Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    "You Have Been Disconnected Because computer is running too slowly" 😬😐

  • Derp_1337

    Gang bang? 😈

  • Paulcz

    Jo to člověku hlava nebere, jeden z největších vývojářů a cpou do her takový nefunkční kraviny jako Social Club. V GTA IV to pak bylo úplný psycho, jsem tenkrát litoval koupě té originálky.

  • Jack1947

    Lepší pozdě než vůbec 🙂

  • cumpi3

    respektive odkaz na muj dotaz je "not found" :/

  • cumpi3

    jde mi čistě o jejich Social Club. Budou-li na něm trvat, tak bohužel nic nepořídím. Po roce jsem si na svém kompu stáhnul GTAV. Bohužel to nemůžu spustit, neboť Social Club prostě trvá na tom, že jsem offline a že jsem to z toho kompu nikdy nehrál, tudíž se to nemůže ověřit. Sice jsem to na tom kompu hrál milionkrát, sice jsem online, ale prostě mám smůlu. Nejsem zdaleka jediný člověk s tímto problémem. Na netu jsem našel spoustu možných řešení, která ale bohužel nefungují všem a spousta hráčů má smůlu. Od banalit typu firewall, přes reinstalaci až po pokus připojit se k netu u jiného provozovatele. Pravda, nezkoušel jsem přeinstalovat windows, to kvůli hře dělat nebudu. Vrcholem toho je, že ze supportu na mě pěkně kašlou, už ctyři dny čekám na odpověď. Tudíž mám legálně koupenou hru, kterou nemůžu spustit a hrát. A to jenom kvůli nějakému SC, o který nemám zájem a když chci hrát kampaň, tak proč proboha? 

  • i586

    www.firstpost.com/tech/gaming/red-dead-redemption-2-pc-release-accidentally-confirmed-by-rockstar-developer-4577401.html/amp?espv=1.

    Ne. Nebyl to nějaký screenshot, ale profil zaměstnance.

  • i586

    Nope. Součást gameplaye to být může, ale i nemusí. Proto je to volitelný. Jen ten, kdo chce psa bít, bude tvrdit (samozřejmě nelogicky), že mám jen jednu možnost. Tenhle argument konstruktivně vzato, nemůže fungovat.

  • Hidden

    Uvidime, ackoliv prvni RDR se mi libil a dohral jsem jej, rozhodne me nic netahlo jej pak hrat znovu nebo se po dokonceni pribehu "poflakovat" po svete, hra na to nebyla uplne stavena. U RDR2 to zrejme bude nejinak (alespon pro me). :)

  • Mikek

    A nebylo by nacase se v roce 2018 naucit anglicky?

  • Paulcz

    ta "vynesená informace".. je jen nějaký screenshot z linkedin :)

  • a jeje, Femto a jehl mindráček z úspěchu Zaklinače 😬

  • jindra.veliky

    a proc?

  • cumpi3

    od Rockstaru si už nikdy nic nekoupím i kdyby to měla být nejlepší hra na světě. 

  • taky se těším, přestřelky na k+m mi sedí jaksi víc než na padu

  • jack

    Peknyyyy!!!

  • lito

    proč bych to měl vypínat? Proč bych vypínat součást gameplaye? Nadpřirozené schopnosti? Ty jsi někde v sáze četl, že chodí po červené stopě? WTF. Jde to udělat minimalisticky jako ve dvojce, když jsi hledal Cedricka,i tak to byl ve dvojce nejhorší quest, ve trojce tak děláš všechny questy. Ne. Ubohý gameplay, ubohý casualní gameplay, nejhorší herní prvek, co byl do her vložen, nejhorší že se tahle rakovina dál šíří.

  • Saakryš, to vypadá naprosto skvěle. Snad to bude konečně i na PC!
  • maros.goc

    Otaznicky si si mohol vypnut a co sa tyka cervenej stopy ako inak by si chcel vyjadrit Zaklinacove nadpriemerne zmysly?

  • maros.goc

    Ja som mal v Z3 jednu cutscenu za 2 hodiny :-) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit