Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veľmi vtipná a zábavná hra. Koho bavia piráti tak nie je o čom. Mňa to bavilo asi ešte viac ako jednotka. 9/10

    P.S: Voodoo je parádne. Hlavne čo sa týka zábavy ale aj sily. Keď sa ho naučíte správne používať a máte dosť v ňom dosť bodov tak je to silná zbraň.
  • Ahoj, měl bych pár dotazů: nehrál jsem ani jednoho Risena, v čem se lisí bojový systém u 1 a 2? A další dotaz, ve Skyrimu je takovej quest maping, kdy vám to ukazuje kam přesně máte jít. Je tato příšernost i u Risen 2? To je vše, moc díky.
    • Súbojový systém je podobný možno v Risen 1 bol trochu náročnejší a viac "hardcore" (záleží aj od obtiažnosti). Zaručene sa miestami zapotíš. Čo sa týka questov tak je to tiež podobné. Väčšinou ti ukáže kam máš ísť ale niektoré questy sú robené na štýl adventúr takže sícce vieš zhruba kam máš ísť ale nevieš čo máš urobiť (vieš že musíš od nejakej postavy získať nejaký predmet ale to že ako na to musíš prísť sám). Jedine v prípade pokladov ti vyslovene hra označí kde je ale tak to je pochopitelné keďže je to vyznačené na mape :)
  • omlouvám se.. ale mě tohle teda baví víc než skyrim, kterej jsem ani nedohrál potom, co už se ta hromada nelogičností nedala přehlížet.. samozřejmě není to 100%ní ale já se vážně bavim *1*
  • Ahoj, chtěl jsem se zeptat... dvoujádro ..2x Athlon 2,43 Gb, Radheon HD 4650 , 4Gb Ramky a nerozjel jsem to ani na nejhorší detaily... je to vážně tak náročný a nebo mám hledat chybu někde v ovladačích.. díky za odpověd :-)
    • asi u sebe, me to beha na E8400 3ghz s 8800gt na stredni-velke detaily v 1600*900. Hra mi neprijde moc HW narocna.
    • Zkusil bych ty ovladače. Hraju u bratra, co má sestavu podobnou tvé a běží to na lehčí nadstřed úplně v pohodě.
  • such puns
  • MrSanta
    Redakce: Nešlo by udělat to HD rozlišení kvalitnější? Videorecenze máte povětšinou super, trochu škoda té technické stránky.
  • Na nektere momenty ve hre budu jeste dlouho vzpominat:
    *SPOILER*
    1. Zabrani lode na nejtezsi obtiznost nebylo moc zabavne, protoze me zastrelili jednou ranou z pusky.
    2. Finalniho bosse jsem zabil na jednu ranu, to uz jsem dlouho nevidel :D
    • Masa-san
      haha to bych také dlouho nezapomněl, ale v patchy tohle upravili. Zabrání lodě má být snazší a finální boss má mít více HP. *4*
  • Cahir: I´ve told you...

    BTW Chtěl jsem se zeptat jestli je ten příběh aspoň ukončený (?)... Mohli by se vrátit k Gothic sérii - pokud studio přežije.
    • A jak by s Gothicem pokračovali? příběh uzavřeli už v G3 a datadisk, bereme-li ho v potaz, to uzavřel uplně.
      Sám (nevím jak se ted jmenuje, ale je to člověk, co vymýšlel svět a příběh pro G1 a je to asi i vedoucí PB) řekl, že po Risen 2 by se rád vrhl na jiné hry. Prý už 10 let dělá na jednom typu her a rád by zkusil něco nové.
      • Cahir
        Tomuhle věřím, protože snaha lišit se od svých předchůdců je ve dvojce fakt vidět. Bohužel to moc nedopadlo.

        Amaroun: Hru jsem sice nedohrál (neměl jsem na to sílu), ale konec jsem zkouknul na youtubu. Celý příběh je o zabití hlavního bosse. To prostě na konci uděláš, hotovo, žádné výrazné důsledky z toho v makroměřítku neplynou. Prostě a jednoduše, samo univerzum se neposunulo vůbec nikam. Celý je to jen nastavovaná kaše. Takže ano, mohli by se na to klidně už vybodnout a dělat na něčem jiném, nebo z tohoto univerza vyprodukovat dalších 10 podobně mdlých zápletek...
        • Díky :-)
        • když si vzpomenu na Gothic II (ev. I.díl) "ještě pět minut / doběhnu ještě támhle a jdu spát" ...
          Doufejme, že se povedou remaky Baldurs Gate (I/II)
  • Tohle vše je absolutně o nicem, jediné na čem záleží je Diablo.
    • omg zase je tu dexter a jeho populiticke kecy, na ktere mu uz kazdy kasle :D
    • Ne to fakt nezáleží...
      • Ale jo.
  • Rozkliknu článek a video nikde. Tak vypnu Adblock, který spolehlivě filtruje otravné reklamy a ejhle, to je ono. Ale co nevidím - první půlminutu běží místo očekávaného videa jakási vlezlá reklama! Takže reklamy se nyní cpou i do video recenzí? To je smutné...
    • MrSanta
      Já teda nevím jestli je to u všech prohlížečů (já používám Führerfox) a na každé reklamě mám v pravém horním rohu takové "X" a když na něj kliknu, tak se reklama ihned zavře.
      A nevím co je zvláštního na reklamách u videorecenze. Web penízky potřebuje a tento styl je nejméně bolestivý.
      • Máš pravdu, reklama jde zavřít. Toho jsem si nejdřív nevšiml. Čekal jsem, že to je stejný opruz jako na idnes.cz, kde reklamy nešly přeskočit (nevím jak je to teď, už se tam nedívám). Po shlédnutí recenze mi přijde, že autor vyzdvihuje jenom bugy v soubojích. Že by ta hra byla až tak špatná?
        • MrSanta
          Těžko říct, mě Risen 2 neláká. Ale co jsem viděl různá videa, tak ten boj na mě působí hodně neohrabaně. Hlavně ve srovnání s Kingdoms of Amalur: Reckoning - tam je boj naprosto plynulý, rychlý, nepřátelé reagují na zásah a vůbec mi přijde o dost lepší. Sice je to na styl Gothic / Risen trochu moc velká diskotéka, ale některé prvky by se tam celkem hodily.
    • Ringwraith
      Tak si to lépe nastav. Já mám AdBlock i NoScript a video v pohodě vidím a bez reklam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit