Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to pristi rok vyjdou dve megabomby, Horizon Zero Dawn a RDR2.
    • Oprava, nejméně 8: Divinity: Original Sin 2, For Honor, Mount and Blade II: Bannerlord, Warhammer 40,000: Dawn of War III a Halo Wars 2 s remakem jedničky na PC. Máme se prostě na co těšit. *4*
      • sunlessaint
        Ono toho bude daleko, daleko víc. Dneska už si hry vybírám neuvěřitelně pečlivě a i přesto se zdaleka nedostanu ke všemu, co bych si rád zahrál.
  • Tak jak jsem předpokládal, pokud by šlo o remaster pro novou generaci konzolí, tak bude i na PC. Takhle zachovají exkluzivitu vydání pro konzole. Je to pro ně prostě jednoduší s velkým ziskem. Kvalitních her je na PC tuny i bez konzolí. :)
  • Petition Race :DDD
  • spoock
    Já jsem hlavně zvědav, jestli výjde i ten remaster anebo to byla jen fáma, strašně rád bych si první díl na PS4 dal znova. Bral bych i RDR remaster pro PC, páč hodně hráčů co maj jen PC neví, o co přicházejí.
    • Pro pc to neni vhodna hra, neprej si videt ten hate na klasicky RDR autoaim ovladani, pc rasisti by od toho ocekavali a chteli strilecku, kterou RDR neni.
      • Je samozřejmě plně věcí Rockstaru, pokud chce přicházet o zisky, nicméně velice pravděpodobný PC release RDR 2 bude - podobně jako PC oznámení Destiny 2 nebo vysoce kvalitní PC port Dragon's Dogma - uznáním dosavadně chybného přístupu ke značce. Už se moc těším, na konzole byly oba předchozí RDR moc fajn, třetí na PC bude ještě lepší, GTA V na PC byla po všech stránkách definitivní verze. Btw. před nedávnem vyšel na Store Revolver i s trofejema a není to drahý.
    • Krasna by byla akce jak u South Parku nebo Tomb Raidera. K preorderu remaster zdarma.
      • spoock
        To bych si to koupil klidně dvakrát.
  • Master Race :DDD
    • Ale vysel tam prece Crysis (s predstihem)
      • https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PC_games

        Z mych oblibenych bych uvedl EVE Online, Dwarf Fortress, World of Warcraft, Stronghold, Sim City 4, StarCraft, RollerCoaster Tycoon, Mount & Blade: Warband, Jets'n'Guns, Space Engineers...

        Kdyz nad tim premyslim, Red Dead Redemption si klidne nechte, uz tak mam kvalitnich her tolik, ze je nestihnu dosmrti dohrat =D
        • Rdr si klidne nechame. Jinak hodne z her co jsi vyjmenoval jsou super a bavily me. Ale nejak nevidim duvod proc bych si kvuli nim nemel zahrat konzolove hry? Jeste jsem nevidel konzolistu bez pc. Ale pcckare bez konzole bezne. Schvalne zkus uhadnout ktera skupina prichazi o super hry? Ja s konzoli se nejak ochuzen necitim :-) Minimalne polovinu z toho co jsi vyjmenoval jsem hral. Kolik z konzolovych exkluzivit jsi si zahral ty? :-)
          • Necítíš se ochuzen? To já bych se cítil ochuzen, když ne o rozum tak minimálně o peníze, kdybych musel mít doma 2 krabice jen abych si mohl zahrát ty 2-3 hry co mě zajímaj navíc, přitom bych to v klidu mohl hrát všechno z jedný krabice a v lepší grafice.
          • Skate a Forzu. Zkousel jsem i jiny, ale strilecka na packovaci je peklo, strategie neexistuji a MMO taky ne. RPG si snad radeji zahraju na PC. O horsi grafice, 30 FPS, placeni za multiplayer, premrstenych cenach her, absenci modu atd ani nemluvim. PC > konzole. Jediny co tise zavidim je Forza, a i ta se koneckoncu uz ted objevi na kompech.
  • A pojednou na vlně Westworldu...
    • jeden díl jsem koukal, zajimavý to je dost :)
  • Kde jsou vsichni co tvrdili ze pokracovani se nemuze jmenovat RDR2 a at tomu tak laskave prestaneme rikat?
    • Morraw
      To je jako by někdo chtěl považovat AC Brotherhood a Revelations za třetí a čtvrtý díl. Když to nemá v pokračování číslovku, tak logicky nepředpokládám, že to x-tý díl.
    • Mart9
      Kdo to jako říkal?
      • Hromada lidi. Argumentovali tim ze prvni dil serie byl RDR (revolver). Druhy dil byl RDR (redemption). Tak ze treti dil nemuze byt RDR2. Snad v kazde diskusi kde se o rdr2 mluvilo se takovy chytrak nasel.
        • Mně to vadilo asi jako, když někdo Skyrimu řikal Oblivion 2.
  • ringmancz
    vždycky když se řeší Rockstar a PC, tak si vzpomenu na tohle :D - https://youtu.be/whcjRhXpgGE?t=8m59s
    • Ona fakt vyjde ta PS3 na trojku na tom aukru... *1* ...tak zrovna na PS3 par exkluzivnich kousku vyslo ktery by stali za rec.... placka z druhy ruky bude za pakatel tak by to za to mohlo i stat *4*
    • keby robil niekde v ubi za 5-nasobok a viac, tak by to malo logiku. Takto kvoli jednej hre......
      • spoock
        na konzolích je tolik dobrých her, že kvůli jedné hře by si konzoli za 3 tisíce moh koupit každý, kdo brečí, že nesnáší konzole, tak je nikdy ani neměl pořádně doma
        • "dobrých" lol
        • Pred dvomi rokmi bola zrejme drahsia. Ale to je jedno. Co je dobra hra je ciste vecou nazoru. Pointou bolo, ze ak chce len jednu hru, tak je pochopitelne, ze pre neho nema vyznam vyhadzovat peniaze za dalsi hardver.
  • Kozy
    No Rockstaru po GTA V už tolik nevěřím, ta hra nebyla nic moc. Na druhou stranu ta romantika divokýho západu je hodně lákavá. no jsem zvědavej co z toho nakonec vyleze.
    • jak pro koho, podle mně to byla jedna z nejlepších her
      • Kozy
        Samozřejmě že jak pro koho, to dá přece rozum.
  • Hnisavec
    další hrebíček do rakvy s menom PC hranie.....AAA exkluzivity na PC sú čistý endemit, vymierajúci druh, ktorý musia financovať dopredu backeri na KS a i tak to nie je ono. Celkové predaje na PC rastú, ale to len preto lebo sa tam ráta mobilná sféra a MMO hry....
    • Exkluzivity nejsou problém PC. To je záměr výrobců konzolí.
    • Něco co nikdy neexistovalo nemůže logicky ani vymírat, exkluzivity jsou pojem týkající se pouze konzolových her, vývoj a exkluzivnost takových her pak platí přímo výrobci těchto konzolí, na pc nikdo takový není a ani nemůže být, jelikož pc není uzavřená platforma kterou by vyráběl a zajišťoval jediný výrobce.

      Hráči skrze Kickstarter či Fig financují vznik nikoli exklusivních titulů ale běžných her které by měly třeba problém získat finance od běžných vydavatelských dómů, taková hra sice může zůstat jako titul jen pro pc, ale není smluvně vázán na jedinou platformu, tudíž je pravděpodobné že se později třeba ukáže i na jiných platformách.
    • Neklám, bratko - PC má zdaleka nejvíce aktuálních her, které zároveň nejsou na ostatních platformách, tedy PS4, Xbox One a Wii U, od FPS přes RTS po RPG, zatímco na konzolích ti chybí celé žánry. *15*
    • ringmancz
      tady ale nikde nebojuje za PC exkluzivitu. my ty hry klidně dopřejeme i ostatním
    • JohnyTheZik
      Tak jak to teda je? PC hrani je mrtvy, nebo PC hrani roste?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit