Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Ten obrázek kde jsou ovce mně připomněl ovci(e) Betsy z Gothic 2.

    Doufám,že tam budou tradiční kecy naprosto komická přirovnání. Jak to bývá zvykem.
    *15*
    • *1* Nejlepší dialog ze hry.

      Betsy teď tady na mně počkej.
      "Beeee"
      Tak jo, tak pojď zase se mnou.
      "Beeee"

      *1*
    • To je náhoda, zrovna včera jsem si pro ní byl *1*
      • Keyz
        Pro jakou?Údajně se všechny jmenují Betsy *15*
  • no musím si dať ešte raz jednotku a dvojku...aby som sa navnadil *3* ...v dvojke mi strašne chýbal ten cz dabing, aj keď mnohí hovorili, že bol nevydarený, ja som ho žral a Geralt mal určite lepší hlas, ako ten mladícky anglický z dvojky...Ak by trojka mala cz dabing, tak ju kúpim celej rodine...prikláňam sa ku skupine, ktorá si želá, aby sa trojka podobala príbehovo jednotke, no graficky a efektami k dvojke
    • Musím jednoznačně říci, že pro mě je nejlepší polský dabing.
      • Když jsem slyšel anglický dabing z druhého dílu Zaklínač, tak jsem si říkal, že to není snad možné. Tak příšerný dabing hlavní vlastně všech postat jsem ještě nezažil. Pro uši to bylo mučení. Za to polský dabign byl úchvatný a skvělý :-) To pak byla hra :)
      • súhlasím...aspoň v dvojke určite
  • Kazdopadne moc se tesim.Kolik takovejch her clovek za zivot zahraje ze si je pamatuje jeste po letech? :
  • Jinak kdyz uz bych mel mermomoci vizualni stranku hry k necemu prirovnat tak spise nez skyrim to krapet pripomina Assassins creed...
  • vypada to moc pekne,jak jsem tak nejak dopredu ocekaval, tak nejaky vyrazny graficky skok se nekona, a dle screenshotu hra vypada vizualne velmi podobne jako (graficky nadherna)v2-ka,narozdil od ni vsak bude zde moci engine vykreslovat rozsahle lokace a mnozstvi npc a to bez pritomnosti neustalych loadingu,jako tomu bylo u predchozich zaklinacovskych her.Je to jak rikal kdysi dan v podcastu,rozdil mezi soucasnoymi a next gen hrami nebude patrny na prvni pohled,ale bude znat az pri hranim samotnem...
  • Je potřeba si uvědomit, že grafika dalšího nextgenu dosáhne nebo jen lehce přesáhne grafiku Zaklínače 2. Vytvořit v takovém detailu stovky metrů jako ve dvojce a kilometry co budou ve trojce je velký úkol jak pro vývojáře tak pro budoucí "mašinky". Jasně bude to mít directX 11, nejnovější efekty atd.. Ale míra detailů nemusí být taková, což se zatím! ukázalo na screenshotech. Toho se trochu bojím. Před rokem jsem zde psal, že můj sen je Z2 detailní s rozlohou Skyrimu, možná se sen splní, ale moc tomu nevěřím. Ale těším se strašně!
    • Grafika na nextgen konzolách pošle grafiku dnešného pc mainstreamu dole kanálom a k tomu môže cd projekt ešte veselo pridať na pc verziu z3 možnosti, ktoré vyšťavia na 100% highend hardvér aj o tri roky.

      Ani dnes si so žiadnou single kartou nezahráš tw2 1080p na max bez toho, aby ti fps padali pod 30 a to ani nemusím hovoriť o eyefinity/surround alebo 3d. Takže radšej tu neteoretizovať a na nejakom fóre sa kolektívne ubezpečovať o tom, že z 3d aj tak každého bolí hlava, vysoké rozlíšenie je nanič, ľudské oko nedokáže zaregistrovať viac ako 30fps a ubersampling je aj tak nanič.
      • Magister_Peditum
        Pokud by nedokázala překonat dnešní PC mainstream, tak by to už byl opravdu výsměch.
      • Tjn, třeba ho už na začátku líp optimalizují -.- *3*
      • Tak ubersampling je pro fanšmejkry.. bez něj moje G470 GTX na plné detaily a 1920x1080 dává 35fps+. 3D je podle mého volovina. Jinak všechno je to o optimalizaci a o správně nastaveném PC. Dnešní stroje jsou dost výkoné na to aby v pohodě přešli nástup nových konzolí, ale jak říkám všechno je to o optimalizaci. Nesouhlasím s tím, že lidské oko nedokáže rozeznat 30 fps+, progaming s 30fps je nehratelný a vědí to všichni. Není problém si to u nějaké hry vyzkoušet na vlastní kůži.
        • "je to pre fajnšmekrov", "je to volovina" - človek si racionalizuje čokoľvek

          ale prečo potom filozofovať nad tým, koľko detailov ponúkne ďalší diel, keď dva roky po vydaní predchádzajúceho nedokážeš využiť ani polovicu grafických možností, čo ponúka...
  • No, nějak vlastně nevim, jak se k třetímu zaklínači mám stavět. Samozřejmě se hrozně těšim (první dva díly totálně zbožňuju), ale trochu se bojím toho otevřeného prostředí. Nějak si totiž nemůžu vzpomenout na otevřenou hru s dobrým příběhem (ne, to fakt Skyrim nebyl). A zaklínač vždy byl o příběhu
    • h0p3
      Fallout New Vegas ?!
      • To jsem nehrál, takže nemůžu soudit :-)
    • Podle mě to není tak docela pravda. Zaklínač 1 měl super příběh. Dvojka podle mě už nijak skvělej příběh neměla - dvojka byla taková příběhová skládačka a systém větveného vyprávění nebyl pro silný příběh vhodný. Příběh jedničky je podle mě jeden z nejlepších ve hrách obecně, dvojka byla super hra, ale ne moc příběhem. Takže jestli ve trojce příběh dál rozvolní a vyplní zajímavý svět zábavnou hrou, budu spokojen.

      Kvalitní příběhy jdou uělat i v otevřeném světě, třeba Dark Brotherhood ve Skyrimu má velmi slušnej příběh, totéž vrahové a zloději v Oblivionu nebo hlavní dějová linie Morrowindu. Ale faktem je, že Bethesda ten příběh rozděluje jakoby do uzavřených misí, což je logické. Hráč totiž mezi nimi může jít kamkoliv a dělat cokoliv, a kdyby tam byl silný příběh typu Zaklínač, tak v tom hráč bude mít hokej. Lidi to často nechápou nadávají v Elder Scrolls na slabý příběh. Jsem zvědavý, jak se s tím Poláci popasují.
      • Je fakt, že ve dvojce šel příběh spíš na pozadí a celé to vyplňovaly spíš dílčí questy (ale zas originálně navržené). Ale pořád šlo o to, teď něco udělám, abych se posunul blíž k cíli.

        Zatímco TES na mě spíš vždycky působil atmosférou, jo, půjdu se kouknout támhle a na (povětšinou) trapné dějové úkoly se vykašlu. Neříkám, že je to nutně špatně, ale mě se to omrzí tak u páté jeskyně, a určitě bych to nechtěl v Zaklínači. A navíc přehnaně dlouhé cestování, z jedné strany obrovské mapy na druhou, dějové dynamice příliš nepřidává.

        Ale třeba se Polákům podaří zaplnit svět zajímavými místy a hlavně zajímavými charaktery (což dost schází TESu) a vznikne z toho super hra. Zatím se ale bojím, aby to kluci s tím podlézáním Američanům (kteří na Skyrim berou určitě víc než na Witchera) trochu nepřehnali.
        • rhaegar
          Na dnešní tvorbu ve hrách jsou oba díly příběhově míle před konkurencí. Dvojka pokračuje tam,kde jednička skončila a z pouhého atentátu se vyklube originální dílko.Příběh se krásně uzavírá až v poslední kapitole a popravdě,když je to hrál poprvé vůbec jsem netušil jak to skončí. Rozhodně plus,že hra nějak nevykrádá ostatní díla a jede si svoji cestou a další plus je minimální množství klišé,které se např. v Skyrimu objevovalo po tuctech.
          • Vždyť jo, oba díly Zaklínače miluju a oba hlavně kvůli příběhu. Jen ve dvojce mi přišel příběh trochu upozaděný (tedy kromě začátku a finiše) a spíš se vše soustředilo na menší dějové celky. Ale nic proti tomu, Flotsam byl úžasný a všechny místní problémy podařené, kapitola v táboře byla dobrá, ale přišla mi trochu natažená... Ale hlavně oceňuju, že je to hra, kde rozhodnutí mají význam
      • kostejnesmrtelny
        Zaklínač 1 super příběh??? To je vtip???

        Posun od hodně pitomoučký fanfiction z prvního dílu k plnokrevný a samostatný zápletce z dvojky byl jeden z těch nejlepších kroků, který mohli v CDPR udělat...

        EDIT: Ne že by mě ty mínusy nějak vadily, ale ze statistickýho hlediska by mě celkem zajímalo, kolik z těch mínuskářů četlo předlohu *3* .
        • Souhlas, to jejich vytrhávání celých scén (dokonce i s totožnými dialogy) z knih a vydávání to za pokračování Geraltova příběhu mě štvalo převelice. Stejně tak i postavy z knih, který tam nacpali jen proto aby tam byly.

          A Zaklínač 2 má výborný příběh, je pravda, že aby ho člověk plně docenil musí ho dohrát dvakrát, ale tu "šířku" událostí, běžících na pozadí moc jiných her nemá.
          • Je fakt, že rozhodnutí a jejich dopady má druhý díl úžasné vymyšlený. Jen bych řekl, že místy (hlavně ve vojenském táboře) děj trochu ztrácí dynamiku a vše trvá trochu déle, než by mělo. Škoda, že se nepodařilo udržet laťku z Flotsamu.

            A u jedničky musíš brát v potaz, že si páni tvůrci museli předejít fanoušky předlohy a dát jim něco, co znají. Jinak si stojím za to, že jednička má (a nebavíme se o finále, ale o celém průběhu) děj strukturovaný tak, že více vtáhne. Ale to neznamená, že je lepší nebo horší než ve dvojce
          • kostejnesmrtelny
            Jmenoval jsi přesně to, co jsem měl na mysli, díky! *5*
            Příběh v jedničce byl dělanej stylem: "Vyber všechny highlighty předlohy, lehce je uprav, zamíchej a trošku to zahusti nějakým centrálním dějem, kterej sice z předlohy přímo není, ale k originalitě má asi tak daleko, jako Nilfgaardský státní zřízení k demokracii"
        • Zaklínač jedna měl super příběh, navíc příběh, který tě nutil jít dál. Dvojka byla trochu rozsekanější a spíš spoléhala na zajímavější (dospělejší) questy. Líbilo se mi obě
          • Věčná debata o příběhu Zaklínače 1... problém je, že hodně lidí nepochopilo závěrečnou pointu, takže jim příběh nedává smysl. Neznám moc herních příběhů, které jsou tak zajímavě vymyšlené, jako Zaklínač 1. Ale tady bych to už neřešil, bavíme se o trojce.
            • Ale ne, snad ne další "já to pochopil a vy ne" argument. *1*
              Osobně neznám nikoho kdo by tu závěrečnou pointu nepochopil, ale pro mně to zkrátka není žádný "redeeming" faktor. I vzhledem k tomu, že to co říkáme Alvinovi nakonec nemá žádný vliv na to jak se vyprofiluje.
    • calwin
      tiež si myslím že ten veľký svet bude iba na škodu :/... v jednotke stačila jedna jaskyňa takto sa budem pol hodinu plahočiť pustinou bez toho aby som sa konečne dozvedel nejaký zvrat v deji... už v dvojke to bolo až únavne naťahované vedľajšími questami ktoré neboli z ďaleka také zábavné a originálne ako v jednotke...
      • Originalne questy v Zaklinacovi 1? Neviem akeho Zaklinaca si ty hral, ale dvojka mala teda vedlajsie questy o moc lepsie. V Z1 to bolo same "dones mi toto, prines nieco tam, najdi tychto 10 veci a dones, a pod." Niekedy to nebol zaklinac ale skor aportovaci pes. *15*
        • calwin
          ako keby toto bola "originálna" zábava... zabíjanie 120 harpijí, behanie do kobky pre obhliadnutie tela, druhá návšteva aby som si musel kúpiť v meste lekárske nástroje a vďaka ním som mohol z toho istého obhliadnutého tela vytiahnuť kúsok kovu... následne sa zasa vrátiť do tej istej kobky aby som získal praporec "korouhve"... doniesť kryštál, doniesť ružu a súboje v kockách a mlátičky? tak toto tu teda ešte vážne nebolo... a to že tá mapa mala už aj tak dosť veľkú rozlohu že som sa z jedného miesta musel presúvať na druhé bola dobrá otrava... hlavne keď questy boli väčšinou na jednom a tom istom mieste ale nedali sa splniť naraz... teda ano pardon dali... ale iba ak som dostával questy v správnom poradí... v 1tke mi to také zlé s vedľajšími questami neprišlo... nebolo to stále iba o akcii...
          každý má vlastný názor ale teda ja ti neviem akého zaklínača si hral ty :D...
          • Tak to co si popisal je podla mna urcite zaujimavejsie a pridava to do hry adventurne prvky, nez "Fedex" questy v Zaklinacovi 1, ktore CDPR uznal ze ich bolo v hre dost a preto do 2 spravili pestrejsie vedlajsie questy, aby vyhoveli hracom. Kolko ludi tolko chuti, ale podla toho co citam, by si mal najradsej v hre asi fast travel, alebo mal vsetky veci najradsej hned pri sebe, a vobec ako keby ta celkovo to hranie otravovalo. Pacilo by sa ti keby si sa nemusel vobec vracat ale len linearne isiel vpred aby si to mal co najskor za sebou? :)
  • zaklinač je medzi rpg to čo starcraft medzi strategiami, cod medzi strielackami, wow v ramci mmo a justin bieber v hudbe
    • kostejnesmrtelny
      A entita "joe" mezi lidmi.
    • Kr.Pa
      hrozne prirovnani vseho
    • rhaegar
      To je pochvala nebo hate ? Starcraft je skvělá strategie a Justin Bieber? To snad považuješ za hudbu?
      • calwin
        http://i.chzbgr.com/completestore/2012/3/1/7af3da7d-3fcd-4e7b-b2e9-fe69cf7874ed.jpg
        • rhaegar
          :P
  • h0p3
    Witcher mě, ve svý době vydání, nějakym záhadnym způsobem minul. A ani přes svoje zjevný kvality, už mě neláká se k němu vracet. Ale na tohle by jeden řekl, že se i těšim a že svoji křivdu napravim. *1*

    + Konečně od RDR kůň, co si je zas jednou podobnej!
    • Nevim jestli bude dobrý nápat vynechat předchozí díly zaklínače a jít rovnou k 3.
  • Nic moc...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit