Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Geniální a nadčasová hra, jejíž grafický kabátek, systém pro detail a realismus byl v té době celkem nadstandard a v mnohém nakopává zadek dnešním hrám. Oproti současným titulům byla Mafie mnohem těžší. Nevodila vás za ručičku, museli jste sami přijít na to jak se kam dostat, nebo co udělat a nepřátelé neodpouštěli chyby. I dnes je to dobře hratelná hra, byť její ovládání je na dnešní dobu trochu zastaralé. Každopádně atmosféra, příběh a celkově filmový feeling hry spolu s již zmíněnými klady dělají z této hry jedinečnou legendu na kterou se dobře vzpomíná. Klobouk dolů co tehdy Vávra a spol ukuchtili za titul a je obrovská škoda, že Mafia II, byť to není špatná hra, již kvůli různým důvodům nenavázala na propracovanost jedničky a vydala se jinou cestou.
  • fixcz
    Cože???
  • Viděl jsem M1 v provedení Unreal Engine 4 (Salieri Bar) - já osobně čekám stále na Titanic mod :)
  • Se staršími hrami se dá naštěstí lehce manipulovat, není tam tolik souborů, móderská komunita občas něco najde (interiéry aut, které tam měly být viz. Black Dragon v Extrémní jízdě), případně něco sama přidá.Psal jsem to spíše jako zajímavost - zrovna hudba je co se týče atmosféry u této hry nepostradatelná. S právy na zvuk to neni občas snadné... Je to občas legrační situace.
  • Mafia ešte aj dnes natrháva zadoček (pôvodné slovo mi to nepovolilo *1* ) mnohým dnešným hrám. Jedna z mála hier, ktorá vyčnievala nad konkurenciou a mala TO niečo naviac. Tá atmosféra a hudba + CZ dabing, tie hlášky... Dvojka bavila napriek reputácii, aj keď bolo vidieť, že tomu niečo chýbali a latka bola postavená vysoko. K trojke sa netreba radšej vyjadrovať urobila tejto značke akurát hanbu.
  • IMO pokud to tam nakopirujes, tak to normalne pojede, vetsinou se tyhle veci delaj tak, ze co je v tom folderu to se proste nacte, takze v principu muzes tu muziku i vymenit za jinou. A uplne stejne to nejspis bude s dabingem, takze kdyz si tam das cz ...

    Ovsem je to zarna ukazka toho, ze AZ po celym svete je treba znicit a zrusit. Si predstav, ze by ti za 5 let prisel zednik zbourat barak, protoze ti expirovala licence ...
  • Easy... hejlove to koupej, a za mesic na to bude 50% sleva... aby to koupili dalsi ... a za dalsi mesic se to bude prodavat za realnych 2,99. Souhlas, 10Ecek je zcela mimo.
  • M1 by si zaslouzila prelesteni grafiky, a byla by to paradni AAA hra i dneska.
  • Maká. Stejně jako instalace z originálního DVD.
  • Mafii jsem při prvním dohrání hrál v angličtině - nicméně ta absence jazzového (ikonického) soundtracku je dost nemílá. Mám celý soundtrack v samostatné složce. Zajímalo by mě, zda by šel do nějakým způsobem extrahovat mezi soubory se hrou - možná ano, ale mám Mafii na DVD, takže GOG verzi nebudu zatím kupovat.
  • Mafie 1 na steamu nechyběla. Mafie 1 na steamu nějakou dobu byla a já ji tam kupoval. Pak jim vypršela údajně nějaká licence či co a od té doby tam dostupná není. Jsem moc rád, že jsem ji tenkrát stihl na steamu koupit do sbírky, protože ta hra si zaslouží být koupena 2x.
  • Licencovane skladby chybaju ...v hre je len ost napisany priamo pre hru cize vsetky tie naj skladby chybaju
  • Já si pamatuju jen tu tématicou hudbu, co hrála v různých částech mapy a ta je pro mě ikonická a bez ní to není mafie. Ale zase bych chápal, že patří do soundtracku...
  • Mart9
    To by mělo být přidáno do článku.
  • Vypalne gogu nebudem platiť. Radšej steam
  • s3r.ious
    Vyjádření člena GOG Teamu: https://www.gog.com/forum/mafia/does_it_include_czech_language/post2
  • To myslíš vážně? *1* Těch cca 130 korun rozdíl? *1* Ale chápu, za to máš 2 kostky másla *1*
  • On je velký problém v tom, že mafie 1 je 15 let stará, ale je stále lepší než ty věci co jsou starý tak 3 měsíce a jsou za 20 Eček. Navíc když pak člověk vidí Mafii 3 tak moc dobře chápe proč se pan Saliery zlobil.
  • Jde to někomu z vás koupit? HLásí mi to, že z mojí země (CZ) si to nemůžu koupit.
  • Tak plusem asi bude, ze si muzete dat grafiku nadoraz. *2*
    Jen bych rad vedel jestli to bez problemu maka na soucasnych kartach a systemech. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit