Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to pěkně divně... Upřímnou soustrast všem předplatitelům. *6*
    • vlastik.plaminek
      A nespletl sis náhodou screen a zrcadlo? I když co taky čekat od někoho, kdo hraje jenom Diablo 2 (nic proti němu, taky ho hraju) a "simulátor" simulování (pro méně chápavé: Fifa).
  • No chtělo by to větší detailnost, míň barev a bylo by to OK a ještě hratelnost ala Fallout 1,2 a budu naprosto spokojenej.
    • GlaDOS
      No doufám, že hratelnost ala Fallout 1, 2 nebude. Přece jen je to pokračování Wasteland, které se hrálo dost jinak.
    • Jinak měl tu bejt článek z návštěvy v americe a tam přece kluci něco viděli ne? Tak to můžou porovnat s tímhle.
  • Zerathus
    Vypadá to parádně vrací se mi vzpomínky na Fallout 1,2 jo to byli pařby hlavně zkoušky nafarmení expu z deathclawu a těch smrtí u toho *1*
    • Kvalita hy se odvozuje podle toho kolikrát při hraní člověk umře?
      Tydle jakože HC hráče nechápu
      • Kein
        Ne.
  • Robotron3
    Je fakt, že lidi si to (možná chybně) připodobňují s Falloutem, ale když se podíváme, jakou grafiku a paletu barev měl původní Wasteland :) http://www.youtube.com/watch?v=B3PmZ1mgzAk
    • smejki
      paleta barev u WL1 není směrodatná, byla dána technologií. Když máš barev 16, nemůžeš si moc vybírat *1*
      • Black_Hand
        covece, rozmysli si co rikas :P. je zde jeden (o kterym vim) z 16-ti barevnych grafickych modu, ktery je prave o VYBIRANI :). ja na nem vyrostl hehe.
  • Mě by se to líbilo i tak. Hlavní je náplň. Hlavně ať zůstane isometrický pohled. Oni to dělají v nějakém editoru, že?
    • Unity engine, už jsem to našel zde ve fóru. Omlouvám se a díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit