Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neříkám, že hra je špatná, nehrál jsem jí z jednoho prostýho důvodu a tím jsou piráti. Já nemám rád tuhle tématiku a celkově tyhle už novodobější dějiny kdy se piráti oběvovali.
    Nicméně se mi nelíbí ty souboje ani trochu.
    • Si trochu rýpnu a poznamenám, že piráti jsou tu nejméně od doby starověku. *3*
      • PreidaQ
        Ano, ale Francis Drake a vrchol pirátství je novověk.
        • Podle čeho určuješ vrchol pirátství? Podle počtu pirátů? Podle počtu pirátských lodí? Podle hodnoty kořisti? Nebo podle filmů Piráti za Karibiku? *4*
  • A za zmíňku by možná taky stálo podotkout že hra je (vyjma mnou již zmíněných "kostrbatých" soubojů) překvapivě user friendly a ani bugy se v ní moc nevyskytují.
  • Hra je velmi fajn,drobných chybek by se našlo spoustu ale jsou to v podstatě jen maličkosti(špatný lip-syncing,ze začátku trochu zmatené vyprávění) ale jak říkám nejedná se o nic vážného,co to ale opravdu táhne dolů je velmi pofidérní soubojový systém,který je i po aplikace posledního patche pořád výrazně horší než byl ten v risen jedničce,hold někdy míň znamená víc a kdyby phirane jednoduše udělali copy and paste soubojů z prvního dílu udělali by lépe...
  • BoB.2
    Dobrá hra mě to bavilo.
  • Ahoj.Za kolik hodin si tu hru dohrál ?
    • 38
  • michaliuz18
    hra dobra na zavislactvo kde si clovek hovori este jeden quest este jeden, a nakoniec zisti ze setky questy su len o tom ziskat par veci na zabitie demonky trapny herny koniec onicom pribeh ktory sa taha ako sopel po rukáve , no hra sa aj tak dobre hraje a davam jej zo srdca 9 lebo milujem rpg hry tohto typu a som rad ze piraňa bite neumrelo a aj po rokoch spravili super hru ....

    samozrejme teraz vysiel update ktorý pridava do hry uskoky do stran , tym padom su suboje menej frustrujuce, lepsie krytie pred niektorymi priserami, a doskakovanie textur ... no niektore stromy sa stale priblizuju no uz to neni tak intenzivne :) takze dobra praca
  • Ty animace to strasne ubijeji, at uz pri dialogach nebo pri soubojich... :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit