Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.gog.com/upload/forum/2017/10/f753b40ec587e9fa8cab7cb7ec292f4a441596fb.jpg
  • Jediné co mě napadá jestli v radiu v autě apod nebyly skladby dobové na které už dnes nemají licenci.
  • Já mám spíš dotaz. Jak si mám vyložit tuto větu: "nemohli zahrnout licencované hudební skladby, takže vám doprovod bude vytvářet jen původní soundtrack"?

    Jaká hudba "chybí" v této verzi?
    Doufal jsem, že se hra někde objeví ale tahle verze mi příde (dle tohoto článku) dost osekaná.
  • Paulcz
    Komu jdou prachy? Vávrovi?
  • 10 éček v době, kdy se to dá stáhnout z kdejaké díry? To je k smíchu. Navíc titul z roku 2002, který má teď reálnou cenu tak okolo 0.99 USD. Nic. Až to v bude akci s 80% slevou, tak možná, možná. *1*
  • Mafia nestárne a nezestárne, aspoň pro mou generaci zůstane zásadní klasikou. Originální, avantgardní, ve svém žánru nepřekonaná hra.

    "A lidi si to stejně koupěj."
  • ucho
    jako super, hra je i na dnesni dobu fajn. jen mi prijde trochu mimo chtit za 15 let starou hru 10 eur. ta cena je proste mimo. 5 eur dejme tomu, ale s cenou 10 eur tady chce nekdo oskubat nostalgiky ze zahranici.
  • S anglickým dabingem si to můžou nechat ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit