Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a nie je to parada moct si zvolit k+m alebo Olejnikov "realistickejsi" gamepad? Proste PC plaftorma, sloboda volby. ;-)
    • Olejnik má úplnou pravdu. Je to přece jenom hra z konzolí, takže na myši to samozřejmě působí moc jednoduše. Myš je vhodnější pro hry, kde se její přesnost, rychlost a intuitivita líp využije. *3*
  • Pokusy s teselaci jsem delal uz i jednicky a kvalitativni rozdil byl znat znatelne u kupicky lebek. Se zapnutou funkci byly krasne kulate a detailny, s vypnutou funkci trosku hranate, ale rozdil opravdu v globalu minimalni.
  • Tyhle články potěší. Obzvláště když jsou rychle a poté hráči na PC mohou tušit jak to jede a vypadá.

    Ale....Udělejte příště video kde to je vidět v pohybu. Stroj na to máte a hodit to na YT není problém. Jak to dělají jinde. Stačí krátké video a hotovo.
    Případně....Lepší metodiku anebo vzhled stránky. Chápu, že asi máte omezení když vše na games vypadá stejně a obrázky jsou přes galerii. Ale když se to udělá lépe, rozdíl je značný.
    Příklad: http://www.geforce.com/whats-new/guides/rise-of-the-tomb-raider-graphics-and-performance-guide

    Tohle je ukázka, jak to má vypadat. Obrázky pro vše, posuvníky aby bylo vidět jak se to mění a i nějaké rady na závěr, jak si udělat další nastavení skrze ovladače anebo soubory.

    Zdar.
    • Lukyz
      Já bych řekl, že tohle je pro Games.cz úplně ideální rozbor.
      Posuvníky a různý grafy najdeš zanedlouho na PCTuningu, který se tím přímo zabývá a mají možnost vyzkoušet větší množství testovaných sestav / grafik.
      • Tam to mají pomalu a ještě podobně. Snad jen ten nvdia web to má pořádně + techspot kde testují i ram a cpu.

        Když to zde dělat nechtějí, pak to video. Tam to vidíš za běhu v 60fps a to je lepší pro diváka. Lepší než to číst nějak omezeně. Stroj na to mají. Zapne to, něco tam bude měnit a kecá během toho, vypne to a hotovo. Je*neš to do programu a za pár minut máš video. Tam nemusíš řešit složitou editaci a střihy.
        Tak to mají na lidi na YT a bohatě to stačí. Prostě to udělají na jeden zátah
  • Souhlasím s Honzou Olejníkem. Já osobně si už neumím představit hrát hry z třetí osoby(Batman,Lara) na K+M a to jsem tak kdysi hrával. Ale každý ať si samozřejmě hraje, jak si uzná sám za vhodné.
    • Zrovna Batman a aj Lara, je tiez pre mna na gamepade lepsie ovladatelna, ako na K+M. No zaroven viem,ze som tie hry hraval aj na K+M uplne luxusne a ked som to mal hrat gamepadom, tak som ho radsej okamzite odlozil. Je to len zvyk, ale stale plati,ze urcite veci su lepsie gamepadom a ine zas K+M.
  • Pan Olejnik by mal aj auto ovladať gamepadom, bude mu to sympaticke...čo blby volant ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit