Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak se prosím vystřelí otrávený šíp na klávesnici? Nemohu to zjistit. Děkuji
  • Gamepad je prostě sympatičtější. A obzvláště u filmových zážitků jako je např. The Order:1886 *4*
    • Ve filmech vypadají všichni bossové stejně?
      • většinou ano, často nosí drahý černý oblek, kravatu, jsou upravení, sportovní postavy, v naprosté většine je to můž ve středních letech a běloch, bossové od mafie pak mají povolené i barevné obleky, případně fousy či zlodušský knír, pokud je to navíc boss od nakromafie, připouští se aby vypadal zpustle, protože drogy
  • Nevite nekdo jak je to s prodanim pouzite hry? Rise of the Tomb Raider, ale asi jenom v pripade ze po dohrani to dale prodam. Planuji koupit krabicovou verzi, ma s tim nekdo zkusenosti? Diky.
    • Ak ma ta krabicova verzia byt PC verzia, tak predat mozes akurat tak samotnu krabicu za povedzme 2 eura
    • no a co ti neni jasny ? Pokud potrebujes navod:
      1. koupis hru
      2. dohrajes hru
      3. prodas hru

      pokud potrebujes poradit podrobneji, napis na: info@zemanmilos.cz
  • presiel som, framrate si poletuje nechutne od 30 do 50 a prave tie prepady citit, mne osobne sa viacej pacil predosli tomb.., tu je jemne posahane ovladanie pre klavesnicu+mys, lara obcas neposlucha, casto sa zasekne..atd
  • Jack1947
    Lo první větší Vlaštovka, do 2016 a jak tak koukám tedy řádně promazaná !

    Zdá se že, nám vyšel takový trochuu Benchmark... kdybych to neměl dohrané tak bych to chtěl hoodně rád zkusit už jen jako zatěžkávací test. 970/980 maj problémy ? hmm to mne ani moc nepřekvapuje oni s tím mají furt nějaký problém. *4*
    • S tymi kartami ma pri dnesnych rhach problem len clovek, ktory ich nevlastni
  • Prosím pomôžte mi Tomb Raider 4 , ako sa vystupuje z auta pretože ja mám novú verziu joyesticku t.z.n. že namiesto značenia starého: trojuholník , kocka , X a kruh ja mám to nové : Y , X , A a B , hľadala som na viacerých stránkach aj som jednu super stránku našla a skúsila som to vystúpenie z auta tak ako bolo tam napísané ale vôbec to nefungovalo , prosím pomóc
  • Tak již také hraji za 235 korun. Ještě že zde na Ukrajině máme tak levné hry! Ten download manager a Windows Store celkově jsou ovšem katastrofa, to si řekněme upřímně.
    • Tak akce už ale neplati, ze? Včera večer jsem to zkoušel a už tam byla cena přes 200 hřiven.
      • Spades
        Hřivna je míň jak koruna, takže to tak odpovídá
        • hřivna určitě není míň jak koruna
          • Lukyz
            1 ukrajinská hřivna = 0,969194958 českých korun
            • Jj mas pravdu, Ted jsem si to overoval, ale moje předchozí otázka zůstává - zkoušel to někdo uspesne dnes, aby potvrdil, ze to ma cenu ještě večer zkusit?
        • Tak to je asi fail z my strany, ja si někde včera našel prepocet 1hrivna=4 Kč a dal jsem po tom nepatral. Zkoušel to někdo dnes - je to ještě aktuální?
  • oin.odin
    ajajaj čichám čichám problémy ... som si práve kúpil 970 a 25 palcový monitor s 1440p ...
    • si udělal docela hloupost, já mám kartu stejnou, ale monitor 27 palců 1080p, přece jenom 4k filmy ještě nejsou tak rozšířené a na hry zatím nemá smysl mít víc než fullhd, protože musíš obětovat něco v nastavení a je jedno jestli máš Titana nebo furry X
      • 4k hlavne neni 1440p to je 2k. Inak mam tiez 27" a 1080p a popravde chybu nespravil, pretoze FHD rozlisenie je na 27" uz dost nizke a aj ked sa na to pozerat da, tak akonahle zbadas rovnaku obrazovku v 1440p, tak ti to uz take normalne nepride.
        • sorry myslel jsem pochopitelně 2k, což nic nemění na faktu, že starší hry si zahraješ, ale i na 2k je 970 slabá, sorry tak to je, kdybych měl 2k tak mi TR fachá tak 15-20 FPS, karty, které jsou schopné utáhnout moderní AAA hry ve 2k jsou úplně jiná cenová kategorie, tak jasně že kartu může vyměnit, ale před vydáním nové generace nemá smysl dneska 970 kupovat, smysl to mělo před rokem, dneska stojí furt stejně, ale 980 trochu zlevnila, kdybych kupoval kartu dneska, jako že nemám důvod upgradovat - šel bych do 980ky nebo radši počkal, jako jsem si počkal na 970 - původně jsem chtěl čekat na 960 a jsem rád, že jsem byl nedočkavý *1* LV podle mě udělal chybu, 960 není fail ale už to některý věci nestíhá, tahle devítková generace zestárla rychle, ale to neznamená že naběhnu do obchodu pro GTX1700 hned jak výjde
          • -achjo samozřejmě že to 4k tam mělo být, protože jsem psal o filmech a filmy se nedělají ve 2k, už aby byl pátek, nedostatek spánku si vybírá daň, ale drahý železo se musí využívat, i když poslední dobou hry víc kupuju než hraju
    • pc waiting race quote #44
  • Draken69CZ
    Jak vypadá rozlišení 2560x1440 na 4K monitoru?
    • Dobře. Lara má sice 30 000 vlasu ale škoda že nezustal výpočetní výkon na AI a hra je porad naskriptovaný tunel..
      • Tady zase nekdo nechape ze AI nebude jine, nebo si nezahrajes. To AI potrebuje byt tupe.
      • Veskoslav
        Všechny hry tohoto typu jsou si podobné. A pokud nová Lara má stejně kvalitní příběh a samotná hra jako z roku 2013, není co řešit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit