Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím to zaťukat, ale tohle video mě docela potěšilo. Čuměl jsem na to asi takhle *14* . Že by konečně důstojný nástupce ? Imho ty šediváci mi taky přišli trochu...ehm...primitivní. Já měl z prvních dvou XCOMů spíš dojem, že je to ufounská inteligenční elita *9* .
  • Mimochodem, spousta info zde: http://www.gameinformer.com/p/xcom.aspx
  • Docela dobrý. Na těch screenshotech to vypadala všelijak, ale v pohybu je to úplně o něčem jinym.
  • Niekolko krat som si pustal zabery a musim sa pridat k vacsine prispevkov, vyzera to super (grafika urco nieje final), akcna atmosfera a tahovy system vyzera dobre, system krytov tiez. UFO ad altarov bol fajn, len tam chybal spad, vsetko bolo take pomale a zdlhave (stravil som u toho vela casu a bavilo ma to ) Mozno to bolo prvym negativnym dojmom a v pohybe zmena nazoru, teda pokial to neboli tie naj zabery a ostatne bude odpad *15* *3*
  • MrSanta
    Juché, čistě turn-based. Jsem nadšen, vypadá to skvěle.
  • no nic moc ... takže dál čekám až ufo scénu zachrání Xenonauts
    (a nová verze Ufo Alien Invasion by taky nebyla od věci)
    • Ja si po zahrani alfy xenonautu tou zachranou az tak uplne jistej nejsem.
      • Taky na mě Xenonauti zatím neudělali moc velkej dojem. Pořád spíš věřím Firaxisu, i když zázraky (že by se hra zcela vyrovnala původnímu X-comu) ani od nich nečekám.
  • Dalsi krok od zabavy ku psychopatizmu.
    To je tak ked hry vydava a financuje vojensko priemyselny komplex. *11*
    • *15* Diskuze o MoH je vedle.... *15*
  • vypada to dost dobre az na tu grafiku ty textury to je hnus vypada to jak grafika z konzoli no snad ta hratelnost bude jako u originalu *4*
  • celkom to vyzerá k svetu. *4* pri starých X-comoch som strávil kdejakú hodinku dve... *3*
  • tak čekal jsem to horší, ale proč šedivák leze po čtyrech ? Jinak co se týče novodobé hry ve stylu Ufo, tak zatím vede poslední díl od Altaru, ten mě moc bavil a byl celkem těžký...
    • (jako bych tu nebyl)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit