Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašně moc se těšim, ale budu asi muset koupit nový železo do tý doby.. :)
    Grafika vypadá ohromně, ale je to moc takový barevný, kdyby to bylo trošku temnější, jedině dobře... A hlavně tam budou piruety, ne skoky jako ve dvojce... Hlavně se teda těším na příběh, bohužel se taky obávám, že tu hru zjednoduší, což se hardcore fandům jako jsem já asi těžko bude líbit.. :D
  • Nevim jestli bude dobrý nápat vynechat předchozí díly zaklínače a jít rovnou k 3.
  • ty jiskry tak trochu vypadaj :)
  • Nic netuším, ale asi jsem zaslepený fanoušek, páč nevím co bych za to dal si to teď zahrát. Vypadá to tak luxusně.
  • Masťnáci si tady dali sraz.
  • kostejnesmrtelny
    Jé, fňukání nad barvama je asi jediný z tradičních diskuzních témat, který u Zaklínače zatím chybělo *1*
  • Všímavý postřeh.
  • Ten odklon od grafickýho ztvárnění jedničky je dost znatelnej. Je vidět, že se soustředí na americkej trh, kde dávaj přednost větší sytosti barev. Já bych osobně dal přednost stylizaci z jedničky. Ale vem to čert, těšim se moc.
  • Taky jsem o tom přemýšlel, ale ona to může být slovní hříčka - tj. že Geralt honí divoký hon, nebo narážka na tu loveckou mezihru. Může to znamenat víc věcí.
  • Amylee.Anderson
    Vypujčím si výrok někoho z minulé diskuze: Shut up and take my orens!
  • To vidíš jako fanoušek z literární předlohy (já také). Kolik jiných her tohle může o sobě říci??? Jinými slovy, ano, tak to je, kolik her tohle o sobě může říci?:-) A ostatní, ti si mohou hrdinu vtělit jak chtějí. No problémo.
  • Asi ani nevím, jak se těším:-)
  • jojo asi z toho dnes ani neusnu
  • true that ;)
  • najs *15* *3*
  • Je fakt, že rozhodnutí a jejich dopady má druhý díl úžasné vymyšlený. Jen bych řekl, že místy (hlavně ve vojenském táboře) děj trochu ztrácí dynamiku a vše trvá trochu déle, než by mělo. Škoda, že se nepodařilo udržet laťku z Flotsamu.

    A u jedničky musíš brát v potaz, že si páni tvůrci museli předejít fanoušky předlohy a dát jim něco, co znají. Jinak si stojím za to, že jednička má (a nebavíme se o finále, ale o celém průběhu) děj strukturovaný tak, že více vtáhne. Ale to neznamená, že je lepší nebo horší než ve dvojce
  • Ano, mal by som byt... ale Prastari nikdy nespia, t.j. zijem, dycham sirove splodiny v hlbinach oceanov, ale inak pohoda *4*
  • Vždyť jo, oba díly Zaklínače miluju a oba hlavně kvůli příběhu. Jen ve dvojce mi přišel příběh trochu upozaděný (tedy kromě začátku a finiše) a spíš se vše soustředilo na menší dějové celky. Ale nic proti tomu, Flotsam byl úžasný a všechny místní problémy podařené, kapitola v táboře byla dobrá, ale přišla mi trochu natažená... Ale hlavně oceňuju, že je to hra, kde rozhodnutí mají význam
  • To jsem nehrál, takže nemůžu soudit :-)
  • Neměl bys bejt mrtvej....?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit