Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • btw, toto je hra?
    • ale musim povedat ze autor ma talent ked dokazal vyprodukovat 2kila textu o tej NEhre *1*
  • Kdo neumí bejt sám se sebou a potřebuje nablejskaný pozlátka ve "fulhádé8dépyčo" a dunící repráky, ten má holt smůlu, že si tuhle věc neužije. Ostatní, co třeba ještě dneska rádi čtou knihy a nechávají rádi svou fantazii pracovat, si tuhle hru budou užívat. Není tam nic a zároveň všechno. V Proteovi je krásně vyobrazená analogie života - střídání ročních dob spolu s koncem. Tahle hra vám dá skoro to samý co vandr krajinou, budete koukat kolem sebe, chodit odnikud nikam, prostě se jen tak kochat.
    • K tomu, aby nekde nechal svoji fantazii pracovat jsou rozhodne lepsi stimuly nez je tahle vec.
  • pyshta69
    Nejako si na to neviem nájsť vlastný názor, čo sa mi stáva málokedy. Na jednej strane čítam fantasy a rád sa vnáram do príbehov, hrám aj hry, tiež pre ten príbeh, o nič iné mi asi nikdy nešlo. Tak preto by som si nevedel nájsť cestu k tejto nehre, ale predsa ma na nej čosi len láka. Na druhej strane mi to pripomína, že sú ľudia, ktorí si túto nehru užijú a robí ich táto nehra štastnými, ale myslím, že k tejto nehre sa hodia aj húliči, hubičkári a LSDčkári :D
  • DeDy
    Když budeme hrát textovku, která nám umožní prozkoumat pouze abecedu (např. v azbuce), bude to stále hra, protože má gameplay a tím je průzkum a následná znalost hráče. Že při hře nestavíme, nebojujeme, netaktizujeme neznamená, že to není hra.
  • vymazlena zalezitost *14*
    peace
  • Ale na Androida bych to bral.
  • Dobra "hra" pro zhulenou mladez! nic vic
    • Mám rád tuhle hru, nemam rád hulení. Nějakej další neprůstřelnej argument?
      • si to treba pichej nebo snupej me je to jedno hipiku
        • tomu tleskám
  • michelangelo
    Vizualne me to nadchlo rozhodne vic, nez vsechny v posledni dobe vypusteny technologicky prezentace novych grafickych enginu dohromady. Urcite zkusim :)
    • To je proto, ze nove hry se snaiz mit co nejrealistictejsi grafiku, takze vypadaji vsechny podobne. Takhle hra se snazi vypadat jako shit, takze vypada jinak.
      • michelangelo
        Grafika hru dela jen z ty mensi casti. A v hyperreal grafice obaleny hry, ktery jsme uz stokrat hrali a videli me neberou .)
  • R.I.P. TheGGG.
  • Dvanáct.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit