Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lepší ano, ale ne realnejší
  • Veskoslav
    Nevím, jak je to v tomto díle, ale v minulém z roku 2003 jsem se snažil mířit nepřátelům vždy na hlavu. Většina měla jistou smrt. Ale představa, že toto dělám bez AA s gamepadem, to si neumím představit. By mě dřív zabili než bych to zaměřil.
  • Veskoslav
    Ještě některé plošinovky (Ori, Rayman) a když se mi nechce vytahovat volant, tak závodní hry:)
  • To je zase zbytečná debata, KLM je pochopitelně lepší prakticky na vše kromě třeba bojovek nebo plošinovek, pokud někdo tvrdí, že hry z třetí osoby jsou lepší na gamepadu, tak asi na myši nikdy nehrál. Laser/Optiku a z toho plynoucí přesnot, rychlost, intuitivnost nikdy analogem nenahradíš, to je jako tvrdit, že kazetu přetočíš rychleji, než cdčko.
  • Beitrel
    S gamepadem byl ještě výborný Brothers, kvůli tomu jsem si ho k PC vlastně pořídil a nelitoval jsem :)
  • Mám dohráno na PC (29 hodin docela slušný herní čas) střídal jsem gamepad i k+m, na klávesnici se mi hraje líp = je to pohodlnější a nebolí z toho ruce(podložka u klávesnice, ergonomická herní myš) a víc mě to baví ale to někomu kdo vyrůstal na gamepadu nevysvětlíš. Na gamepadu mě baví bezduché rubačky typu X-blades, ale na stealth hry vždycky k+m neb nejsem masochista
  • Tohle ja rikam porad ze hrani s gamepadem je diky nizsi presnosti vic realisticke, jenze hraci CS realizmus nevysvetlis

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit