Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dal jsem vam oboum +1 :)
  • postiženec si neumi stahnout adblock ? *13*
  • Kozy
    Je mi líto lidí bez fantazie.
  • Zeptám se odborníků na tento druh vizuálního umění: ta barevná změť napravo na prvním screenu je ničivý oheň, bouřka nebo hurikán??
  • Taky se mi vizuál líbí.
  • Tohle zavání sebemrskačstvím... pomůže to spasit od hříchu, když si to člověk zahraje?
  • 6/10? Takže lepčí jak Space Marine říkáte?
  • Vymrdat s vasima vyskakujicima reklamama, krete*i zasrany, mazu tuhle zprasenou sajtu z oblibenych Vy hova*a !!
  • Je to o konkrétních prioritách. Spousta ovcí je prostě natolik zmasírovaná reklamou, která hledí na líbivý obal, a že je za ním schovaný hnus už nikdo neřeší.
    Pro takové lidi, pro které je obecně nejdůležitější to, jak kdo/co vypadá - je logické, že tento životní postoj uplatní na vše. Tedy i na hry.
    Vypadá to hezky, má to masivní reklamu, takže kdo to nehraje, není IN!!! A jim to stačí. Grafiku vidí na první pohled, není nutné jít do hloubky a zjišťovat, jestli za tou grafikou je vůbec ještě hra a nebo jen plytká blbost, kterou za pár hodin dohrajete a už se k ní nikdy nevrátíte.
  • Na tohle se zrovna brutalne tesim. Prijde mi to jako kombinace Lotus Challenge a starych Ridge Raceru. Bomba!
  • Ta grafika je opravdu uzasna. Jsem rad, ze v dnesni dobe se najde studio, ktere se nezene jen za sterilninimi polygony, ale je ochotne do grafiky hry vlozit i neco vic, rekl bych skoro az dusi. Proto je mi lito, ze takovych her vychazi tak malo. Nemohl by mi nekdo prosim doporucit dasli gamesky s podobnou stylizaci?
  • Jeste ze te tu mame, Jacku. Takhle po ranu si cist ty tvoje vyplody je fakt luxusni na nastartovani dne :D
  • Lepší než číst některý komenty *3*
  • uzasna grafika,,,,,,,,uprime lituju toho kdo na tohle este dneska je ochotnej koukat,,,hehe *15* *15* *15*
  • Obdivuji recenzenta který má nervy tohle hodnotit a navíc si takový břečky instalovat do pc, respect
  • Podobny hry jsou jen rychlokvasky s vykradenym napadem/systemem s cilovkou pro mladsi rocniky co nehraly klasiky. Proste hra, ktera ma jen vcucnout do kosiku co nejvic tech 1eurovek nebo za kolik se prodava a navic zviditelneni pro tvurce, aby se posunuli dal. Proti tomu nic nemam, ale tohle je naprosto bez vkusu.
  • Kozy
    To bych asi souhlasil, dobrýho je po málu.
  • Mato1987
    Tak to určite, ako som už napísal, česť výnimkám, ale okrem kumštu to chce aj talent a 90% hipsterských vývojárov na to nemá ani ten talent.
  • Kozy
    Co je na pixelartu lenivýho? Protože udělat ho pěkně je taky kumšt.
  • Mato1987
    toto čo teraz vychádza nie je retro ale často výplod chorých a lenivých hipsterských hláv, česť výnimkám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit