Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Tak na gogu to bude vzdy levnejsi, ten uz patri CDP
  • Kr.Pa
    hrozne prirovnani vseho
  • calwin
    ako keby toto bola "originálna" zábava... zabíjanie 120 harpijí, behanie do kobky pre obhliadnutie tela, druhá návšteva aby som si musel kúpiť v meste lekárske nástroje a vďaka ním som mohol z toho istého obhliadnutého tela vytiahnuť kúsok kovu... následne sa zasa vrátiť do tej istej kobky aby som získal praporec "korouhve"... doniesť kryštál, doniesť ružu a súboje v kockách a mlátičky? tak toto tu teda ešte vážne nebolo... a to že tá mapa mala už aj tak dosť veľkú rozlohu že som sa z jedného miesta musel presúvať na druhé bola dobrá otrava... hlavne keď questy boli väčšinou na jednom a tom istom mieste ale nedali sa splniť naraz... teda ano pardon dali... ale iba ak som dostával questy v správnom poradí... v 1tke mi to také zlé s vedľajšími questami neprišlo... nebolo to stále iba o akcii...
    každý má vlastný názor ale teda ja ti neviem akého zaklínača si hral ty :D...
  • súhlasím...aspoň v dvojke určite
  • Magister_Peditum
    Pokud by nedokázala překonat dnešní PC mainstream, tak by to už byl opravdu výsměch.
  • Musím jednoznačně říci, že pro mě je nejlepší polský dabing.
  • Tjn, třeba ho už na začátku líp optimalizují -.- *3*
  • Tak ubersampling je pro fanšmejkry.. bez něj moje G470 GTX na plné detaily a 1920x1080 dává 35fps+. 3D je podle mého volovina. Jinak všechno je to o optimalizaci a o správně nastaveném PC. Dnešní stroje jsou dost výkoné na to aby v pohodě přešli nástup nových konzolí, ale jak říkám všechno je to o optimalizaci. Nesouhlasím s tím, že lidské oko nedokáže rozeznat 30 fps+, progaming s 30fps je nehratelný a vědí to všichni. Není problém si to u nějaké hry vyzkoušet na vlastní kůži.
  • no musím si dať ešte raz jednotku a dvojku...aby som sa navnadil *3* ...v dvojke mi strašne chýbal ten cz dabing, aj keď mnohí hovorili, že bol nevydarený, ja som ho žral a Geralt mal určite lepší hlas, ako ten mladícky anglický z dvojky...Ak by trojka mala cz dabing, tak ju kúpim celej rodine...prikláňam sa ku skupine, ktorá si želá, aby sa trojka podobala príbehovo jednotke, no graficky a efektami k dvojke
  • Originalne questy v Zaklinacovi 1? Neviem akeho Zaklinaca si ty hral, ale dvojka mala teda vedlajsie questy o moc lepsie. V Z1 to bolo same "dones mi toto, prines nieco tam, najdi tychto 10 veci a dones, a pod." Niekedy to nebol zaklinac ale skor aportovaci pes. *15*
  • Kazdopadne moc se tesim.Kolik takovejch her clovek za zivot zahraje ze si je pamatuje jeste po letech? :
  • Grafika na nextgen konzolách pošle grafiku dnešného pc mainstreamu dole kanálom a k tomu môže cd projekt ešte veselo pridať na pc verziu z3 možnosti, ktoré vyšťavia na 100% highend hardvér aj o tri roky.

    Ani dnes si so žiadnou single kartou nezahráš tw2 1080p na max bez toho, aby ti fps padali pod 30 a to ani nemusím hovoriť o eyefinity/surround alebo 3d. Takže radšej tu neteoretizovať a na nejakom fóre sa kolektívne ubezpečovať o tom, že z 3d aj tak každého bolí hlava, vysoké rozlíšenie je nanič, ľudské oko nedokáže zaregistrovať viac ako 30fps a ubersampling je aj tak nanič.
  • Zaklínač jedna měl super příběh, navíc příběh, který tě nutil jít dál. Dvojka byla trochu rozsekanější a spíš spoléhala na zajímavější (dospělejší) questy. Líbilo se mi obě
  • Jinak kdyz uz bych mel mermomoci vizualni stranku hry k necemu prirovnat tak spise nez skyrim to krapet pripomina Assassins creed...
  • Magister_Peditum
    Máš pravdu, přehlédl jsem zatím dost zevrubnou informaci "PC a všechny konzole nejvyšší kvality". *4*
  • Je fakt, že ve dvojce šel příběh spíš na pozadí a celé to vyplňovaly spíš dílčí questy (ale zas originálně navržené). Ale pořád šlo o to, teď něco udělám, abych se posunul blíž k cíli.

    Zatímco TES na mě spíš vždycky působil atmosférou, jo, půjdu se kouknout támhle a na (povětšinou) trapné dějové úkoly se vykašlu. Neříkám, že je to nutně špatně, ale mě se to omrzí tak u páté jeskyně, a určitě bych to nechtěl v Zaklínači. A navíc přehnaně dlouhé cestování, z jedné strany obrovské mapy na druhou, dějové dynamice příliš nepřidává.

    Ale třeba se Polákům podaří zaplnit svět zajímavými místy a hlavně zajímavými charaktery (což dost schází TESu) a vznikne z toho super hra. Zatím se ale bojím, aby to kluci s tím podlézáním Američanům (kteří na Skyrim berou určitě víc než na Witchera) trochu nepřehnali.
  • kostejnesmrtelny
    Zaklínač 1 super příběh??? To je vtip???

    Posun od hodně pitomoučký fanfiction z prvního dílu k plnokrevný a samostatný zápletce z dvojky byl jeden z těch nejlepších kroků, který mohli v CDPR udělat...

    EDIT: Ne že by mě ty mínusy nějak vadily, ale ze statistickýho hlediska by mě celkem zajímalo, kolik z těch mínuskářů četlo předlohu *3* .
  • vypada to moc pekne,jak jsem tak nejak dopredu ocekaval, tak nejaky vyrazny graficky skok se nekona, a dle screenshotu hra vypada vizualne velmi podobne jako (graficky nadherna)v2-ka,narozdil od ni vsak bude zde moci engine vykreslovat rozsahle lokace a mnozstvi npc a to bez pritomnosti neustalych loadingu,jako tomu bylo u predchozich zaklinacovskych her.Je to jak rikal kdysi dan v podcastu,rozdil mezi soucasnoymi a next gen hrami nebude patrny na prvni pohled,ale bude znat az pri hranim samotnem...
  • God-of-War
    Je vidět, že si nečetl předchozí článek:)
  • Magister_Peditum
    Docela si fandíš, když na PS nevyšel zatím ani jeden Witcher. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit