Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v dnesnych rpg si pripadam ako keby som hral diablo alebo dmc, tak su akcne. to uz oblivion bolo lepsie rpg nez toto
  • MrSanta
    Na Steamu je to za polovic, na GOGu za třetinu. Steam verze nyní 9,99 € (běžná cena 19,99 €), na GOGu nyní za 9,99 $ (běžná cena 29,99 $).
    To jsem zvědavej, kdy se ke dvojce dostanu, když ještě nemám dohranou ani jednotku... *7*
    • Kr.Pa
      Tak na gogu to bude vzdy levnejsi, ten uz patri CDP
    • calwin
      závidím ti :D ja som si prial aby to neskončilo až som sa zrazu objavil na konci 7mej knihy na konci seriálu na konci druhého zaklínača a bol som normálne smutný že už toho neni viac :D
  • Mohly by tam být i země z jihu, které byly opomíjené (alespoň v malých eventech), ale i za Radanii Temerii a Kovir a další budu moc rad :) a taky za toho koňa :D
  • Stacilo by mi, kebyze to cele bolo hratelnostne na urovni prveho Zaklinaca. Viac nepotrebujem... Avsak -- co to ma znemaneat s tretim dielom? Zase raz im j*be? *11*
  • A kdo rikal, ze Witcher 3 bude otevrene RPG ala Skyrim? Me osobne by to lakalo, ale aby si tvurci neukousli prilis velke sousto.
    • Sami vývojáři :) a bude ještě otevřenější bez nahrávacích obrazovek.
  • Situace: Svazaný Shepard u Propasti a Geralt u něj stojí s mečem

    Geralt : THIS IS TEMERIA
  • Jasne a kun se bude jmenovat Klepna, jak jinak. :-D
    • všichny geraltovi koně se jmenovali Klepna. zajimalo co by se stalo kdyby si koupil hřebce _
      by by to Klepnák ? *15* *15*
      • Viktor_H
        Klepna...
      • Jmenoval by se Klepáč *3* Jméno hodný Geraltova koně...
  • Zayl
    Pffft zmiňovat Skyrim v přítomnosti skutečného RPG. Já upřímně doufám, že to Skyrim nebude připomínat vůbec ničím, snad jen atmosferickým prostředím, což je jediný prvek Skyrimu, který zaslouží pochvalu.
  • No nabízí se dvě otázky (mně) a to:
    1) Svět bude ve stylu Skyrimu? Pokud ano tak by se mi to moc nezamlouvalo. Přece jenom přejet na koni za 40 minut například z Temerie na Skeligee by mne nesedlo. Doufám, že bude druhá varianta a bude více herních ploch mezi kterými se bude moct cestovat.
    2) Tím se i nabízí druhá otázka a to je proměnlivost a kvalita prostředí. Pokud to bude jedna velká mapa, tak už si neužijeme takové rozdíly jako mezi jednotlivými kapitoly dvojky.

    Co se týče kvality, tak ta se podle mne něčím zhorší. Asi už se nebudou tak piplat ze scenériemi jako ve dvojce, kde každé místo bylo dost jedinečné. *4*
    • Viktor_H
      Nemyslím, že mapa se bude táhnout napříč královstvími.
    • Kr.Pa
      Kdo rikal, ze tam bude pristupna cela oblast severnich kralostvi ?
      • Já ne...
  • Grafika vypadá krásně detailně a na to že to samozřejmě ještě není finálně nasvícené a nemá to ještě dodělaných spoustu efektů to už teď vypadá úžasně.

    Na druhou stranu v těch obrázcích nevidím takovou tu typickou slovanskou atmosféru, ale ta už nebyla k vidění ani v Zaklínači 2. Tohle mi hodně připomíná výtvarnym zpracováním spíš Skyrim tzn. takovou tu pseudo-severskou něco grafiku, ale na druhou stranu ta mapa má být hodně veliká tak třeba se tam objeví i lokace podobné svým výtvarným zpracováním Zaklínači 1.

    Když bych to měl provnat třeba s tím videem od Warhorse, kde ukazovaly jejich herní prostředí, tak tam jsem měl s toho zpracování daleko lepší pocit. Já vím že to je historické RPG a tohle fantasy, ale přesto mi tady na těch obrázcích něco chybí. Připadá to jenom mě že ta výtvarná stylizace už není taková dobrá jako v Zaklínači 1 ?
    • Souhlasim, ve dvojce mi ta slovanská kultura chyběla taky. Hlavně 4. kapitola (jedničky) a příběhy jak vystřižený z Erbenovy Kytice, to byla paráda.
      • kostejnesmrtelny
        Což bylo přesně to jediný, co tam bylo "slovanský".
    • No jestli se to bude odehrávat na Skelige tak to bude mít posun od pobaltské slovanské kultury ke skandinávské.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit