Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc

    Graficky slabsie ale herne to vyzera byt super

  • lito

     sbírání otaznicku a chození po červené stopě jako opice, to potřebuješ ve svém životě? Tak to Te lituji...

  • spoock

    Bych si pockal na to, az si to zahrajeme. Celkem se na pribeh tesim. Mam dojem, ze po dlouhe dobe hra, co urcite budu hrat vickrat, i kdyz na dlouhe hry nemam cas.

  • kde jsou ty časy, dnes když jdete po flašce whisky přepadnout vagón ČD, prý  "jste opilý a musíte si vystoupit na příští stanici"

  • Kompost

    kopat do tretieho zaklinaca nebola sranda uz tak dva roky dozadu. stale sa najde niekto kto na tuto strunu brnka...

  • residentevilfans

    Nadhera. Co vic si jako fanousek westernu prat. Jasna ultimatka. Kolektorka je opravdu priserna.

  • Lukyz

    Některým z nás ty cutscény vyhovují a já osobně potřebuju v životě víc her jako byl Z3 🙂

  • Paulcz

    Tohle má ale trochu jiný koule než Far Cry pro děti.

  • lito

    tak snad ne, Zaklínače 3 už nikdo nepotřebuje, kde jsme čuměli na trapné custcény a hratelnost neexistovala.

  • CRYPT

    Teda ne, ze bych mohl nejak porovnavat, ale FC5 je sice openworld ale pribeh stal vzdy za velky vyliz.... Takze se pokochas peknou grafikou, peknym svetem, ale jinak z toho mas prd. Teda ne, pokud si uzivas 1000ce zpusobu zabiti nepritele


    Edit:// Jinak az toto bude na PC, okamzite jdu do originalky. Stejne jako jsem udelal s GTA V co kdysi vyslo na PC. Dodnes nelituji. Hra mne zabavila, paradne jsem si ji uzil a i kdyz jsem nebyl fanouskem MP , tak SP byl super. Navic RDR je z dob Divokeho Zapadu, uz dlouho tady takove zasazeni nebyl

  • skaven

    keby gang, ja chcem bang 😈

  • i586

    Video označený jako gameplay a snad 3/4 z toho byly cutscény.😬

  • Hlavně aby to mělo aspoň cz titulky

  • StarejKokos

    Tyhle rozbredly openwordy kdy potom co dotoho nasolis 200h tak ani nevis cos tam vlastne delal jdou doat mimo me. Uvedomil sem si to u FC5.

  • StarejKokos

    Hmm.. to bude zas prekombinovany tak ze se v tech tunách keců a animacek uplne ztrati hratelnost :/ 

  • i586

    PC verze bude. Informaci vynesl bývalý zaměstnanec Rockstaru. Ne, že by mě to vzrušovalo. Western není můj šálek.

  • Radkaa

    Chce to verzi na počítač.😛

  • Hidden

    Byt puvodem ze stejneho gangu, postava Johna Marstona mi sedela nejak vice, ale jinak to vypada docela dobre. Jsem zvedav, kdy a zda-li vubec se rozhoupou udelat PC verzi.

  • MickeyMutant

    2x "shlédnout".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit