Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr Rychlý zřejme životní role.. a nejspíš o tom ani neví :-D
  • No jemu asi ne. Stačí se podívat do titulků a zjistíš, že navzdory tvrzení mnohých fanbojů, Vávra Mafii nadělal. Ale byl jen členem většího týmu, který vedl, řídil a vlastnil někdo jiný. Vávra dělal Mafii asi tak stejně jako Dan Houser udělal GTA.
  • soda nebyla jenom v 90., 2002 to bylo taky jeste v pohode..
  • species
    NENE :O No tak to mam o vikendu co delat, schvalne jestli to zase odnese klavesnice pri zavodech *14*
  • Jezne ono nejde ani tak o vzhled jako takovej, jako predevsim o veci jako je dohled, protoze ten kdyz si das na max, tak neustale cumis na konec mapy, pripadne do mlhy.

    Pridanim obsahu se vetsinou hra spis zmrvi, coz je videt na 99,99% vsech predelavek.
  • Mart9
    Na grafice se samozřejmě těch 15 let podepsalo, tehdy to byla fantazie.
  • Fraizer_cz
    ta grafika je příšerná, tenkrát to bylo super, ale dnes už to nijak neoslní, musíte být opravdu fanoušci, abyste to ocenili
  • CRYPT
    Taky nechapu, trochu ult ty ceny za tak stary hry. Na gogu (na steamu to neni) jsem si chtel koupit Medal of Honor War Chest, nebo tak nejak se to jmenovalo a kdyz jsem videl tu cenu, za tak starou hru, tak radeji jsem to ani nekoupil. Si to radeji stahnu z warezu
  • Zase tak stará mafie není, aby byla z 90.
  • Me to koupit jde (dostal jsem se az ke karte), dal nejdu, mam to plny v cz na cd.
  • Ja to vidim spis opacne, ale nakupuju na steamu kvuli prostredi, ktery mam radsi.
  • Rozumim, ale nesouhlasim. Me se ta grafika libi do dneska, ma nadherny ulice a ztvarneni obliceju.
    Atmosferu pocasi, kterou pravda dokreslujou hodne povedeny zvuky.

    Ja bych ocenil kdyby z toho nekdo dovedl vytriskat novy mise. To mesto je desne obrovsky, ale my jsme se v ramci deje podivali jenom do malo budov.
  • Netuším nakolik se dá pár sprosťáren považovat za korektnost či nekorektnost.
  • Český dabing je super, ale krám je to polskej :-) Jinak nás to ale trápit nemusí, jelikož pro náš region se nedá koupit :-/
  • Anglickej dabing je hlavne korektni. V dobe kdy Mafie vysla bylo jeste normalni vysilat ceskou sodu, nikdo neresil korektnost. Takze ceskej dabing je sprostej a syrovej. Jo a nekdy dost vtipnej.
    Anglickej je dost svazanej tou korektnosti.
  • Mafia bez Vasuta a Rychlyho a dalsich hercu co mluvili Franka a Dona neni mafie. Sorry jako.
    Jesteze mam stary cd v cz. Hraju to do dneska. Letos uz jsem ji dohral asi 12x.

    Takovy dila uz se dneska doopravdy nedelaj. Vsechno musi byt rychly, vsechno honem honem nekam dojet, honem postrilet vsechno co se hejbe.
    Mafie je uplne jina a ten kdo ji nezna prisel o jednu z nejlepsich her historie vcetne ty zahranicni.
  • Nicméně to nemění nic na tom, že ten anglický je zkrátka kvalitativně někde dál.
  • JamesFaith
    A o co to přesně bude lepší, než když ke mně někdo přijde a vezme mi třeba můj obraz, protože k němu nemám žádná práva?
  • zde je návod na obnovení té hudby

    https://www.gog.com/forum/mafia/tutorial_how_to_restore_the_original_music/page1
  • Jack1947
    To že nemá český dabing je ostuda a je jedno že to je americkej krám... tahle hra je srdeční záležitost nejen v čechách *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit