Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radkaa

    Chce to verzi na počítač.😛

    • StarejKokos

      Tyhle rozbredly openwordy kdy potom co dotoho nasolis 200h tak ani nevis cos tam vlastne delal jdou doat mimo me. Uvedomil sem si to u FC5.

      • Paulcz

        Tohle má ale trochu jiný koule než Far Cry pro děti.

      • CRYPT

        Teda ne, ze bych mohl nejak porovnavat, ale FC5 je sice openworld ale pribeh stal vzdy za velky vyliz.... Takze se pokochas peknou grafikou, peknym svetem, ale jinak z toho mas prd. Teda ne, pokud si uzivas 1000ce zpusobu zabiti nepritele


        Edit:// Jinak az toto bude na PC, okamzite jdu do originalky. Stejne jako jsem udelal s GTA V co kdysi vyslo na PC. Dodnes nelituji. Hra mne zabavila, paradne jsem si ji uzil a i kdyz jsem nebyl fanouskem MP , tak SP byl super. Navic RDR je z dob Divokeho Zapadu, uz dlouho tady takove zasazeni nebyl

  • cumpi3

    od Rockstaru si už nikdy nic nekoupím i kdyby to měla být nejlepší hra na světě. 

    • jindra.veliky

      a proc?

      • cumpi3

        respektive odkaz na muj dotaz je "not found" :/

      • cumpi3

        jde mi čistě o jejich Social Club. Budou-li na něm trvat, tak bohužel nic nepořídím. Po roce jsem si na svém kompu stáhnul GTAV. Bohužel to nemůžu spustit, neboť Social Club prostě trvá na tom, že jsem offline a že jsem to z toho kompu nikdy nehrál, tudíž se to nemůže ověřit. Sice jsem to na tom kompu hrál milionkrát, sice jsem online, ale prostě mám smůlu. Nejsem zdaleka jediný člověk s tímto problémem. Na netu jsem našel spoustu možných řešení, která ale bohužel nefungují všem a spousta hráčů má smůlu. Od banalit typu firewall, přes reinstalaci až po pokus připojit se k netu u jiného provozovatele. Pravda, nezkoušel jsem přeinstalovat windows, to kvůli hře dělat nebudu. Vrcholem toho je, že ze supportu na mě pěkně kašlou, už ctyři dny čekám na odpověď. Tudíž mám legálně koupenou hru, kterou nemůžu spustit a hrát. A to jenom kvůli nějakému SC, o který nemám zájem a když chci hrát kampaň, tak proč proboha? 

        • Paulcz

          Jo to člověku hlava nebere, jeden z největších vývojářů a cpou do her takový nefunkční kraviny jako Social Club. V GTA IV to pak bylo úplný psycho, jsem tenkrát litoval koupě té originálky.

          • Jack1947

            "You Have Been Disconnected Because computer is running too slowly" 😬😐

  • Saakryš, to vypadá naprosto skvěle. Snad to bude konečně i na PC!
    • taky se těším, přestřelky na k+m mi sedí jaksi víc než na padu

  • kde jsou ty časy, dnes když jdete po flašce whisky přepadnout vagón ČD, prý  "jste opilý a musíte si vystoupit na příští stanici"

  • maros.goc

    Graficky slabsie ale herne to vyzera byt super

  • skaven

    keby gang, ja chcem bang 😈

    • Derp_1337

      Gang bang? 😈

  • Hlavně aby to mělo aspoň cz titulky

    • Mikek

      A nebylo by nacase se v roce 2018 naucit anglicky?

      • Jack1947

        Lepší pozdě než vůbec 🙂

  • residentevilfans

    Nadhera. Co vic si jako fanousek westernu prat. Jasna ultimatka. Kolektorka je opravdu priserna.

  • MickeyMutant

    2x "shlédnout".

  • Hidden

    Byt puvodem ze stejneho gangu, postava Johna Marstona mi sedela nejak vice, ale jinak to vypada docela dobre. Jsem zvedav, kdy a zda-li vubec se rozhoupou udelat PC verzi.

    • spoock

      Bych si pockal na to, az si to zahrajeme. Celkem se na pribeh tesim. Mam dojem, ze po dlouhe dobe hra, co urcite budu hrat vickrat, i kdyz na dlouhe hry nemam cas.

      • Hidden

        Uvidime, ackoliv prvni RDR se mi libil a dohral jsem jej, rozhodne me nic netahlo jej pak hrat znovu nebo se po dokonceni pribehu "poflakovat" po svete, hra na to nebyla uplne stavena. U RDR2 to zrejme bude nejinak (alespon pro me). :)

    • i586

      PC verze bude. Informaci vynesl bývalý zaměstnanec Rockstaru. Ne, že by mě to vzrušovalo. Western není můj šálek.

      • Paulcz

        ta "vynesená informace".. je jen nějaký screenshot z linkedin :)

        • i586

          www.firstpost.com/tech/gaming/red-dead-redemption-2-pc-release-accidentally-confirmed-by-rockstar-developer-4577401.html/amp?espv=1.

          Ne. Nebyl to nějaký screenshot, ale profil zaměstnance.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit