Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, máš pravdu, taky mě to zezačátku zarazilo, ale kdybych se na to díval hnidopišsky, tak to taky může být "během (hry) Divokého honu", tudíž v průběhu dalšího herního Zaklínače s podtitulem Divoký Hon. Ale to tvoje je samozřejmě logičtější, to se nehádám ;)
  • No koukám, že koně řídí myšlenkou díky absenci uzdy a třmeny jsou tam jen na parádu. Tohle mě fakt drásá oči, pro boha proč to tam není?! To to nikomu nevadí?!
  • Mno, ja neviem. Z tychto obrazkov sa da sudit to i ono. Na jednej strane to (snad) bude fakt j3ba RPGcko, na strane druhej... Dufam, ze to cele nedos3ru, prilis nezjednodusia a pod. Kazdopadne, screenshoty predbezne vyzeraju pekne. Najma tie s Geraltom na koni.
  • Teď jsem si trochu porovnával Witchera s ostatními legendami rpg z mého osobního žebříčku a asi jsem přišel na to, co mi tam vlastně chybí (například oproti Gothic, moje srdcovka). Hrajeme za Geralta. A neberte mě špatně, já tu postavu miluju a je to skvělej pocit hrát za někoho, komu jste drželi palce 7 knih (leč během té poslední už trochu uvolněněji...). Ale když já hraji Witchera, dokážu ho hrát jenom jedním způsobem, s jedněmi dialogy, jedním způsobem rozvržení stromu schopností, podle toho, jak podle mě má Geralt fungovat a jaký má být. Nedovolím si s tím charakterem mávat do jiného směru než do toho, jak ho znám z knížek. Tam, kde si v jiných hrách můžu vkládat do role hrdiny sebe, tady fetišisticky sleduji svého oblíbence.
    A u hry je to trošku škoda.... *9*
  • Keyz
    Pro jakou?Údajně se všechny jmenují Betsy *15*
  • Když jsem slyšel anglický dabing z druhého dílu Zaklínač, tak jsem si říkal, že to není snad možné. Tak příšerný dabing hlavní vlastně všech postat jsem ještě nezažil. Pro uši to bylo mučení. Za to polský dabign byl úchvatný a skvělý :-) To pak byla hra :)
  • Zdá se to ještě někomu trošičku cellshade...? :)
  • kostejnesmrtelny
    A entita "joe" mezi lidmi.
  • *1* Nejlepší dialog ze hry.

    Betsy teď tady na mně počkej.
    "Beeee"
    Tak jo, tak pojď zase se mnou.
    "Beeee"

    *1*
  • To je náhoda, zrovna včera jsem si pro ní byl *1*
  • REDAKCE: Geralt se nebude nikam dívat BĚHEM divokého honu, ale PO divokém honu: Je to název reje duchů, který pronásleduje, ne nějakého lovu, kterého se účastní ;)
  • Keyz
    Ten obrázek kde jsou ovce mně připomněl ovci(e) Betsy z Gothic 2.

    Doufám,že tam budou tradiční kecy naprosto komická přirovnání. Jak to bývá zvykem.
    *15*
  • Ale ne, snad ne další "já to pochopil a vy ne" argument. *1*
    Osobně neznám nikoho kdo by tu závěrečnou pointu nepochopil, ale pro mně to zkrátka není žádný "redeeming" faktor. I vzhledem k tomu, že to co říkáme Alvinovi nakonec nemá žádný vliv na to jak se vyprofiluje.
  • kostejnesmrtelny
    Jmenoval jsi přesně to, co jsem měl na mysli, díky! *5*
    Příběh v jedničce byl dělanej stylem: "Vyber všechny highlighty předlohy, lehce je uprav, zamíchej a trošku to zahusti nějakým centrálním dějem, kterej sice z předlohy přímo není, ale k originalitě má asi tak daleko, jako Nilfgaardský státní zřízení k demokracii"
  • rhaegar
    Na dnešní tvorbu ve hrách jsou oba díly příběhově míle před konkurencí. Dvojka pokračuje tam,kde jednička skončila a z pouhého atentátu se vyklube originální dílko.Příběh se krásně uzavírá až v poslední kapitole a popravdě,když je to hrál poprvé vůbec jsem netušil jak to skončí. Rozhodně plus,že hra nějak nevykrádá ostatní díla a jede si svoji cestou a další plus je minimální množství klišé,které se např. v Skyrimu objevovalo po tuctech.
  • h0p3
    Fallout New Vegas ?!
  • Věčná debata o příběhu Zaklínače 1... problém je, že hodně lidí nepochopilo závěrečnou pointu, takže jim příběh nedává smysl. Neznám moc herních příběhů, které jsou tak zajímavě vymyšlené, jako Zaklínač 1. Ale tady bych to už neřešil, bavíme se o trojce.
  • Tak to co si popisal je podla mna urcite zaujimavejsie a pridava to do hry adventurne prvky, nez "Fedex" questy v Zaklinacovi 1, ktore CDPR uznal ze ich bolo v hre dost a preto do 2 spravili pestrejsie vedlajsie questy, aby vyhoveli hracom. Kolko ludi tolko chuti, ale podla toho co citam, by si mal najradsej v hre asi fast travel, alebo mal vsetky veci najradsej hned pri sebe, a vobec ako keby ta celkovo to hranie otravovalo. Pacilo by sa ti keby si sa nemusel vobec vracat ale len linearne isiel vpred aby si to mal co najskor za sebou? :)
  • "je to pre fajnšmekrov", "je to volovina" - človek si racionalizuje čokoľvek

    ale prečo potom filozofovať nad tým, koľko detailov ponúkne ďalší diel, keď dva roky po vydaní predchádzajúceho nedokážeš využiť ani polovicu grafických možností, čo ponúka...
  • Souhlas, to jejich vytrhávání celých scén (dokonce i s totožnými dialogy) z knih a vydávání to za pokračování Geraltova příběhu mě štvalo převelice. Stejně tak i postavy z knih, který tam nacpali jen proto aby tam byly.

    A Zaklínač 2 má výborný příběh, je pravda, že aby ho člověk plně docenil musí ho dohrát dvakrát, ale tu "šířku" událostí, běžících na pozadí moc jiných her nemá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit