Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omg co to je za hipsterinu? se ani nemusim divat na hodnoceni, urcite to tu dostalo nejmin 9 *1*
    • víš vůbec význam slova "hipster" ??? víš nebo nevíš aniž bys vodevřel google? jste se tady s tim všichni zbláznili.. každej,kdo má jinej vkus je automaticky hipster? Ženská, co se rozhodně rodit doma než ve špitále je taky hipster?? tenhle svět je sick... *6*
      • Co je "sick" jsou hlavně ko*oti co przní svůj rodný jazyk.
        • Oni si totiž myslí, že středočeský dialekt je "celostátně přijatelný". A situace v komerčních médiích jim k tomu názoru dopomáhá. Jenže přijatelný není. Právě to je dialekt, který je jeden z nejméně spisovných. Například, pro srovnání, pokud se budu vyjadřovat v tolik vysmívaném lašském dialektu (který je v Praze chápaný jako kompletně nespisovný), a nepůjde o úplně hardcore historizující variantu, psaná podoba bude naprosto spisovná. A tím "bude" myslím "je", včetně tohoto celého příspěvku.
      • a jak muze mit vlastne hra mit jiny vkus? *7*
        • je vidět, že nemáš ani šajn o tom, o čem je řeč. ztráta času s tebou, Fanouši. Jdi ven s klukama a neotravuj na fórech.
          • pravda, evidentne nemas ani tuseni o cem je rec, jdi si radsi dat frtana a nerikej ostatnim co maji delat chlapecku *1*
      • ano vim, a ne, neni to to co rikas ty, pravdu mam ja *1*
  • Posted by Brb (anonym):
    "Tohle už zavání hipsteřinou :)"

    Jakbysmet. A hipsteřina smrdí mělkou a předstíranou sofistikovaností na sto honů. A kdo je hipster lže a ten kdo lže... *1* Tento nesmírně a hluboce propracovaný... spořič obrazovky.. jsem zachytil poprvé již hoooodně dávno, když jsem si jej v nadšení stáhnul a ponořil se do jeho světa v rámci konopné terapie a na vlnách invaze omamujících látek jsem se nechal kochat jeho neskutečně barevně neotřelými, superúžasnými a neotřele barevnými a ... barevnými nápady a krásnou hudbou a barevnými fleky. No prostě boží. Druhý den jsem běžel za přítelkyní, která si ten samý večer prožila podobný zážitek a od té doby jsem o tomto "milém" paskvilu neslyšel až do teď - o více jak rok později. Nechci působit jako cynický škarohlídek, ale zde se většina komentujících strefila do černého a já bez bázně a hany obviním autora článku z nošení růžových brýlí. Jsou nadčasová, hluboká díla omamující svou jednoduchou estetikou a obsahující myšlenky a nápady inspirující a někdy dokonce implikující daleko za hranice svého zamýšeného rozsahu (trochu zkousnu a za příklad uvedu Botaniculu, ale třeba i Darwinia nebo můj oblíbený Braid - nainstaluji i dnes - a pokud jde jen o "hříčky", zkuste třeba Crayon - i to je hra!). Proteus je však slepenec cool miloučkých nápadů poslepovaný do podoby terapeutického výletu do bezpečného pestrobarevného světa - což je ekvivalentem dětského všedního zážitku anebo požití lehčích omamných látek - což je samo o sobě v pořádku ale obsah i hodnota všehovšude žádná. To že pojetí Protea nemá nic společného s realitou je jasné a vedlejší - ono to však nemá mnoho společného ani s trochu zajímavěji pojatým narativem (zde žádný ani není) anebo výstavbou fikčního světa. Proto je Proteus dojímavý (patnáct minut) ale brzy nudný a působící jednorozměrně a proto ani nefungující jako "platforma" pro vlastní fantazii. Chápu, že to není hra v pravém slova smyslu, ale viděl jsem i televizní reklamy, které mě bavily více.
    • mimochodem - pozastavil jsem se nad tím, proč trávím tolik času nad něčím takovým, jako je Proteus. není to Proteus, jenž vyvolává diskuzi, je to lidská psyché, jenž ráda inklinuje k pestrobarevným uměleckým formám konfortním jako péřový gauč - potěšujícím, avšak iluzorním a prázdným (zde si dosaďte množství kulturních produktů dle vlastní preference). tečka. *4*
  • Už kvůli těm slepicícm si to vyzkoušim, ale určitě ne za střízliva :)
  • Perfektní kombinace psané recenze a "lets play videa". Nejvíc informací podle kterých se dá rozhodovat pěkně na jednom místě. Za mě jednoznačně pochvala.....
  • jo jo je to nadhera.. za prolinanim obrazu a hudby jsou znat hodne pokrocily mechaniky a hra v urcitejch chvilich vykouzli tak magicky momenty ze zustanete s otevrenou hubou zirat pak *3* po kentucky zero dalsi zalezitost se skvelou stylizaci a atmosferou. Vic takovych veci!
  • GlaDOS
    Proteus je hezký experiment, ale kdybych hodnotil já, spíš bych šel o bod až dva dolů. Dear Esther totiž funguje na skoro totožných principech, ale dělá to na úplně jiné úrovni a to pak jen bod rozdílu je málo (9/10 je mé interní hodnocení DE, protože tady není hodnoceno). A nebo bych Proteus nehodnotil vůbec. Taková procházka po barevném světě, co je hudební zážitek se nedá moc vyčíslit (i když Trisska by to zvládla na 1/10).
    • Dear Esther bych s tim vubec nesrovnaval. Tohle je podle me uplne jinde co se prozitku tyce.
    • Trisska
      Jsi blízko, ale já nevidím důvod dávat takový hře-nehře byť jen jeden jedinej bod...
      Za mě jednoznačně 0/10.
      • GlaDOS
        Jsem potěšen, že znám tvůj názor na hru, kterou si ani nehrála. Teď můžu jít s klidem spát.
        • Trisska
          Musím hru hrát, abych si na ni mohla udělat názor? K čemu tedy jsou články, recenze, obrázky, videa...?
          • michelangelo
            Asi nejen me by zase zajimalo, proc mas potrebu porad tu(games.cz) neco psat, kdyz te beztak kazdej posila, tak kam slunce nezasviti. Zapoj se do komunity, ktera o tebe stoji, me uz nudi vidat vlakna zaplneny takovymhle, tebou vyvolavanym, blabolenim.
            • pyshta69
              Ži a nechaj žiť *16*
  • Video jsem musel vypnout, protože stejně jako informaci o tom, že je na tomto ostrově 1 srub, by mi to kradlo vlastní zážitky z této NEhry(když něco vidíte poprvé je zážitek určitě silnější, než když o tom už víte ne?). Jedná se vlastně o takové spoilery, ne?:)
  • Božínku...
  • Aha, to je pařba, 10/10 bych dal! A těším se na DLC, ve kterým si budu v krátké textové minihře brát volno, abych mohl na ten ostrov vyjet, to bude bezva.
  • smajdal
    Zvláštní. pěkný...imaginace jak ve snech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit