl maji kvuli exkluzivkam, ale nerekl bych ze prijdes o moc. Mne tyhle open world gta hry moc nebaví
    • Svůj smysl mají, a nejde jen o exklusivní tituly, ale třeba i o to že když jedeš třeba na dovolenou někam kde máš tv, je rozhodně pohodlnější vzít sebou lehkou konzoli než se táhnout se stolním pc. A určitě si na nich zahraješ více než třeba na levném notebooku či blbém handheldu/mobilu. ;)
      • Brzdi s tím blbým handheldem kámo, já si na dovolené zahraju i bez TV xenoblade chronicles, monsterhunter, fire emblem.... zatímco ty se táhneš s krabicí větší než herní notebook, ovladačem, hdmi kabelem, blu rayema s hrama a bůhví čím ještě, upřímně nikoho takového neznám, ale abych ti nekřivdil, znám jednoho týpka, co dřív cestoval s herním PC, než pochopil, že na dovolené se hlavně odpočívá a to i od paření *3*
        • Tím blbým handheldem jsem nemyslel nic zlého, nejspíše jsem zvolil špatná slova. Chtěl jsem tím říci že taková konzole může být také alternativa když se nechceš omezit na menší hry, já s konzolí tedy problém nemám, dám jí do zavazadelníku auta a dovezu jí všude kde je třeba. Většinou toho sebou moc netahám, vezmu jednu, dvě hry a víc nepotřebuji, když je nálada tak to zapnu.

          Jinak souhlasím že na dovolené si člověk může odpočinout také od hraní, ale co dělat, když běžně mimo dovolenou moc hrát nemůže. :)
          • no jestli běžně mimo dovolenou hrát nemůžeš, tak to chápu, já na dovolenou nejezdím autem, takže čím menší mám zavazadlo, tím lepší, ale kdybych si chtěl zapařit bez kopromisů a měl na dovolené slušný net, tak si vezmu shielda a hry si streamuju z PC, pokud tam net není, tak vezmu 3DSko, ale zapnu ho jen občas ale mám ho pořád u sebe jako krokoměr
      • munphf
        Nu ja si na dovolenou vetsinou teda beru kvalitni boty, plavky a opalovaci krem, kdybych chtel hrat gamesy tak nikam nemusim jezdit... :D
        • Dobrá připomínka :D. Tak jistě, ovšem jsou mezi námi tací co zkrátka rádi hrají za každé příležitosti :D :D. Nicméně, já měl na mysli spíše takové ty chvíle kdy člověk jede na kratší oddech třeba na chatu, a zkrátka, neříkám že u toho na té chatě musí prosedět celou dovolenou, ale třeba po večerech, když se vrátí z výletů po okolí, potažmo když se nepovede počasí..
  • Chce to svůj čas, u RDR1 R* jasně říkal že na pc hra nebude, tuším že to tehdy zdůvodnili tím že série nemá na pc kořeny. Nicméně, doba dostatečně postoupila a GTA5 ukázalo Rockstaru že pc verze se nejen zaplatí ale nese také zisky, a to nejen z prodeje samotné hry ale i z pozdějších služeb (mikrotransakce v GTA Online). + Chápu-li to správně, R* hru zatím oznámil pouze na PS4 a Xbox One, nikoli na PS4 Pro a Xbox Scorpio, tudíž je možné že nejdříve uvedou verze pro "staré" konzole, a až s pozdějším uvedením vylepšených verzí pro modernější konzole uvedou též pc verzi, tak jako to udělali s GTA5 (nejdříve PS3 a Xbox 360 verze, později PS4, Xbox One a PC verze).
    • No, jak jinak bys chtěl jednu hru prodat třikrát. :)
      • Ano, o zisky jde samosebou vždy na prvním místě, to ale neřeším, já řeším že ono čekání se dokázalo ospravedlnit jelikož jak uživatelé PS4 a Xbox One verzí, tak majitelé Pc verzí dostali za ono čekání tak říkajíc něco na víc, oproti majitelům X360 a PS3 verzí. Proto si myslím že z toho nemá cenu dělat nějakou velkou vědu, je to jen o tom počkat si.
    • U GTA V ktere koreny na PC rozhodne melo jim trvalo oznamit PC verzi, o ktere byly ze zacatku vsichni presvedceni ze tak jako tak bude, trictvrte roku od vydani konzolove, jako moc v tom hrala roli i priprava a datum vydani konzolovych nextgen verzi tezko rict... ale uz bych se ani nedivil kdyby PC verze byla treba zase az za rok (kdyby k tomu pridali i remaster 1 pro PC taky bych se nezlobil)
      • Ano, pc hráči si počkali, ale troufám si říci že výsledek stál za to a rozhodně dostali tak říkajíc finální verzi hry. Hra byla perfektně odladěná, skvěle vypadající, velmi dobře fungující jak na starších strojích tak na nadupaných mašinách, sám jsem měl možnost hru zkusit také na velmi starém stroji (7 let staré pc) a hra běžela opravdu bez chyb a záškubů a její vzhled nebyl vůbec špatný (střední až vyšší detaily). Takže si myslím že trocha toho čekání se pc hráčům vyplatila, důležité je že to na pc je a není to jen obyčejný port.
  • kulhy_parici_spici
    Už vidím jak si všichni budou hrát na Westworld. :)
  • Rejsek
    PC verze bude. Byli by sami proti sobě, hlavně jestli udělají RDR online.
  • Francis
    Nemajú byť všetky hry z Xbox One náhodou dostupné aj pre PC cez Windows Store? Play anywhere, alebo jak sa to volá. Neviem či tomu rozumiem správne, opravte ma ak sa mýlim.
    • Francis
      aha, dík za upresnenie
    • Overwatch
      Původně to platilo pro všechny hry které bude vydávat přímo Microsoft (takže třeba Forza, Gears, ReCore...). Pak to ale Microsoft upřesnil a nemusí se to nutně týkat automaticky úplně všech her, které sám vydá. Ale každopádně Red Dead Redemption 2 bude vydávat Take Two (2K), ne Microsoft.
    • Tohle se stahuje jen na hry, které vydává/vydal Microsoft. Každopádně o PC verzi bych se nebál, vyjde později, ale bude skvěle optimalizovaná a daleko lepší než ta konzolová (graficky).
  • Corvus
    Tak běžte do prde**, když to OPĚT nebude na PC.
    • Mart9
      Kup si konzoli, pokud ti OPĚT uteče nějaká hra, evidentně už by se ti vyplatila. Vždyť už dokonce stojí míň než 8000, takový super stroj. Fakt jen hlupáci nekupují.

      EDIT: Píšu o PS4
    • Miluju knourani PCkaru po ranu...
      • Myslíš kňourání pracujícíh lidí?
        • mx0r
          By ma zaujimalo, z coho si to usudil? Praveze vacsina pracujucich ludi nema cas babrat sa po veceroch s pocitacom, zapne si konzolu, zahra hodinu - dve a ide spat.

          A pracujuci clovek predsalen vacsinou nema problem investovat tych par tisic do konzoly popri PC, ked uz ma na neustale upgrady.
          • Ah, moje chyba. Na chvíli jsme zapomněl, že existují i lidi co nepracují na počítači! Takže edituju svůj původní statement na "Myslíš kňouraní na PC pracujícíh lidí?"
      • Rejsek
        Tak to asi bydlíš v S nebo J Americe.
        • Ve Stredni
    • rovnako ako GTA V nebolo na pc ze. vojelnik sa uz na twitteri raduje
      • cumpi3
        nojo...ale u RDR se taky tak nejak cekalo, ze to vyjde casem na pc a nakonec nic...tohle neni GTA
      • Tak pokracovani jedny z nejlepsich her posledních let. Kdo by se neradoval. Hurá. Hurá. Hurá.
        • PCckari se urcite neraduji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit