Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najdu prosim nekde navod na netu na tuto hru,zamrzl jsem hned na zacatku ve vlaku,kde nemuzu najit jeden ze zlatych medailonu k otevriti tasky.
  • Jack1947
    Hehe, tak tak a já byl označen za tupce *3*

    Jakoby mínusy něco znamenali... klik klak klik klak... Prostě mínusy tu hru nemůžete nijak podpořit, tvrzení že to je parádní akce je to fakt max na 6/10 a to byl Pan Olejník ještě velkorysý *5* *14*
  • Tak bohužel zjišťuju, že v dnešní době jsou schopny tři řitě blbečků vyblít na internet hromadu recenzí, ale kvalitní návod ke hře, to už je zřejmě příliš vysoká liga *9*
  • A kromě toho zjišťuju, že co je to pdel víte velice dobře, ale co je to řiť, o tom nemáte zdá se ani potuchu *3*
  • nerobia to nahodou japonci? podla tych detskych tvaričiek
  • MARTASLJ19
    Sprostý Olej zhodil tak skvelu hru. Moze sa hanbit, vidno ze to nie je hardcore hrac, ale takemu The Order 1886 da 8/10. Co to o nom asi vypoveda...
    • Asi to, ze ma rad dobre hry a nema rad hry se séatnym ívladanim.
    • Chim
      Pravda. Remastry by z principu měli automaticky dostávat 0/10.
    • Jack1947
      Hc možná ne nicméně má rád i staré hry... viz RETRA Stop by sometimes ^^

      Uvidíš sám.
  • Ježiš zastřelte někdo už tohohle recenzenta, kurv.. ten tomu rozumí jak moje babička laserovým senzorům. Co plácne je hlod, jedna kravina vedle druhý. Bože takovýhle lidi táhnou redakci dolů až se jednou potopí a pak budou ptát jak se to mohlo stát, když Olejník byl přeci takovej expert.
  • mno nevim co ste hrali vy,ale 40% herni doby jsou otvirajici se dvere,30% jsou hradky s inventarem a zbytek je jakysi takysi pokus o resident evil...
  • Loneck
    No já jsem se bavil a zopakoval to pak i na hard. Kdykoliv si dám radši Zero než RE5 nebo RE6. S tímhle remasterem si dali víc práce než u remaku jedničky. Škoda že přehodili tlačítko běhání na což si člověk musí zvyknout když přejde hned z remaku (původní ovládání) nebo hledat jiné řešení. Oprava se u Capcomu v podobě patche samozřejmě čekat nedá.
  • prosim vás je tam ukladanie pozicii cez pasky do pisaceho stroja musim ich najsť aby som hru uložil ?
    diky
    • Ano, najít pásky a poté uložit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit