Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Musím říct, že to vypadá opravdu výborně. Co mě těší nejvíce je, že autoři opravdu chtějí pracovat s turn-based systémem a nepokouší se do něj naroubovat real-time variantu, jak je dnes populární. Grafika také působí velmi dobře, je vidět, že se nejedná o laciný projekt. Jen doufám, že zůstane zachována i ta původní atmosféra hry, především na začátku, kdy parta hráčových trhanů stojí proti smrtelně nebezpečným nabušeným vetřelcům a co si neukořistí (a nevyzkoumají), to nemají. Takového strachu, jaký jsem měl o své lidi později ve hře, aby je náhodou nesejmul za zálohy nějaký potvorák, to jsem jen tak nezažil.
  • hodne dobra ukazka a pokud opravdu bude hra tahova,beru to vsema deseti.ta zakladne je pekne vyresena i na oko :-)
  • vypada to dost dobre az na tu grafiku ty textury to je hnus vypada to jak grafika z konzoli no snad ta hratelnost bude jako u originalu *4*
  • Niekolko krat som si pustal zabery a musim sa pridat k vacsine prispevkov, vyzera to super (grafika urco nieje final), akcna atmosfera a tahovy system vyzera dobre, system krytov tiez. UFO ad altarov bol fajn, len tam chybal spad, vsetko bolo take pomale a zdlhave (stravil som u toho vela casu a bavilo ma to ) Mozno to bolo prvym negativnym dojmom a v pohybe zmena nazoru, teda pokial to neboli tie naj zabery a ostatne bude odpad *15* *3*
  • Mimochodem, spousta info zde: http://www.gameinformer.com/p/xcom.aspx
  • UFO:EU a TFTD - naprosto úžasné hry mého mládí, které jsem si díky PSP zahrál i po x letech znovu, takhle przní... Tomuhle paskvilu dát název jeho úžasného předchůdce, hanba... To si to raději znovu zahraju na PSP...
    • Jedeš to na PSP v Dosboxu, nebo je i nějaká verze přímo pro PSP? Původní Xcom bych totiž bez myši nedal. Jako byly doby, ještě před nástupem dotykovejch mobilů, kdy jsem hrával na mobilu na klávesách Lucasovský adventury, ale dneska už jsem na tohle fakt starej ;)
      • PSX verzi na PSP, jde to hrát naprosto bez problému bez myši a na PSP to vypadá líp (na tom malym LCD) jak na 386ce na 14ce :-)
        • Tak o PS1 verzi jsem netušil, dík za tip :)
  • Musím to zaťukat, ale tohle video mě docela potěšilo. Čuměl jsem na to asi takhle *14* . Že by konečně důstojný nástupce ? Imho ty šediváci mi taky přišli trochu...ehm...primitivní. Já měl z prvních dvou XCOMů spíš dojem, že je to ufounská inteligenční elita *9* .
  • kostejnesmrtelny
    No, řekněmě že doufám, že na vizuální stránce taktický fáze ještě trochu zapracujou (hlavně detaily), ale mám fakt radost z toho, jak je boj řešenej a ten krátkej pohled na základnu v pohybu mě úplně nadchl *8* *14*
  • Black_Hand
    z toho popisu mi to docela pripomina Space Hulk atp. s tim co jde udelat ve svem tahu. to nezni vubec spatne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit