Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • filias
    Zpočátku jsem měl taky dost obavy, zda to nebude jen další znásilnění značky, ale tohle video mě dost potěšilo. Vypadá to, že si na tom dávají dost záležet.
    Doufám, že se jim podaří udržet atmosféru původníh UFO a nebude to jen nudný clickfest. Tedy bylo to nejen o soubojích, ale i o managementu. Grafika se mi líbí opravdu hodně.
  • MrSanta
    Juché, čistě turn-based. Jsem nadšen, vypadá to skvěle.
  • Docela dobrý. Na těch screenshotech to vypadala všelijak, ale v pohybu je to úplně o něčem jinym.
  • Sláva Xcom je zpět. Snad to bude lepší návrat než jaký měl Duke Nukem
  • Dalsi krok od zabavy ku psychopatizmu.
    To je tak ked hry vydava a financuje vojensko priemyselny komplex. *11*
    • *15* Diskuze o MoH je vedle.... *15*
  • no nic moc ... takže dál čekám až ufo scénu zachrání Xenonauts
    (a nová verze Ufo Alien Invasion by taky nebyla od věci)
    • Ja si po zahrani alfy xenonautu tou zachranou az tak uplne jistej nejsem.
      • Taky na mě Xenonauti zatím neudělali moc velkej dojem. Pořád spíš věřím Firaxisu, i když zázraky (že by se hra zcela vyrovnala původnímu X-comu) ani od nich nečekám.
  • Blue.Shark
    Nevěřil jsem, že to tak bude, ale já se těším! Jediné, čím si zatím nejsem moc jistý, je "ant-farm" pohled na bázi. Doufám, že v dalším videu ho trochu víc přiblíží. Jinak ale X-COM vypadá slibně...to si určitě zahraje i táta :)
    • Black_Hand
      a to je opravdu tak dramaticky rozdil oproti jednopodlazni zakladne z XCOMu? misto na plocho to bude na stojaka. a ja to celkem chapu, bude lepe videt na to co se uvnitr mistnosti deje. bude to proste nejak zit.
      • Blue.Shark
        Já vím, dochází mi to. Jen je to trochu nezvyk. Každopádně se mi líbí možnost rozhledu po té dané místnosti. Jinak si říkám, že z logického pohledu by nejspíš dávalo smysl prostorově omezit základnu plošně, než vertikálně, ale to je jen postřeh :)
        • Black_Hand
          vis, ja mam podezreni, ze kdyby tenkrat meli microprose k dispozici dnesni grafiku, tak by to taky udelali z boku. proc? tenkrat to vypadalo lip zeshora, protoze sis nemohl dovolit spoustu detailu spojenych s pohledem z boku a zaroven zachovat prehlednost.

          nicmene ja si spis myslim, ze pro podzemni zakladnu dava vetsi smysl vertikalni omezeni, protoze horizontalni by se mohlo ponekud prodrazit a bylo by dost narocne na vystuze. na druhou zakladnu podvodni zakladny by to zase mely naopak :).
  • Ja si rikam proc ty zbrane nemuzou vypadat trosku vic pouzitelne jinak jsem opravdu mile prekvapenej.
  • celkom to vyzerá k svetu. *4* pri starých X-comoch som strávil kdejakú hodinku dve... *3*
  • Uz tomu neverim, ze se neco povede, ...tlacitka gamepadu me tam opravdu se.............

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit