Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po nedávnej dobe druha hra na PC ktorá ma donútila sa zastaviť, poľaviť, pokochať a zamyslieť sa nad scénografickou umeleckou stránkou, podobne pocity som zažil asi naposledy pred viac ako 12 rokmi pokiaľ neberieme v úvahu Cry Engine 2 v roku 2007.
    Po dlhšej dobe zase hra ktorá ukázala že pokiaľ je kvalitný engine + dobrý umelec, môže mať vizuál silu.
    Pokiaľ riešim čisto vizuál tak táto hra je tým správnym klenotom a udaným smerom.
    Ja som tie grafiky v poslednej dobe neriešil, ale teraz som si uvedomil že mimo vnútra všetkého, riešime vizuál prakticky všade, vizuál hra poriadnu rolu pokiaľ je na správnom mieste. Čiže diky za hru v ktorej som sa dostal na miesta kde sa v úvodzovkách len tak nedostanem. Zážitok s nadhľadom.
  • Jj mas pravdu, Ted jsem si to overoval, ale moje předchozí otázka zůstává - zkoušel to někdo uspesne dnes, aby potvrdil, ze to ma cenu ještě večer zkusit?
  • Zagro
    Souhlas, jen šedivý může být tvůj děda, ale trh ne, ten může být jen šedý *3*
  • Lukyz
    1 ukrajinská hřivna = 0,969194958 českých korun
  • Tam to mají pomalu a ještě podobně. Snad jen ten nvdia web to má pořádně + techspot kde testují i ram a cpu.

    Když to zde dělat nechtějí, pak to video. Tam to vidíš za běhu v 60fps a to je lepší pro diváka. Lepší než to číst nějak omezeně. Stroj na to mají. Zapne to, něco tam bude měnit a kecá během toho, vypne to a hotovo. Je*neš to do programu a za pár minut máš video. Tam nemusíš řešit složitou editaci a střihy.
    Tak to mají na lidi na YT a bohatě to stačí. Prostě to udělají na jeden zátah
  • hřivna určitě není míň jak koruna
  • Spades
    Hmm zatáčení na myši. To by mě v životě nenapadlo, ale u přesných závodů to dává smysl. Moc bych se nedivil, kdyby tak někdo hrál TrackMania.
  • Lukyz
    Já bych řekl, že tohle je pro Games.cz úplně ideální rozbor.
    Posuvníky a různý grafy najdeš zanedlouho na PCTuningu, který se tím přímo zabývá a mají možnost vyzkoušet větší množství testovaných sestav / grafik.
  • Tyhle články potěší. Obzvláště když jsou rychle a poté hráči na PC mohou tušit jak to jede a vypadá.

    Ale....Udělejte příště video kde to je vidět v pohybu. Stroj na to máte a hodit to na YT není problém. Jak to dělají jinde. Stačí krátké video a hotovo.
    Případně....Lepší metodiku anebo vzhled stránky. Chápu, že asi máte omezení když vše na games vypadá stejně a obrázky jsou přes galerii. Ale když se to udělá lépe, rozdíl je značný.
    Příklad: http://www.geforce.com/whats-new/guides/rise-of-the-tomb-raider-graphics-and-performance-guide

    Tohle je ukázka, jak to má vypadat. Obrázky pro vše, posuvníky aby bylo vidět jak se to mění a i nějaké rady na závěr, jak si udělat další nastavení skrze ovladače anebo soubory.

    Zdar.
  • nightborne
    Hanz to taky vystihl vcelku přesně, a hlavně nepřekvapivě - s analogem se líp běhá, s myší líp míří, to opravdu není světem třesoucí objevná novinka =).

    Já třeba skáču na gamepadu a při přestřelkách chytím pravačkou myš, zatímco levačkou běhám pořád analogem, a hraje se mi tak příjemně =).
  • nightborne
    Hmm, takový ty "loadovací" záseky, myslíš? Ty u mě vyřešilo smazání hry a reinstall na SSDčko, z mechanickýho disku to bylo později ve hře téměř nehratelný.
  • většinou ano, často nosí drahý černý oblek, kravatu, jsou upravení, sportovní postavy, v naprosté většine je to můž ve středních letech a běloch, bossové od mafie pak mají povolené i barevné obleky, případně fousy či zlodušský knír, pokud je to navíc boss od nakromafie, připouští se aby vypadal zpustle, protože drogy
  • Pokusy s teselaci jsem delal uz i jednicky a kvalitativni rozdil byl znat znatelne u kupicky lebek. Se zapnutou funkci byly krasne kulate a detailny, s vypnutou funkci trosku hranate, ale rozdil opravdu v globalu minimalni.
  • Lukyz
    Nixxes dělali spoustu portů od Legacy of Kain přes "prostřední" Tomb Raidery po Hitman Absolution a posledního Thiefa a víceméně vždy na výbornou.
  • Tak to je asi fail z my strany, ja si někde včera našel prepocet 1hrivna=4 Kč a dal jsem po tom nepatral. Zkoušel to někdo dnes - je to ještě aktuální?
  • asi dost záleží na míře realističnosti té dané hry, třeba takový War Thunder se v arcade modu hraje na myši o dost snáz než na joysticku, ale když přepneš do Simulator modu, tak je to naopak a na myši je to skoro nehratelné, pak jsem hrával FSX a tam zase potřebuješ jak joystick na samotné ovládání letadla (spíš u těch menších, Boeing jede stejně celou cestu na autopilot a joy k tomu ani skoro nepotřebuješ) a myš na ovládání navigace, rádia a dalších prvků v kokpitu, jeden čas jsem hodně hrál Live for Speed závody, které byly v té době považovány za skutečne HC automobilový simulátor a většina borců s nejlepšími časy to mastila na myši místo volantu, jenže na volantu zas dáš třeba mnohem líp kontra když ti auto v zatáčce začne ustřelovat u simulátorů
  • Spades
    Hřivna je míň jak koruna, takže to tak odpovídá
  • Tak akce už ale neplati, ze? Včera večer jsem to zkoušel a už tam byla cena přes 200 hřiven.
  • nejlepší je testovat výkon v cutscénách, ty žerou nejvíc
  • Spades
    No asi tak jako já. Na 720p@30FPS :D
    Ale vlasy už nežerou tolik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit