Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si rád počkám a pak (pokud to bude stát za to) i zaplatím. Křišťálová koule je v opravně, tudíž nemůžu předpovídat, ale opravdu doufám, že se jim to podaří.
  • Kein
    Mě se to i líbí, jen teda, jsem trošku v pasti, je to screenshot přímo ze hry, nebo nějaký polo 3D artwork? Tak, či onak, rád bych tam viděl méně komiksové prostředí. Normální budovy etc, tak jak to bylo třeba ve Falloutech (1,2) nemám moc rád design jako byl například v Rage nebo v Borderlands.
    • smejki
      je to přímo z Unity enginu, takže ano, je to ze hry.
    • Robotron3
      S největší pravděpodobností je to jistě přímo z enginu (jinak by to nemělo ani moc smysl). Ta komixovost je dána asi tím, že tam nemají žádné ty post-proces efekty, které tomu dodají špinavost a patinu. Určitě tam bude v závěru i lepší nasvícení a tak. Omalovánek bych se nebál.
  • Fargo má očividně problém: kdyby neukázal screenshot, komunita ho sežere, takže screenshot ukázal a komunita ho za to sežrala. Za sebe říkám, že mi to už ve stávající podobě přijde vcelku ok, prostředí je detailní a pokud hra bude mít ten mírně absurdní tón jako původní fallouty, nevadila by mi ani určitá komiksovost.
    • smejki
      komunita ho nesežrala. z asi 80 postů na fóru v příslušném topiči jsou možná tak tři čtyři, které jsou vyloženě negativní. Většina (odhadem 60%) je naprosto spokojená, zbytku se to líbí, ale trošku by stáhli saturaci barev nebo přidali detailů.
  • Robotron3
    A proč si ty efekty v tom Unity teda nezapnou? Na co čekají? :)
    • USER47
      Mohli by tam rovnou zapnout celou hru a zejtra ji dovalit na steam, co?
      • Robotron3
        No, klidně ti to vysvětlím. Unity je hotový engine, který řadu procesů dělá automaticky, prakticky na pár kliknutí. Jestli vývojáři potřebují aspoň na hrubo do hry dostat určité efekty, je to v Unity otázka pár minut, a ne dlouhého programování, jako by hru tvořili s enginem. Takže když se vymlouvají, hra bude vypadat o mnoho lépe, protože tam nejsou zatím postproces efekty a jiné věci, tak není vůbec problém, je tam aspoň v základní formě dát pro potřeby vytípání obrázku na ukázku. Což se divím, že to neudělali, asi se s tím enginem učí teprve za pochodu, a o tom byla i ta reakce, která nevím proč, schytává tolik nekvalitních. Asi z neznalosti, nebo co :)
        • Thorleif_cz
          Bral bych to tak, že nechtěli naslepo zapínat různý post-process efekty, jen aby ten "screenshot" vypadal líbivěji, protože tím by ta scéna mohla dostat zase jinej feel, kterej ve výsledku obraz ze hry mít nebude. Pokud teď ladí vizuál a mixují ten správný podíl a zastoupení různých efektů, tak aby hra dostala ten správný nádech, který požadují -> chápu, že ukázali spíš toto. Čistě jako základ, na kterým budou stavět.

          A mě se to čistě osobně líbí už teď. Jen doufám, že kamerka půjde i zafixovat v izometrický perspektivě, která mi bude vyhovovat. Kdybych uměl dost dobře anglicky na to, abych se za projev v tomto jazyce nestyděl, tak se klidně na nějakým fóru optám.
    • Až příjde Robotron a vysvětlí jim to! *3*
  • To Fargo games.cz pěkně posr*l. Pissálci si tak dlouho schovávali exkluzivní rozhovor a první záběry asetů až už to vůbec exkluzivní nebude. Novinařina jak víno. Tleskám.
    • Posr*l natolik, že to sem sami plácli? Ty si logik. A ta tvoje upocená snaha hledat hůl, se kterou bys lidi z Games mlátil, je směšná. Ubohost jak víno.
      • Co já vim, co Fargovi museli slíbit, aby jejich výpravu vůbec pustil k sobě do studia? Ale určitě to je podezřelé, games.cz se netají svým hatem ke kickstarteru, ale Wasteland 2 tady dostává PR pravidelně? Divný.
        • smejki
          takže nejen textu, ty ani mluvenému slovu nerozumíš. good to know ::palec_hore
        • janchor
          Za prvé, Games.cz není instituce s jednolitým názorem. Někomu se Kickstarter otevřeně líbí, někdo je obezřetnější.

          Za druhé, jaký hate? Petr se v podcastu vyjádřil rezervovaně, ale s nenávistí to nemělo nic společnýho.

          Za třetí, tohle už se přece netýká přímo Kickstarteru, tohle je ždibec o chystaný hře, kterej se navíc nijak neliší od pokrytí dalších velmi očekávanejch titulů.

          A za čtvrtý, jak říká Billy Elliot: p*ss of yourself.
          • Ty máš rád ty grammar nazis, co? Tak si do toho of doplň ještě jedno f...
  • vypadá to strašně, jak nějaká badžetovka od týpka z horní dolní, Fargovi evidentně ujel vlak, se nedivím, že jeho poslední hry propadly a nikdo soudnej mu už nedá ani korunu
    • Hele ty franto z horni dolni, ty sam bys nedokazal udelat nic co by tomuto sahalo alespon po kotniky.
    • ale vzdyt co se tyce financi ona to je budgetovka. Co jsou dneska 3 miliony v herni branzi? Nic.
  • jindra.veliky
    Doufam ze to nebude tak kresleny. *4*
  • looooooool co to je za grafyku????!!!!! vypada to jak z roku 1923!!! na cal of duty to nema ani nahodou!!!
    • hmm...tak Grafika pri takychto hrach neni podstatna natolko ako v CoD..kedze pri RPQ je doraz hlavne na pribehu...pricom CoD je linearne divadlo pre hracov...kde grafika je asi to jedine co laka ludi...pribeh to urcite nikdy nebol a nebude *16* *16* *16*
      • Tak mě u her typu COD nejvíc lákal multiplayer.
    • Zato tobě se ta "grafyka" moc povedla...
    • Kámo :D
  • Lidi jsou hloupi a povrchni, mne se ta grafika libi uz tak jak je, atmosferu navozuje dobrou a dulezite jsou dobre, zabavne a dobre odladene herni mechanismy.
    • Jop, kazdy kdo ma jiny nazor je hloupy. *15* Jen ja jsem letadlo.
      • Kazdy ne, ale lide kteri odsuzuji hru pouze na zaklade screenshotu a jeste k tomu z ranne vyvojove verze ano.
      • Robotron3
        Tak to jsem asi taky hloupý a povrchní. Vidím jen screenshot, kromě stylu a úrovně grafiky nevypovídající vůbec o ničem :)
  • Bez tech dodatecnych uprav to vypada jak vystrizene z TF2 :D *7*
    • Chybí diakritika.
      • chybi mozek a peni*
        • kostejnesmrtelny
          Chybí ti jeho penis? Zajímavé... *8*
      • a?
      • Je na dovolene, vrati se za +- 3 tydny. Mam Vas pozdravovat z Kanarskych ostrovu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit